Vacatures 104401-Secretarieel-medewerker-polikliniek-KNO

Word jij onze nieuwe collega?

solliciteer direct

Over de vacature

 • 24 uur per week
 • Bepaalde tijd
 • 1 jaar met uitzicht op verlenging
 • Schaal 5
 • max € 2839 bruto per maand bij volledig dienstverband
 • Sluitingsdatum: 28 september 2021
 • Datum eerste gesprek: 14 oktober 2021 in de middag

#wijzijnradboudumc, jij ook?


Functie

Als secretarieel medewerker polikliniek KNO ben je het gezicht van de polikliniek KNO en het bijbehorende Audiologisch Centrum (AC). Als de situatie daarom vraagt doe je wat nodig is om de logistiek rond het spreekuur soepel te laten verlopen. In de dynamische omgeving van de polikliniek KNO...

lees meer

Functie

Als secretarieel medewerker polikliniek KNO ben je het gezicht van de polikliniek KNO en het bijbehorende Audiologisch Centrum (AC). Als de situatie daarom vraagt doe je wat nodig is om de logistiek rond het spreekuur soepel te laten verlopen. In de dynamische omgeving van de polikliniek KNO voel jij je thuis. Kom jij ons team versterken?

De secretarieel medewerkers in ons team rouleren van taken en werkzaamheden. Dit houdt in dat je zowel front- als backoffice werkzaamheden verricht. Daarnaast heb je je eigen aandachtsgebied waarvoor je (complexe) planningstaken uitvoert. Je kijkt verder dan je eigen taken.

Taken en verantwoordelijkheden

 • Ontvangen, begeleiden en informeren van patiënten en bezoekers.
 • Inschrijvingen verzorgen.
 • Verwijzingen triageren.
 • (Telefonisch) afspraken maken voor patiënten.
 • Gegevens accuraat verwerken in EPIC, het digitale patiëntendossier.


Afdeling

De afdeling Keel-, Neus- en Oorheelkunde (KNO) is een afdeling met als kerntaken patiëntenzorg, onderwijs/opleiding en onderzoek. Op de polikliniek KNO komen jaarlijks ongeveer 20.000 patiënten, zo’n 150 per dag. De behandelduur loopt uiteen van 10 minuten tot meerdere uren. Speerpunten van de...

lees meer

Afdeling

De afdeling Keel-, Neus- en Oorheelkunde (KNO) is een afdeling met als kerntaken patiëntenzorg, onderwijs/opleiding en onderzoek. Op de polikliniek KNO komen jaarlijks ongeveer 20.000 patiënten, zo’n 150 per dag. De behandelduur loopt uiteen van 10 minuten tot meerdere uren. Speerpunten van de afdeling KNO zijn: de patiënt met een oncologische aandoening in het hoofd- halsgebied, aangezichtschirurgie, schedelbasischirurgie, complexe otologische zorg en erfelijke slechthorendheid.

Aan de polikliniek van KNO is een Audiologisch Centrum (AC) verbonden. Daar onderzoeken en behandelen we patiënten met gehoorproblemen en/of spraak- en taalproblemen. Het AC bestaat uit een Kinder Audiologisch Centrum en een Audiologisch Centrum voor Volwassenen. Bij de afdeling KNO hebben we een secretariaat patiëntenzorg dat ondersteuning biedt aan de poliklinek KNO en het Audiologisch Centrum (AC). Je werkt in een fijn team met 18 andere collega’s.

Het Radboudumc
Het Radboudumc wil voorop lopen in het vormgeven van de gezondheidszorg van de toekomst. Dat doen we persoonsgericht en innovatief. En in nauwe samenwerking met ons netwerk. We willen significant impact on healthcare hebben. Elke dag willen we het beter doen. Elke dag streven naar betere zorg, onderzoek en onderwijs. Elke dag beter begrijpen hoe ziektes ontstaan, hoe we ze kunnen voorkomen, behandelen en genezen. Zo krijgt iedere patiënt altijd de beste zorg, nu en in de toekomst. Want daar doen we het voor.

Lees meer over onze strategie en wat werken bij het Radboudumc betekent. Onze collega’s vertellen je er graag over, #wijzijnradboudumc.


Profiel

Wij zijn op zoek naar een secretarieel medewerker polikliniek KNO met een positieve instelling. Je denkt in mogelijkheden, bent proactief en betrokken en je schakelt snel tussen verschillende activiteiten. Prioriteiten stellen gaat je goed af, net als gestructureerd en accuraat werken. Ook ben je...

lees meer

Profiel

Wij zijn op zoek naar een secretarieel medewerker polikliniek KNO met een positieve instelling. Je denkt in mogelijkheden, bent proactief en betrokken en je schakelt snel tussen verschillende activiteiten. Prioriteiten stellen gaat je goed af, net als gestructureerd en accuraat werken. Ook ben je organisatorisch sterk en houd je het overzicht.

Woorden die goed bij jou passen zijn collegialiteit, vriendelijkheid en vrolijkheid. Ook ben je een echte teamplayer. Je bent sterk in persoonlijke contacten. Je hebt een goed gevoel voor verhoudingen en daaruit vloeit voort dat het geven van constructieve feedback vanzelfsprekend voor je is.

