Over de polikliniek Acne
Op de Acnepoli kunt u terecht voor verschillende vormen van acne. Acne is een ontstekingsziekte van de huid in en rondom de haarzakjes, die gepaard gaat met puistjes. lees meerContact
Polikliniek Dermatologie
ma t/m vrij van 8.00-17.00 uur
(024) 361 32 80
Naar uw afspraak adres en route
Bezoekadres
Radboudumc hoofdingang
Geert Grooteplein Zuid 10
6525 GA Nijmegen
Routebeschrijving

Reis naar Geert Grooteplein Zuid 10

Ga naar binnen bij: Hoofdingang

Ga naar Gebouw A, Verdieping 1 en volg route 678
Uw afspraak
Voor een afspraak op de Acnepoli heeft u een doorverwijzing nodig van uw dermatoloog. Hiermee kunt u terecht op het spreekuur van dermatoloog dr. R. Driessen. Het acnespreekuur vindt plaats op maandagmiddag.Acne (puistjes)
Acne is een verzamelnaam voor huidaandoeningen waarbij puistjes voorkomen. Dit zijn kleine ontstekingen van de huid in en rondom de talgklieren. lees meer
Afdeling Dermatologie
De afdeling Dermatologie richt zich op de behandeling van huidaandoeningen. Naast de zorg voor patiƫnten houden we ons ook bezig met onderwijs en onderzoek.
lees meer