Vacatures 105922-Waarnemend-Radioloog-Neuroradiologie

Word jij onze nieuwe collega?

solliciteer direct

Over de vacature

 • 32-48 uur per week
 • Bepaalde tijd
 • 6 maanden
 • Schaal UMS
 • Fulltime: min € 8168 - max € 11933 bruto per maand
 • Sluitingsdatum: 15 november 2021
 • Datum eerste gesprek: 18 november 2021

#wijzijnradboudumc, jij ook?


Functie

Als waarnemend radioloog Neuroradiologie krijg je, dankzij ons tertiair centrum met neurochirurgie, hoofd-halsoncologie en level-1 traumacentrum, de mooie kans om je te verdiepen in de neuro- en hoofd-halsradiologie. Kom jij ons team versterken?

lees meer

Functie

Als waarnemend radioloog Neuroradiologie krijg je, dankzij ons tertiair centrum met neurochirurgie, hoofd-halsoncologie en level-1 traumacentrum, de mooie kans om je te verdiepen in de neuro- en hoofd-halsradiologie. Kom jij ons team versterken?

Je werkt primair als radioloog op het gebied van de neuro- en hoofd-halsradiologie. De taken en verantwoordelijkheden die hierbij horen worden met je afgestemd afhankelijk van jouw ervaring en interesses. Binnen onze academische setting is er de mogelijkheid tot participatie in onderzoek en onderwijs. Je werkt samen met enthousiaste collega's en je draagt bij aan de organisatie van zorg. Daarnaast toon je inzet en participatie in beeldvormende diagnostiek. Je neemt deel aan multidisciplinair overleg en je draagt bij aan de opleiding van arts-assistenten en coassistenten.

Deze functie start per 1 januari 2022 voor de duur van 6 maanden.


Afdeling

De afdeling Medische Beeldvorming (voorheen afdeling Radiologie, Nucleaire Geneeskunde en Anatomie ) van het Radboudumc staat voor top-beeldvormende diagnostiek en optimale dienstverlening binnen het Radboudumc en de regio. Ons diagnostisch spectrum is breed. Wij zijn partners voor klinische...

lees meer

Afdeling

De afdeling Medische Beeldvorming (voorheen afdeling Radiologie, Nucleaire Geneeskunde en Anatomie) van het Radboudumc staat voor top-beeldvormende diagnostiek en optimale dienstverlening binnen het Radboudumc en de regio. Ons diagnostisch spectrum is breed. Wij zijn partners voor klinische afdelingen met neuro- en hoofd-halsprofielen voor volwassenen en voor kinderen. Daarnaast zijn we onderdeel van de zorgketens als consulent vóór, tijdens en na het diagnostisch traject. Ons ziekenhuis beschikt over een strokecentrum inclusief neuro-interventies en een level-1 traumacentrum. De sectie neuroradiologie/hoofd-halsradiologie voldoet aan alle opleidingseisen van de NVvR voor differentiatie en fellowship.

Het Radboudumc
Het Radboudumc wil voorop lopen in het vormgeven van de gezondheidszorg van de toekomst. Dat doen we persoonsgericht en innovatief. En in nauwe samenwerking met ons netwerk. We willen significant impact on healthcare hebben. Elke dag willen we het beter doen. Elke dag streven naar betere zorg, onderzoek en onderwijs. Elke dag beter begrijpen hoe ziektes ontstaan, hoe we ze kunnen voorkomen, behandelen en genezen. Zo krijgt iedere patiënt altijd de beste zorg, nu en in de toekomst. Want daar doen we het voor.

Lees meer over onze strategie en wat werken bij het Radboudumc betekent. Onze collega’s vertellen je er graag over, #wijzijnradboudumc.


Profiel

Wij zijn op zoek naar een enthousiaste waarnemend radioloog Neuroradiologie die gericht is op samenwerking en een open communicatie hanteert. Ook ben je bereid om deel te nemen aan het geven van onderwijs aan AIOS en studenten.

lees meer

Profiel

Wij zijn op zoek naar een enthousiaste waarnemend radioloog Neuroradiologie die gericht is op samenwerking en een open communicatie hanteert. Ook ben je bereid om deel te nemen aan het geven van onderwijs aan AIOS en studenten.

