Vacatures 104121-Bedrijfsarts-in-opleiding

Word jij onze nieuwe collega?

solliciteer direct

Over de vacature

  • 24-36 uur per week
  • Onbepaalde tijd
  • Sluitingsdatum: 6 oktober 2021

#wijzijnradboudumc, jij ook?


Functie

Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar 2 bedrijfsartsen of AIOS bedrijfsgeneeskunde in de laatste twee jaar van de opleiding. De Arbo- en Milieudienst (AMD) is de interne, gecertificeerde arbodienst van het Radboudumc en de Radboud Universiteit. Als bedrijfsarts of AIOS kijk jij...

lees meer

Functie

Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar 2 bedrijfsartsen of AIOS bedrijfsgeneeskunde in de laatste twee jaar van de opleiding. De Arbo- en Milieudienst (AMD) is de interne, gecertificeerde arbodienst van het Radboudumc en de Radboud Universiteit. Als bedrijfsarts of AIOS  kijk jij verder dan de spreekkamer; je benadert de klant proactief om de beste bedrijfsgeneeskundige zorg en adviezen te geven. Bij ons werk je met 6 collega’s waarvan er 1 in opleiding is. Wij werken vanuit 1 locatie waardoor intercollegiaal contact laagdrempelig en dagelijks mogelijk is.

Als bedrijfsarts (in opleiding) bij de AMD verricht je het vak in volle omvang. We hebben een actieve rol in gesprekken met interne klanten, verzuim analyses en advisering over beleid. We zijn betrokken bij kleinere incidenten zoals prikaccidenten, maar ook bij grotere projecten zoals projectleiding in de griepvaccinatiecampagne. Onze kennis en ervaring delen we graag met anderen. Zo zijn we betrokken bij onderwijs van studenten, co-assistenten en leiden we meerdere collega’s op tot bedrijfsarts.

We hebben veel en laagdrempelig contact met alle kerndisciplines die wij zelf in huis hebben. Er wordt samen opgetrokken bij toetsen van RI&E’s, bedrijfsongevallen, stralingsvraagstukken en milieuproblematiek. In een persoonlijk gesprek vertellen we je daar graag meer over. Daarnaast hebben wij door onze positionering korte lijnen met HR adviseurs zowel op verzuim als preventief gebied. Als je een keer een dag wil meelopen, ben je uiteraard van harte welkom.

Waarom de keuze voor AMD?
Als je als (aankomend) bedrijfsarts het beste uit jezelf wil halen door grenzen te verleggen en het verschil wil maken dan zit je bij de AMD op de juiste plek! Alle kerndisciplines zijn binnen de AMD vertegenwoordigd. Er zijn korte lijnen in de samenwerking met bedrijfsmaatschappelijk werk, arboverpleegkundige en arbo & veiligheid.

Werken in een academische omgeving is boeiend en uitdagend en motiveert om te blijven ontwikkelen en kritische vragen te blijven stellen. Tevens kun je makkelijk gebruik maken van diverse expertise op de campus omdat je dichtbij het vuur zit.

Lees meer over wat werken als bedrijfsarts bij het Radboudumc betekent en wat onze collega bedrijfsarts en praktijkopleider  Nannet van der Geest, daarover vertelt.


Afdeling

Wij zijn een divers, fris en geolied team van vijf bedrijfsartsen en een AIOS bedrijfsgeneeskunde. Ons doel is het leveren van de beste bedrijfsgeneeskundige zorg aan de medewerkers van het Radboudumc en de Radboud Universiteit. Regelmatig intercollegiaal overleg is voor ons normaal en een...

lees meer

Afdeling

Wij zijn een divers, fris en geolied team van vijf bedrijfsartsen en een AIOS bedrijfsgeneeskunde. Ons doel is het leveren van de beste bedrijfsgeneeskundige zorg aan de medewerkers van het Radboudumc en de Radboud Universiteit. Regelmatig intercollegiaal overleg is voor ons normaal en een vanzelfsprekendheid.

