Vacatures 121261-Apothekersassistent-Bereidingen

Over de vacature

 • 32 uur per week
 • Bepaalde tijd
 • 1 jaar met uitzicht op een contract voor onbepaalde tijd
 • Schaal 7M
 • Fulltime: min € 2595 - max € 3675 bruto per maand
 • Solliciteer voor 10 oktober 2022

#wijzijnradboudumc, jij ook?


Functie

Samen met je collega’s betrokken zijn bij de beste zorg voor de patiënt! Als apothekersassistent Bereidingen neem je een centrale rol in bij de geneesmiddelvoorziening voor zowel patiënten in het ziekenhuis als in de thuissituatie. Kom jij ons team versterken? lees meer

Functie

Samen met je collega’s betrokken zijn bij de beste zorg voor de patiënt! Als apothekersassistent Bereidingen neem je een centrale rol in bij de geneesmiddelvoorziening voor zowel patiënten in het ziekenhuis als in de thuissituatie. Kom jij ons team versterken? 

Samen met je collega’s binnen het team zorg je dat we volgens de hoogste kwaliteitseisen en op tijd geneesmiddelen leveren aan de verpleegafdelingen binnen het Radboudumc, aan andere ziekenhuizen en aan patiënten thuis. Je bent onder andere betrokken bij het voor toediening gereed maken van cytostatica (= VTGM) en parenterale voeding voor directe toediening aan de patiënt.

Binnen onze Apotheek investeren we doorlopend in verbetering door innovatie; niet voor niets zijn we een academische afdeling. Zo hebben we als eerste apotheek in Europa een robot waarmee we geautomatiseerd elastomeerpompen kunnen maken, om maar eens een voorbeeld te geven. Maar we zijn in de breedste zin continu betrokken bij wetenschappelijk onderzoek dat in het Radboudumc op ons vakgebied loopt. Voor jou als apothekersassistent Bereidingen houdt dit in, dat je deel uitmaakt van het team dat deze werkzaamheden uitvoert.

Het takenpakket is divers en afwisselend en je wordt roulerend op de verschillende taken ingezet. Doordat we deels afhankelijk zijn van de aanvraag van medicatie door onze artsen, weet je vaak niet wat de dag gaat brengen. Door je betrokkenheid en jouw vermogen om prioriteiten te kunnen stellen, zorg je samen met je collega's dat jullie als team aan deze vraag kunnen voldoen. Zo kunnen patiënten altijd op ons rekenen.


Werkplek

De Bereidingsafdeling van de Apotheek is een erg prettige omgeving om in te werken. We vinden het belangrijk om in een hecht team op een open en eerlijke manier met elkaar om te gaan. Een sfeer van onderling vertrouwen en de bereidheid om elkaar waar nodig te helpen zijn daarvoor in onze ogen...

lees meer

Werkplek

De Bereidingsafdeling van de Apotheek is een erg prettige omgeving om in te werken. We vinden het belangrijk om in een hecht team op een open en eerlijke manier met elkaar om te gaan. Een sfeer van onderling vertrouwen en de bereidheid om elkaar waar nodig te helpen zijn daarvoor in onze ogen cruciaal.

Binnen de Bereidingsafdeling van de Apotheek werken ongeveer 40 medewerkers. Apothekersassistenten, farmaceutisch assistenten, farmaceutisch medewerkers, omloopmedewerkers en (ziekenhuis-) apothekers werken intensief samen aan de beste zorg voor de patiënt. We beschikken over diverse certificeringen, waaronder GMP en GMP-z voor de bereiding en het Voor Toediening Gereed Maken van geneesmiddelen.

Binnen de Apotheek van het Radboudumc zijn ruim 300 medewerkers werkzijn. Zij spelen een centrale rol in de voorziening van geneesmiddelen en de hersterilisatie van reusable medische hulpmiddelen. Wij leveren geneesmiddelen aan het Radboudumc maar ook aan andere ziekenhuizen en aan externe klanten. We hebben om onze kwaliteit te borgen diverse certificeringen, waaronder GMP en GMP-z voor de bereiding en het Voor Toediening Gereed Maken van geneesmiddelen.

Het Radboudumc
Het Radboudumc wil voorop lopen in het vormgeven van de gezondheidszorg van de toekomst. Dat doen we persoonsgericht en innovatief. En in nauwe samenwerking met ons netwerk. We willen significant impact on healthcare hebben. Elke dag willen we het beter doen. Elke dag streven naar betere zorg, onderzoek en onderwijs. Elke dag beter begrijpen hoe ziektes ontstaan, hoe we ze kunnen voorkomen, behandelen en genezen. Zo krijgt iedere patiënt altijd de beste zorg, nu en in de toekomst. Want daar doen we het voor.

Lees meer over onze strategie en wat werken bij het Radboudumc betekent. Onze collega’s vertellen je er graag over, #wijzijnradboudumc.


Profiel

Je bent in het bezit van het diploma Apothekersassistent. Daarnaast heb je al enige ervaring in het Voor Toediening Gereed Maken van geneesmiddelen en je kent de daarbij behorende kwaliteitsnormen en eisen, of je zou deze kennis en vaardigheden binnen onze organisatie op willen doen. lees meer

Profiel

Je bent in het bezit van het diploma Apothekersassistent. Daarnaast heb je al enige ervaring in het Voor Toediening Gereed Maken van geneesmiddelen en je kent de daarbij behorende kwaliteitsnormen en eisen, of je zou deze kennis en vaardigheden binnen onze organisatie op willen doen.