Je werkt volgens een vast rooster, in ieder geval op vrijdag, en verder ben je flexibel inzetbaar waar nodig.

Daarnaast herken je jezelf in onderstaand profiel:

 • Afgeronde opleiding Management assistent of secretariële opleiding op mbo niveau 4.
 • Bij voorkeur 3 jaar recente en relevante werkervaring in een complexe organisatie (in de gezondheidszorg).
 • Uitstekende kennis van en ruime ervaring met het MS Office pakket. Je bent in staat om nieuwe programma’s snel eigen te maken.
 • Uitstekende mondelinge en schriftelijke beheersing van de Nederlandse taal.
 • Ook herken je jezelf in de Radboud manier van werken.

Laten we kennismaken


Arbeids­voorwaarden

Werken bij het Radboudumc betekent dat je voorop loopt en samen werkt aan de gezondheidszorg van de toekomst. En er is meer. Onze secundaire arbeidsvoorwaarden mogen er namelijk zijn. Helemaal op jou afgestemd dankzij ons keuzemodel arbeidsvoorwaarden. In het Radboudumc krijg je het vertrouwen en...

lees meer

Arbeids­voorwaarden

Werken bij het Radboudumc betekent dat je voorop loopt en samen werkt aan de gezondheidszorg van de toekomst. En er is meer. Onze secundaire arbeidsvoorwaarden mogen er namelijk zijn. Helemaal op jou afgestemd dankzij ons keuzemodel arbeidsvoorwaarden. In het Radboudumc krijg je het vertrouwen en neem je verantwoordelijkheid om het samen voor elkaar te krijgen. Wij zorgen voor jaarlijkse opleidingen, zowel vakinhoudelijk als op persoonlijk vlak.

Het secretariaat patiëntenzorg is van maandag tot en met vrijdag geopend van 07.30 uur tot 17.30 uur. Je werkt volgens een vast rooster en in ieder geval op vrijdag.

 • Naast je maandelijkse salaris en een jaarlijkse vakantie-uitkering van 8% ontvang je een eindejaarsuitkering van 8,3%.
 • Werk je op onregelmatige tijden, dan ontvang je daarvoor een toelage.
 • Op basis van een 36-urige werkweek heb je recht op ongeveer 168 uur vakantie (ruim 23 dagen) per jaar.
 • Het Radboudumc betaalt 70% van de pensioenpremie. De rest van de premie betaal je zelf via je brutosalaris.
 • Korting op je zorgverzekering. Je kunt gebruik maken van twee collectieve ziektekostenverzekeringen: UMC Zorgverzekering en CZ collectief.
Naast onze arbeidsvoorwaarden bieden we medewerkers ook verschillende andere aantrekkelijke faciliteiten zoals kinderopvang en sportvoorzieningen. Wil je meer weten? Bekijk ook eens de Cao umc.


Sollicitatie­procedure

Graag ontvangen we je sollicitatie vóór 28 september 2021. We nemen daarna snel contact met je op. De eerste gespreksronde vindt plaats op 14 oktober 2021 in de middag. Fijn als je hier alvast rekening mee houdt.

lees meer

Sollicitatie­procedure

Graag ontvangen we je sollicitatie vóór 28 september 2021. We nemen daarna snel contact met je op. De eerste gespreksronde vindt plaats op 14 oktober 2021 in de middag. Fijn als je hier alvast rekening mee houdt.

Wat kun je verder verwachten?

Bij indiensttreding vragen wij een verklaring omtrent gedrag (VOG) en vindt er, afhankelijk van de functie, een screening plaats. Hiervoor hoef je niets te doen, we vertellen je op een later moment meer.

Het Radboudumc is een werkgever waar iedereen welkom is. Iedere collega brengt waardevolle ervaring, expertise en creativiteit mee. Wij geloven in de meerwaarde van een diverse en inclusieve organisatie. #wijzijnradboudumc

Lees meer over onze sollicitatieprocedure of bekijk de veelgestelde vragen.

Wij werven zelf voor deze vacature. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld, maar delen in je netwerk wel.


Contact

Heb je nog vragen over deze functie, neem dan contact op met Dorine Robinson , operationeel manager administratie polikliniek KNO. Voor solliciteren gebruik de knop ‘solliciteer direct’.

lees meer

Contact

Heb je nog vragen over deze functie, neem dan contact op met Dorine Robinson, operationeel manager administratie polikliniek KNO. Voor solliciteren gebruik de knop ‘solliciteer direct’.

Is solliciteren nog een stap te ver, maar ben jij wel benieuwd wat het betekent om in deze functie te werken bij het Radboudumc? Neem dan ter oriëntatie eens contact op met de hierboven genoemde collega. Heb je een andere vraag? Bekijk dan onze pagina veelgestelde vragen.

Vind de baan die bij je past


Alle vacatures

Bekijk ook andere interessante functies naar vacatures

Job alert

Geen vacature missen? Ontvang onze nieuwste vacatures direct in je mailbox! aanmelden