Daarnaast herken je jezelf in onderstaand profiel:

 • Afgeronde opleiding tot radioloog.
 • Voltooide differentiatie neuroradiologie/hoofd-halsradiologie.
 • Aantoonbare affiniteit met multidisciplinaire teamzorg.
 • Ook herken je jezelf in de Radboud manier van werken.

Laten we kennismaken


Arbeids­voorwaarden

Werken bij het Radboudumc betekent dat je voorop loopt en samen werkt aan de gezondheidszorg van de toekomst. En er is meer. Onze secundaire arbeidsvoorwaarden mogen er namelijk zijn. Helemaal op jou afgestemd dankzij ons keuzemodel arbeidsvoorwaarden. In het Radboudumc krijg je het vertrouwen en...

lees meer

Arbeids­voorwaarden

Werken bij het Radboudumc betekent dat je voorop loopt en samen werkt aan de gezondheidszorg van de toekomst. En er is meer. Onze secundaire arbeidsvoorwaarden mogen er namelijk zijn. Helemaal op jou afgestemd dankzij ons keuzemodel arbeidsvoorwaarden. In het Radboudumc krijg je het vertrouwen en neem je verantwoordelijkheid om het samen voor elkaar te krijgen. Wij zorgen voor jaarlijkse opleidingen, zowel vakinhoudelijk als op persoonlijk vlak.

 • Naast je maandelijkse salaris en een jaarlijkse vakantie-uitkering van 8% ontvang je een eindejaarsuitkering van 8,3%.
 • Werk je op onregelmatige tijden, dan ontvang je daarvoor een toelage.
 • Op basis van een 36-urige werkweek heb je recht op ongeveer 168 uur vakantie (ruim 23 dagen) per jaar.
 • Het Radboudumc betaalt 70% van de pensioenpremie. De rest van de premie betaal je zelf via je brutosalaris.
 • Korting op je zorgverzekering. Je kunt gebruik maken van twee collectieve ziektekostenverzekeringen: UMC Zorgverzekering en CZ collectief.
Naast onze arbeidsvoorwaarden bieden we medewerkers ook verschillende andere aantrekkelijke faciliteiten zoals kinderopvang en sportvoorzieningen. Wil je meer weten? Bekijk ook eens de Cao umc.


Sollicitatie­procedure

Graag ontvangen we je sollicitatie vóór 15 november 2021. We nemen daarna snel contact met je op. De eerste gespreksronde vindt plaats op 18 november 2021. Fijn als je hier alvast rekening mee houdt.

lees meer

Sollicitatie­procedure

Graag ontvangen we je sollicitatie vóór 15 november 2021. We nemen daarna snel contact met je op. De eerste gespreksronde vindt plaats op 18 november 2021. Fijn als je hier alvast rekening mee houdt.

Wat kun je verder verwachten?

Bij indiensttreding vragen wij een verklaring omtrent gedrag (VOG) en vindt er, afhankelijk van de functie, een screening plaats. Hiervoor hoef je niets te doen, we vertellen je op een later moment meer.

Het Radboudumc is een werkgever waar iedereen welkom is. Iedere collega brengt waardevolle ervaring, expertise en creativiteit mee. Wij geloven in de meerwaarde van een diverse en inclusieve organisatie. #wijzijnradboudumc

Lees meer over onze sollicitatieprocedure of bekijk de veelgestelde vragen.

Wij werven zelf voor deze vacature. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld, maar delen in je netwerk wel.


Contact

Heb je nog vragen over deze functie, neem dan contact op met dr. Anton Meijer , radioloog, of met prof.dr. Jurgen Fütterer , radioloog, beiden te bereiken via (024) 361 44 22. Voor solliciteren gebruik de knop ‘solliciteer direct’.

lees meer

Contact

Heb je nog vragen over deze functie, neem dan contact op met dr. Anton Meijer, radioloog, of met prof.dr. Jurgen Fütterer, radioloog, beiden te bereiken via (024) 361 44 22. Voor solliciteren gebruik de knop ‘solliciteer direct’.

Is solliciteren nog een stap te ver, maar ben jij wel benieuwd wat het betekent om in deze functie te werken bij het Radboudumc? Neem dan ter oriëntatie eens contact op met de hierboven genoemde collega. Heb je een andere vraag? Bekijk dan onze pagina veelgestelde vragen.

Vind de baan die bij je past


Alle vacatures

Bekijk ook andere interessante functies naar vacatures

Job alert

Geen vacature missen? Ontvang onze nieuwste vacatures direct in je mailbox! aanmelden