Vacatures 125921-Technicus-Beeldvormende-Systemen

Over de vacature

 • 36 uur per week
 • Bepaalde tijd
 • 1 jaar, met uitzicht op een contract voor onbepaalde tijd
 • Schaal 9M
 • Fulltime: min € 3267 - max € 4782 bruto per maand
 • Solliciteer voor 30 november 2022

#wijzijnradboudumc, jij ook?


Functie

Als technicus beeldvormende systemen word je aangesteld als klinisch fysisch medewerker en draag je primair zorg voor het preventief en correctief onderhoud, maar ook voor de klinisch fysische werkzaamheden rond het goed en veilig functioneren van het apparatuurpark van de afdeling. Ben je op... lees meer

Functie

Als technicus beeldvormende systemen word je aangesteld als klinisch fysisch medewerker en draag je primair zorg voor het preventief en correctief onderhoud, maar ook voor de klinisch fysische werkzaamheden rond het goed en veilig functioneren van het apparatuurpark van de afdeling. Ben je op zoek naar een uitdagende functie waarin jij het verschil kunt maken? Dan maken we graag kennis met je!

De afdeling Beeldvorming is een dynamische en innovatieve afdeling. Samen werken we aan de diagnostiek en beeldgestuurde zorg van morgen. Dit doen wij met de meest geavanceerde apparatuur die beschikbaar is op het gebied van Angio- & Interventie radiologie, MRI, CT, Nucleaire Geneeskunde, Echografie en Conventionele Radiologie, zowel op de afdeling als op het (MITeC) OK-complex. Het team klinisch fysisch medewerkers draagt hieraan bij door het in top-conditie houden van de beeldvormende systemen. 

Als technicus beeldvormende systemen houd je je bezig met de trajecten van aanschaf, ingebruikname tot de afvoer van medische apparatuur. Kwaliteitscontrole en –beheer van de beeldvormende apparatuur, zoals Röntgen, MRI, Echo, CT. Ook gebruikersondersteuning rond instellingen en functioneren van deze systemen valt binnen je aandachtsgebied. Je hebt hierbij oog voor de wensen en verwachtingen van onze ziekenhuisbrede klanten en partners.

Je bent op fysisch-technisch gebied het aanspreekpunt van de MBB-ers, radiologen en onderzoekers. Je draagt met je creativiteit bij aan innovaties en maatwerkoplossingen en zorgt er daarbij voor dat deze voldoen aan de geldende normen. Ook draag je met je kennis en ervaring bij aan de begeleiding van stagiairs en AIOs klinische fysica.


Werkplek

Op de afdeling Beeldvorming van het Radboudumc worden dagelijks meer dan 450 patiënten onderzocht en behandeld. Werken op onze afdeling biedt uitdagingen en ontwikkelmogelijkheden. Wij zijn een afdeling die wil leren en waar we van elkaar willen leren. Dit stimuleren wij in een open en collegiale...

lees meer

Werkplek

Op de afdeling Beeldvorming van het Radboudumc worden dagelijks meer dan 450 patiënten onderzocht en behandeld. Werken op onze afdeling biedt uitdagingen en ontwikkelmogelijkheden. Wij zijn een afdeling die wil leren en waar we van elkaar willen leren. Dit stimuleren wij in een open en collegiale sfeer. Wij gaan voor topkwaliteit en service, en toetsen dit continue bij onze klanten.

De functie van klinisch fysisch medewerker valt binnen de sectie klinische fysica in het team klinisch fysisch medewerkers. Dit team van 6 klinisch fysisch medewerkers is verantwoordelijk voor het beheer van de medische apparatuur binnen de afdeling. Door de aanwezige diepgaande technische kennis draagt dit team in belangrijke mate bij aan de bedrijfsvoering en de innovatieve kracht van de afdeling als geheel.

Het Radboudumc
Onze missie is: to have a significant impact on health(care). We willen vooroplopen bij de ontwikkeling van duurzame zorg: zorg die mens en milieu zo gezond mogelijk houdt, zinnig en betaalbaar is, en liever voorkomt dan geneest. Zorg die er ook nog is voor de kinderen van onze kinderen. Dat doen we in alle drie onze kerntaken: zorg, onderwijs en onderzoek. We werken innovatief, persoonsgericht en samen met anderen in netwerken.

Lees meer over onze strategie en wat werken bij het Radboudumc betekent. Onze collega’s vertellen je er graag over, #wijzijnradboudumc.


Profiel

Wij zoeken een enthousiaste, leergierige collega die de handen uit de mouwen wil steken! Je hebt een positieve, klant- en servicegerichte proactieve houding en je denkt in mogelijkheden. Je voelt je uitgedaagd om op jouw gebied de MBB-ers en artsen te ontzorgen. Het gaat jou erom de klant... lees meer

Profiel

Wij zoeken een enthousiaste, leergierige collega die de handen uit de mouwen wil steken! Je hebt een positieve, klant- en servicegerichte proactieve houding en je denkt in mogelijkheden. Je voelt je uitgedaagd om op jouw gebied de MBB-ers en artsen te ontzorgen. Het gaat jou erom de klant maximaal te ondersteunen. Je kunt dan ook over je eigen technische grenzen heen kijken en tijdig de samenwerking zoeken met andere disciplines en collega’s. Jij neemt hierbij het initiatief, behoudt het overzicht en bewaakt de voortgang. Je herkent jezelf als een probleemoplosser met een “anders nog iets?” mentaliteit.

We zoeken een open, initiatiefrijke collega, een teamspeler voor wie de competenties klantgerichtheid, stressbestendigheid, (keten)organiseren en communiceren herkenbaar zijn als sterke persoonlijke punten.