De AMD ondersteunt het Radboudumc en de Radboud Universiteit op het gebied van gezondheid, vitaliteit, veiligheid en duurzaamheid. Wij begeleiden medewerkers en leidinggevenden bij het creëren van een gezond en veilig werkklimaat. Daarnaast biedt de AMD advies en begeleiding op het gebied van straling, biologische veiligheid en milieu.

Wij dragen zorg voor ruim 16.000 medewerkers van het Radboudumc en de Radboud Universiteit. Kenmerkend is hier de diversiteit aan professionals, een breed palet aan functies en internationale verbindingen.

De Radboud Universiteit Nijmegen heeft zeven faculteiten waar onderzoek en onderwijs nauw met elkaar zijn verbonden. Zij wil bijdragen aan een gezonde, vrije wereld met gelijke kansen voor iedereen, en draagt uit: jij bent nodig!

Het Radboudumc
Het Radboudumc wil voorop lopen in het vormgeven van de gezondheidszorg van de toekomst. Dat doen we persoonsgericht en innovatief. En in nauwe samenwerking met ons netwerk. We willen significant impact on healthcare hebben. Elke dag willen we het beter doen. Elke dag streven naar betere zorg, onderzoek en onderwijs. Elke dag beter begrijpen hoe ziektes ontstaan, hoe we ze kunnen voorkomen, behandelen en genezen. Zo krijgt iedere patiënt altijd de beste zorg, nu en in de toekomst. Want daar doen we het voor.

Lees meer over onze strategie en wat werken bij het Radboudumc betekent. Onze collega’s vertellen je er graag over, #wijzijnradboudumc.


Profiel

Wil jij ook het verschil maken? Jij bent een jonge, bevlogen bedrijfsarts of AIOS bedrijfsgeneeskunde. Ook zij-instromers worden uitgenodigd om te reageren. Je houdt van uitdagingen, om de diepte in te gaan, en bent altijd op zoek naar verbinding en perspectief voor de client. Zorgvuldigheid is...

lees meer

Profiel

Wil jij ook het verschil maken? Jij bent een jonge, bevlogen bedrijfsarts of AIOS bedrijfsgeneeskunde. Ook zij-instromers worden uitgenodigd om te reageren. Je houdt van uitdagingen, om de diepte in te gaan, en bent altijd op zoek naar verbinding en perspectief voor de client. Zorgvuldigheid is voor jou vanzelfsprekend. Kwaliteit van zorg is voor jou de belangrijkste drijfveer en bron van energie!

In jouw functie als (aankomend) bedrijfsarts bij de AMD draag je bij aan het verwezenlijken van de missies van het Radboudumc en de Radboud Universiteit om gezamenlijk prestaties te leveren die de wetenschap en zorg verder brengen en de samenleving ten goede komen.

Hiervoor zoeken wij een bedrijfsarts of AIOS bedrijfsgeneeskunde die mee voorop wil lopen in de ontwikkeling van de gezondheidszorg. Medewerkers die goed zijn in hun vakgebied en het beste van zichzelf laten zien door grenzen te verleggen en ‘net dat stukje meer’ te bieden.

Verbeteren, vernieuwen en veranderen zit in het hart van jouw werk. Betrokkenheid, samenwerken en excelleren staan centraal in de Radboud Manier van Werken. In het Radboudumc krijg je de ruimte en verantwoordelijkheid om jezelf en de organisatie verder te ontwikkelen. Voor de beste zorg voor patiënt en de toekomst van de gezondheidszorg.

Laten we kennismaken


Arbeids­voorwaarden

De inschaling is afhankelijk van opleiding, kennis en ervaring. Het is een optie om naast een aanstelling bij de AMD als ZZP-er werkzaam te zijn. Eventuele openstaande opleidingskosten worden door het Radboudumc overgenomen.

lees meer

Arbeids­voorwaarden

De inschaling is afhankelijk van opleiding, kennis en ervaring. Het is een optie om naast een aanstelling bij de AMD als ZZP-er werkzaam te zijn. Eventuele openstaande opleidingskosten worden door het Radboudumc overgenomen.