Naast vakinhoudelijk sterk, ben je iemand die de Nederlandse taal goed beheerst, rekenvaardig en innovatief is. Je kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken, en bent bereid en vaardig in het geven en ontvangen van feedback binnen een open aanspreekcultuur.

Je denkt en handelt klantgericht en bent in staat onder druk accuraat en geprotocolleerd te werken. Daarin staat kwaliteit bij jou in alles voorop. Verder vind je continue verbetering en innovatie belangrijk en je neemt graag initiatieven op dit vlak.

Voor de uitvoering van deze werkzaamheden zoeken we collega’s die:

 • Klantgericht zijn; je bent gedreven om samen met je collega’s de beste zorg voor de patiënt te leveren.
 • Flexibel inzetbaar zijn, aangezien deze werkzaamheden gedurende 7 dagen per week in dagdiensten tussen 7:00 en 19:00 uur uitgevoerd worden.
 • Bereikbaarheidsdiensten kunnen uitvoeren (± 5 weken per jaar).
 • Ook herken je jezelf in de Radboud manier van werken.
Bovenstaande werkzaamheden vragen van je dat je langere tijd geconcentreerd en zorgvuldig werkt. Een fitte body en mind zijn dus belangrijk.

Laten we kennismaken


Arbeids­voorwaarden

Werken bij het Radboudumc betekent dat je voorop loopt en samen werkt aan de gezondheidszorg van de toekomst. En er is meer. Onze secundaire arbeidsvoorwaarden mogen er namelijk zijn. Helemaal op jou afgestemd dankzij ons keuzemodel arbeidsvoorwaarden. In het Radboudumc krijg je het vertrouwen en... lees meer

Arbeids­voorwaarden

Werken bij het Radboudumc betekent dat je voorop loopt en samen werkt aan de gezondheidszorg van de toekomst. En er is meer. Onze secundaire arbeidsvoorwaarden mogen er namelijk zijn. Helemaal op jou afgestemd dankzij ons keuzemodel arbeidsvoorwaarden. In het Radboudumc krijg je het vertrouwen en neem je verantwoordelijkheid om het samen voor elkaar te krijgen. Zo kun je rekenen op: 

 • Een bruto maandsalaris tussen de € 2.595 en € 3.675 (schaal 7M) op basis van een fulltime dienstverband.
 • Een jaarlijkse vakantie-uitkering van 8% en een eindejaarsuitkering van 8,3%.
 • Een toelage wanneer je op onregelmatige tijden werkt.
 • 168 vakantie-uren per jaar (23 dagen) op basis van een 36-urige werkweek.
 • De mogelijkheid om landelijk vastgestelde vrije feestdagen op andere dagen op te nemen.
 • Een vergoeding van 70% van jouw pensioenpremie. De rest van de premie betaal je zelf via je brutosalaris.
 • Korting op je zorgverzekering. Je kunt gebruik maken van twee collectieve ziektekostenverzekeringen: UMC Zorgverzekering en CZ collectief.
 • Jaarlijkse opleidingen, zowel vakinhoudelijk als op persoonlijk vlak.
Naast onze arbeidsvoorwaarden bieden we medewerkers ook verschillende andere aantrekkelijke faciliteiten zoals kinderopvang en sportvoorzieningen. Wil je meer weten? Bekijk ook eens de Cao umc.


Sollicitatie­procedure

Kom jij het verschil maken voor onze patiënten? Graag ontvangen we je sollicitatie vóór 10 oktober 2022. We nemen daarna snel contact met je op. lees meer

Sollicitatie­procedure

Kom jij het verschil maken voor onze patiënten? Graag ontvangen we je sollicitatie vóór 10 oktober 2022. We nemen daarna snel contact met je op.

Wat kun je verder verwachten?

Bij indiensttreding vragen wij een verklaring omtrent gedrag (VOG) en vindt er, afhankelijk van de functie, een screening plaats. Hiervoor hoef je niets te doen, we vertellen je op een later moment meer.

Het Radboudumc is een werkgever waar iedereen welkom is. Iedere collega brengt waardevolle ervaring, expertise en creativiteit mee. Wij geloven in de meerwaarde van een diverse en inclusieve organisatie. #wijzijnradboudumc

Lees meer over onze sollicitatieprocedure of bekijk de veelgestelde vragen.

Wij werven zelf voor deze vacature. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld, maar delen in je netwerk wel.


Contact

Heb je nog vragen? Neem dan contact op met Rob Jansen, teamleider Bereidingen of met Marion Dekker, manager Bereidingen & Laboratorium. Voor solliciteren gebruik de knop ‘solliciteer direct’. lees meer

Contact

Heb je nog vragen? Neem dan contact op met Rob Jansen, teamleider Bereidingen of met Marion Dekker, manager Bereidingen & Laboratorium. Voor solliciteren gebruik de knop ‘solliciteer direct’.

Is solliciteren nog een stap te ver, maar ben jij wel benieuwd wat het betekent om in deze functie te werken bij het Radboudumc? Neem dan ter oriëntatie eens contact op met de hierboven genoemde collega. Heb je een andere vraag? Bekijk dan onze pagina veelgestelde vragen.

Vind de baan die bij je past


Alle vacatures

Bekijk ook andere interessante functies naar vacatures

Job alert

Geen vacature missen? Ontvang onze nieuwste vacatures direct in je mailbox! aanmelden

Ook interessant

 • Medewerkers
 • Intranet