Vacatures 105741-Teamleider-Bereidingen-Apotheek

Word jij onze nieuwe collega?

solliciteer direct

Over de vacature

 • 32-36 uur per week
 • Bepaalde tijd
 • 1 jaar met uitzicht op een contract voor onbepaalde tijd
 • Schaal 8
 • Fulltime: min € 2769 - max € 3712 bruto per maand
 • Sluitingsdatum: 4 november 2021

#wijzijnradboudumc, jij ook?


Functie

Betrokken zijn bij innovatie en concreet veel betekenen voor je team en de patiënt. Als teamleider Bereidingen Apotheek, heb je zowel vakinhoudelijk als op persoonlijk vlak een belangrijke rol binnen onze Apotheek. Kom jij ons team versterken?

lees meer

Functie

Betrokken zijn bij innovatie en concreet veel betekenen voor je team en de patiënt. Als teamleider Bereidingen Apotheek, heb je zowel vakinhoudelijk als op persoonlijk vlak een belangrijke rol binnen onze Apotheek. Kom jij ons team versterken?

Binnen de bereidingsafdeling van de Apotheek werken ongeveer 40 medewerkers in een cleanroom. Apothekersassistenten, farmaceutisch assistenten, farmaceutisch medewerkers, omloopmedewerkers en (ziekenhuis-)apothekers werken intensief samen aan de beste zorg voor de patiënt. Samen met je collega-teamleider geven jullie ieder aan een team van ± 20 personen hiërarchisch leiding.

Je zorgt ervoor dat we volgens de hoogste kwaliteitseisen geneesmiddelen Voor Toediening Gereed Maken en op tijd leveren aan de verpleegafdelingen binnen het Radboudumc, aan andere ziekenhuizen en aan patiënten thuis. Dit betekent onder meer dat je onze processen scherp in de gaten houdt, deze waar mogelijk samen met het team verder optimaliseert en erop toeziet dat we de goede producten leveren. Zo kunnen patiënten altijd op ons rekenen.

Maar je bent ook onmisbaar voor ons leuke team waaraan je op een coachende manier leiding geeft. Je motiveert de medewerkers, voert jaargesprekken, zorgt voor een veilige en prettige werkomgeving en je stimuleert de individuele teamleden om zichzelf te blijven ontwikkelen. Een dankbare rol waarin je dagelijks concreet veel betekent voor de mensen waarmee je werkt en wezenlijk bijdraagt aan hun werkplezier.

Binnen onze Apotheek investeren we doorlopend in verbetering door innovatie. Een mooi voorbeeld hiervan is dat we als eerste apotheek in Europa een robot hebben waarmee we geautomatiseerd elastomeerpompen kunnen maken waardoor we het werk van de medewerkers minder fysiek belastend maken. Bekijk hier het filmpje.

Daarnaast zijn we in de breedste zin continu betrokken bij wetenschappelijk onderzoek dat in het Radboudumc op ons vakgebied loopt. Voor jou als teamleider houdt dit in, dat je het Voor Toediening Gereed Maken van onderzoekgeneesmiddelen faciliteert en de medewerkers helpt om hieraan op een goede manier bij te dragen. Tegelijkertijd blijf je daardoor zelf op de hoogte van de laatste ontwikkelingen binnen je vak en maak je steeds kennis met nieuwe technologieën en methoden.


Afdeling

De bereidingsafdeling is onderdeel van de afdeling Apotheek van het Radboudumc, met ruim 300 medewerkers. De Apotheek speelt een centrale rol in de voorziening van geneesmiddelen en de hersterilisatie van reusable medische hulpmiddelen. Wij leveren geneesmiddelen aan het Radboudumc, maar ook aan...

lees meer

Afdeling

De bereidingsafdeling is onderdeel van de afdeling Apotheek van het Radboudumc, met ruim 300 medewerkers. De Apotheek speelt een centrale rol in de voorziening van geneesmiddelen en de hersterilisatie van reusable medische hulpmiddelen. Wij leveren geneesmiddelen aan het Radboudumc, maar ook aan andere ziekenhuizen en aan externe klanten.

Binnen de bereidingsafdeling van de Apotheek vinden wij het belangrijk om in ons hechte team op een prettige, open en eerlijke manier met elkaar om te gaan. Een sfeer van onderling vertrouwen en de bereidheid om elkaar waar nodig te helpen zijn daarvoor in onze ogen cruciaal. We hebben diverse certificeringen, waaronder GMP en GMP-z voor de bereiding en het Voor Toediening Gereed Maken van geneesmiddelen.

Het Radboudumc
Het Radboudumc wil voorop lopen in het vormgeven van de gezondheidszorg van de toekomst. Dat doen we persoonsgericht en innovatief. En in nauwe samenwerking met ons netwerk. We willen significant impact on healthcare hebben. Elke dag willen we het beter doen. Elke dag streven naar betere zorg, onderzoek en onderwijs. Elke dag beter begrijpen hoe ziektes ontstaan, hoe we ze kunnen voorkomen, behandelen en genezen. Zo krijgt iedere patiënt altijd de beste zorg, nu en in de toekomst. Want daar doen we het voor.

Lees meer over onze strategie en wat werken bij het Radboudumc betekent. Onze collega’s vertellen je er graag over, #wijzijnradboudumc.