Daarnaast herken je jezelf in het volgende profiel:

 • Relevante vakgerichte technische opleiding (bijvoorbeeld Elektronica, Elektrotechniek, Mechatronica, Domotica, Telematica).
 • Opereert op hbo werk- en denkniveau.
 • Minimaal 3 jaar relevante werkervaring als onderhoudstechnicus aan apparatuur. Ervaring met medische apparatuur is een pre.
 • Ervaring met ICT op het gebied van (systeem)software, netwerk en applicatie.
 • Ervaring met röntgentechniek is een pre.
 • Praktisch onderlegd, breed georiënteerd en all-round inzetbaar (elektronica, mechanica en ICT).
 • Vaardig in het projectmatig werken.
 • Bereidheid cursussen te volgen, ook in het buitenland.
 • Bereidheid tot incidenteel overwerk (avond / weekend).
 • Goede mondeling en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden in de Nederlandse en Engelse taal.
Beschik je nog niet over alle gevraagde kennis en ervaring, maar is dit wel helemaal jouw droombaan? Aarzel dan vooral niet om te reageren!

Laten we kennismaken


Arbeids­voorwaarden

Werken bij het Radboudumc betekent dat je voorop loopt en samen werkt aan de gezondheidszorg van de toekomst. En er is meer. Onze secundaire arbeidsvoorwaarden mogen er namelijk zijn. Helemaal op jou afgestemd dankzij ons keuzemodel arbeidsvoorwaarden. In het Radboudumc krijg je het vertrouwen en... lees meer

Arbeids­voorwaarden

Werken bij het Radboudumc betekent dat je voorop loopt en samen werkt aan de gezondheidszorg van de toekomst. En er is meer. Onze secundaire arbeidsvoorwaarden mogen er namelijk zijn. Helemaal op jou afgestemd dankzij ons keuzemodel arbeidsvoorwaarden. In het Radboudumc krijg je het vertrouwen en neem je verantwoordelijkheid om het samen voor elkaar te krijgen. Zo kun je rekenen op: 

 • Een bruto maandsalaris tussen de € 3.267 en € 4.782 (schaal 9M) op basis van een fulltime dienstverband.
 • Een jaarlijkse vakantie-uitkering van 8% en een eindejaarsuitkering van 8,3%.
 • Een toelage wanneer je op onregelmatige tijden werkt.
 • 168 vakantie-uren per jaar (23 dagen) op basis van een 36-urige werkweek.
 • De mogelijkheid om landelijk vastgestelde vrije feestdagen op andere dagen op te nemen.
 • Een vergoeding van 70% van jouw pensioenpremie. De rest van de premie betaal je zelf via je brutosalaris.
 • Korting op je zorgverzekering. Je kunt gebruik maken van twee collectieve ziektekostenverzekeringen: UMC Zorgverzekering en CZ collectief.
 • Jaarlijkse opleidingen, zowel vakinhoudelijk als op persoonlijk vlak.
 
Naast onze arbeidsvoorwaarden bieden we medewerkers ook verschillende andere aantrekkelijke faciliteiten zoals kinderopvang en sportvoorzieningen. Wil je meer weten? Bekijk ook eens de Cao umc.


Sollicitatie­procedure

Kom jij het verschil maken voor onze patiënten? Solliciteer vóór 30 november 2022. We nemen daarna snel contact met je op. lees meer

Sollicitatie­procedure

Kom jij het verschil maken voor onze patiënten? Solliciteer vóór 30 november 2022. We nemen daarna snel contact met je op.

Wat kun je verder verwachten?

Bij indiensttreding vragen wij een verklaring omtrent gedrag (VOG) en vindt er, afhankelijk van de functie, een screening plaats. Hiervoor hoef je niets te doen, we vertellen je op een later moment meer.

Het Radboudumc is een werkgever waar iedereen welkom is. Iedere collega brengt waardevolle ervaring, expertise en creativiteit mee. Wij geloven in de meerwaarde van een diverse en inclusieve organisatie. #wijzijnradboudumc

Lees meer over onze sollicitatieprocedure of bekijk de veelgestelde vragen.

Wij werven zelf voor deze vacature. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld, maar delen in je netwerk wel.


Contact

Heb je nog vragen ? Neem dan contact op met Ruud Engelen, teamcoördinator via 06 11 51 87 59 of dr. Frank de Lange, hoofd klinische fysica via 06 11 51 48 26. Voor solliciteren gebruik de knop ‘solliciteer direct’. lees meer

Contact

Heb je nog vragen ? Neem dan contact op met Ruud Engelen, teamcoördinator via 06 11 51 87 59 of dr. Frank de Lange, hoofd klinische fysica via 06 11 51 48 26. Voor solliciteren gebruik de knop ‘solliciteer direct’.

Is solliciteren nog een stap te ver, maar ben jij wel benieuwd wat het betekent om in deze functie te werken bij het Radboudumc? Neem dan ter oriëntatie eens contact op met de hierboven genoemde vacaturehouder. Heb je een andere vraag? Bekijk dan onze pagina veelgestelde vragen.

Vind de baan die bij je past


Alle vacatures

Bekijk ook andere interessante functies naar vacatures

Job alert

Geen vacature missen?

aanmelden

Ook interessant


Vacature Onderhoudsmonteur Elektrotechniek

Aantal uur: 36
Sluitingsdatum: 13 december 2022

lees meer

Vacature Onderhoudsmonteur Werktuigbouwkunde

Aantal uur: 36
Sluitingsdatum: 9 januari 2023

lees meer

Vacature Technisch oogheelkundig assistent

Aantal uur: 24-36
Sluitingsdatum: 15 december 2022

lees meer
 • Medewerkers
 • Intranet