Werken bij het Radboudumc betekent dat je voorop loopt en samen werkt aan de gezondheidszorg van de toekomst. Maar er is meer. Onze secundaire arbeidsvoorwaarden mogen er namelijk zijn. Helemaal op jou afgestemd dankzij ons keuzemodel arbeidsvoorwaarden. In het Radboudumc krijg je het vertrouwen en neem je verantwoordelijkheid om het samen voor elkaar te krijgen. Wij zorgen voor jaarlijkse opleidingen, zowel vakinhoudelijk als op persoonlijk vlak.

  • Naast je maandelijkse salaris en een jaarlijkse vakantie-uitkering van 8% ontvang je een eindejaarsuitkering van 8,3%.
  • Werk je op onregelmatige tijden, dan ontvang je daarvoor een toelage.
  • Op basis van een 36-urige werkweek heb je recht op ongeveer 168 uur vakantie (ruim 23 dagen) per jaar.
  • Het Radboudumc betaalt 70% van de pensioenpremie. De rest van de premie betaal je zelf via je brutosalaris.
  • Korting op je zorgverzekering. Je kunt gebruik maken van twee collectieve ziektekostenverzekeringen: UMC Zorgverzekering en CZ collectief.
 
Naast onze arbeidsvoorwaarden bieden we medewerkers ook verschillende andere aantrekkelijke faciliteiten zoals kinderopvang en sportvoorzieningen. Wil je meer weten? Bekijk ook eens de Cao umc.


Sollicitatie­procedure

We vragen je om niet via de sollicitatieknop te reageren. Graag je sollicitatie mailen naar Maaike van Hettema via Maaike.vanHettema@odgersberndtson.com. Graag ontvangen we je sollicitatie vóór  6 oktober 2021. We nemen daarna snel contact met je op.

lees meer

Sollicitatie­procedure

We vragen je om niet via de sollicitatieknop te reageren. Graag je sollicitatie mailen naar Maaike van Hettema via Maaike.vanHettema@odgersberndtson.com. Graag ontvangen we je sollicitatie vóór  6 oktober 2021. We nemen daarna snel contact met je op.

Wat kun je verder verwachten?

Bij indiensttreding vragen wij een verklaring omtrent gedrag (VOG) en vindt er, afhankelijk van de functie, een screening plaats. Hiervoor hoef je niets te doen, we vertellen je op een later moment meer.

Het Radboudumc is een werkgever waar iedereen welkom is. Iedere collega brengt waardevolle ervaring, expertise en creativiteit mee. Wij geloven in de meerwaarde van een diverse en inclusieve organisatie. #wijzijnradboudumc

Lees meer over onze sollicitatieprocedure of bekijk de veelgestelde vragen.

Wij werven zelf voor deze vacature. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld, maar delen in je netwerk wel.


Contact

Heb je nog vragen over deze functie neem dan contact op met Maaike van Hettema , consultant van Odgers via 06 23 83 25 46. We vragen je om niet via de sollicitatieknop te reageren. Graag je sollicitatie mailen naar Maaike van Hettema .

lees meer

Contact

Heb je nog vragen over deze functie neem dan contact op met Maaike van Hettema, consultant van Odgers via 06 23 83 25 46. We vragen je om niet via de sollicitatieknop te reageren. Graag je sollicitatie mailen naar Maaike van Hettema.

Is solliciteren nog een stap te ver, maar ben jij wel benieuwd wat het betekent om in deze functie te werken bij het Radboudumc? Neem dan ter oriëntatie eens contact op met dr. Patrick Struycken, bedrijfsarts. Heb je een andere vraag? Bekijk dan onze pagina veelgestelde vragen.

Vind de baan die bij je past


Alle vacatures

Bekijk ook andere interessante functies naar vacatures

Job alert

Geen vacature missen? Ontvang onze nieuwste vacatures direct in je mailbox! aanmelden