Profiel

We zijn op zoek naar een teamleider Bereidingen Apotheek met relevante ervaring in de zorg. Je hebt kennis van het Voor Toediening Gereed Maken van geneesmiddelen in de Apotheek of op een verpleegafdeling, of bent bereid je deze kennis eigen te gaan maken.

lees meer

Profiel

We zijn op zoek naar een teamleider Bereidingen Apotheek met relevante ervaring in de zorg. Je hebt kennis van het Voor Toediening Gereed Maken van geneesmiddelen in de Apotheek of op een verpleegafdeling, of bent bereid je deze kennis eigen te gaan maken.

Je bent iemand met een innemende en stevige persoonlijkheid. Je bent niet alleen in staat een team te motiveren en te stimuleren in het werk, maar ook om medewerkers te verbinden en te helpen in hun persoonlijke ontwikkeling. Daarnaast ben je goed in procesmatig werken, plannen en organiseren. Je bent daadkrachtig, je stelt de juiste prioriteiten en je denkt en handelt klantgericht. Daarin staat kwaliteit bij jou in alles voorop. Verder vind je continue verbetering en innovatie belangrijk en je neemt graag initiatieven op dit vlak.

Heb je nog weinig tot geen leidinggevende ervaring, maar zie jij jezelf de doorgroei maken? Binnen een veilige en lerende omgeving geven we jou graag de mogelijkheid om jezelf te ontwikkelen tot een volwaardig teamleider. Hierbij kun je rekenen op de steun en kennis van de manager Apotheek.

Ook herken je jezelf in de Radboud manier van werken.

Laten we kennismaken


Arbeids­voorwaarden

Werken bij het Radboudumc betekent dat je voorop loopt en samen werkt aan de gezondheidszorg van de toekomst. En er is meer. Onze secundaire arbeidsvoorwaarden mogen er namelijk zijn. Helemaal op jou afgestemd dankzij ons keuzemodel arbeidsvoorwaarden. In het Radboudumc krijg je het vertrouwen en...

lees meer

Arbeids­voorwaarden

Werken bij het Radboudumc betekent dat je voorop loopt en samen werkt aan de gezondheidszorg van de toekomst. En er is meer. Onze secundaire arbeidsvoorwaarden mogen er namelijk zijn. Helemaal op jou afgestemd dankzij ons keuzemodel arbeidsvoorwaarden. In het Radboudumc krijg je het vertrouwen en neem je verantwoordelijkheid om het samen voor elkaar te krijgen. Wij zorgen voor jaarlijkse opleidingen, zowel vakinhoudelijk als op persoonlijk vlak.

 • Naast je maandelijkse salaris en een jaarlijkse vakantie-uitkering van 8% ontvang je een eindejaarsuitkering van 8,3%.
 • Werk je op onregelmatige tijden, dan ontvang je daarvoor een toelage.
 • Op basis van een 36-urige werkweek heb je recht op ongeveer 168 uur vakantie (ruim 23 dagen) per jaar.
 • Het Radboudumc betaalt 70% van de pensioenpremie. De rest van de premie betaal je zelf via je brutosalaris.
 • Korting op je zorgverzekering. Je kunt gebruik maken van twee collectieve ziektekostenverzekeringen: UMC Zorgverzekering en CZ collectief.
Naast onze arbeidsvoorwaarden bieden we medewerkers ook verschillende andere aantrekkelijke faciliteiten zoals kinderopvang en sportvoorzieningen. Wil je meer weten? Bekijk ook eens de Cao umc.


Sollicitatie­procedure

Graag ontvangen we je sollicitatie vóór 4 november 2021. We nemen daarna snel contact met je op.

lees meer

Sollicitatie­procedure

Graag ontvangen we je sollicitatie vóór 4 november 2021. We nemen daarna snel contact met je op.

Wat kun je verder verwachten?

Bij indiensttreding vragen wij een verklaring omtrent gedrag (VOG) en vindt er, afhankelijk van de functie, een screening plaats. Hiervoor hoef je niets te doen, we vertellen je op een later moment meer.

Het Radboudumc is een werkgever waar iedereen welkom is. Iedere collega brengt waardevolle ervaring, expertise en creativiteit mee. Wij geloven in de meerwaarde van een diverse en inclusieve organisatie. #wijzijnradboudumc

Lees meer over onze sollicitatieprocedure of bekijk de veelgestelde vragen.

Wij werven zelf voor deze vacature. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld, maar delen in je netwerk wel.


Contact

Heb je nog vragen over deze functie, neem dan contact op met Marion Dekker , manager Bereidingen & Laboratorium Apotheek. Voor solliciteren gebruik de knop ‘solliciteer direct’.

lees meer

Contact

Heb je nog vragen over deze functie, neem dan contact op met Marion Dekker, manager Bereidingen & Laboratorium Apotheek. Voor solliciteren gebruik de knop ‘solliciteer direct’.

Is solliciteren nog een stap te ver, maar ben jij wel benieuwd wat het betekent om in deze functie te werken bij het Radboudumc? Neem dan ter oriëntatie eens contact op met de hierboven genoemde collega. Heb je een andere vraag? Bekijk dan onze pagina veelgestelde vragen.

Vind de baan die bij je past


Alle vacatures

Bekijk ook andere interessante functies naar vacatures

Job alert

Geen vacature missen? Ontvang onze nieuwste vacatures direct in je mailbox! aanmelden