Vacatures 65463-CCU-verpleegkundige
 • 32-36 uur per week
 • Bepaalde tijd
 • 1 jaar met uitzicht op een verlenging
 • Publicatiedatum: 4 juni 2019
 • Sluitingsdatum: 6 augustus 2019
 • Schaal 8B/9A: max € 51712 bruto per jaar bij volledig dienstverband (incl. vakantiegeld en eindejaarsuitkering)
solliciteer naar functie

Functieomschrijving

Binnen ons team zijn wij op zoek naar een gediplomeerd CCU-verpleegkundige. Wij zoeken iemand die innovatief, creatief, positief kritisch en gericht op samenwerken is. Herken jij jezelf hier in? Wacht dan niet langer maar kom ons team aanvullen!
 
Als CCU-verpleegkundige ben je verantwoordelijk voor het plannen, coördineren en uitvoeren van intensieve multi- en interdisciplinaire verpleegkundige zorg. Je bewaakt, observeert, analyseert en interpreteert voortdurend relevante medische en verpleegkundige gegevens over de gezondheidstoestand van de patiënt. Je treedt, in afwachting van de arts, op bij veranderingen in de gezondheidstoestand, ook wanneer geen standaardprocedures/ standaardhandelingen voorhanden zijn. Je hebt een actieve bijdrage als het gaat om het leveren van persoonsgerichte zorg.

Wij bieden je een interessante werkplek in een academische context. Je wordt ingezet op de Coronary Care Unit (CCU) & Eerste Hart Hulp (EHH). Naast je werkzaamheden op beide afdelingen zijn wij als team verantwoordelijk voor de volwassenen reanimaties in het hele Radboudumc. Hierbij vervullen wij twee verpleegkundige rollen; die van assistent en circulator. Als assistent ben je onder andere verantwoordelijk voor het klaar maken en geven van medicatie maar ook voor het ondersteunen van aanwezige disciplines zoals de anesthesie. Als circulator ben je medeverantwoordelijk voor de algehele coördinatie van de reanimatie en de ritme check. Hiernaast ondersteunen wij de Spoedeisende Hulp bij het ontvangen van out of hospital reanimaties.

Je bent kritisch op je eigen handelen en je hebt oog voor kwaliteit en verbeteringen. Je levert hier een actieve bijdrage aan door deel te nemen aan scholingen, werkgroepen en teambesprekingen. Je voelt je medeverantwoordelijk voor de collectieve zaken op de afdeling.

Als gediplomeerd CCU-verpleegkundige begeleid je collega’s in opleiding voor de CCU of voor bijvoorbeeld de minor ‘High Care’.

Profiel

 • Je bent een gemotiveerde, enthousiaste, leergierige, BIG-geregistreerde verpleegkundige met CCU aantekening;
 • Je hebt goede sociale en communicatieve vaardigheden en goede beheersing van de Nederlandse taal;
 • Je bent flexibel inzetbaar in alle diensten;
 • Je bent een aanpakker, die kansen ziet en deze ook weet te benutten. Je draagt zo actief bij aan de ontwikkeling van jezelf en de afdeling;
 • Je hebt een groot verantwoordelijkheidsgevoel en de drive om altijd de beste zorg te leveren;
 • Tot slot herken je jezelf in de Radboud manier van werken.

Organisatie

Coronary Care Unit(CCU) & Eerste Hart Hulp(EHH)
De EHH is een spoedeisende afdeling waar plek is voor de opvang van 6 patiënten. Hier komen patiënten met uiteenlopende klachten, zoals een acuut hartinfarct, ritmestoornissen of hartfalen. De CCU is een  afdeling waar cardiologische patiënten bewaakt worden, er is hier plek voor 7 patiënten. Deze patiënten behoeven om verschillende redenen bewaking, bijvoorbeeld omdat zij hemodynamisch instabiel zijn ten gevolge van hartfalen, of omdat zij nog voor hartchirurgie moeten gaan bij ernstige coronaire vernauwingen. De turnover van de afdelingen is hoog en de afwisseling tussen werken op de hartbewaking en de eerste hart hulp maakt iedere dag weer anders.
 
Verpleegkundige in het Radboudumc
In het Radboudumc werken om en nabij de 2.000 verpleegkundigen. De verpleegkundigen in het Radboudumc werken verspreid over vele afdelingen, thema's en centra; alles georganiseerd rondom de patiënt. Zo kunnen we de patiënt de meest innovatieve en persoonsgerichte zorg bieden.

Het Radboudumc
Het Radboudumc wil vooroplopen in de ontwikkeling van duurzame, innovatieve en betaalbare gezondheidszorg. En daarmee aan de gezondheid van mens en maatschappij in Nederland en daarbuiten. Onze missie is dan ook: To have a significant impact on healthcare. Bekijk zelf hoe dat zich uit in onze strategie.

Lees meer over wat werken bij het Radboudumc betekent en wat onze medewerkers daarover vertellen.

Arbeidsvoorwaarden

Bij indiensttreding vragen wij om een verklaring omtrent gedrag (VOG) en vindt er, afhankelijk van de functie, een screening plaats op basis van het aangeleverde cv. De procedure hiervoor verloopt via de afdeling HR van het Radboudumc. 
 
Lees meer over de arbeidsvoorwaarden en sollicitatieprocedure binnen het Radboudumc.

Opmerkingen en contactinformatie

Voor alle aanvullende vragen over de functie kun je contact opnemen met Jessica Heimen-Scholten, operationeel manager CCU/EHH via (024) 361 89 61. Voor solliciteren gebruik de knop ‘solliciteer naar functie’. 
 
Graag solliciteren vóór 6 augustus 2019.
Acquisitie naar aanleiding van onze vacatures stellen wij niet op prijs.

solliciteer naar functie

meer informatie


Onze strategie persoonsgericht en innovatief

Het Radboudumc wil voorop lopen in het vormgeven van de gezondheidszorg van de toekomst. lees meer

Solliciteren bij het Radboudumc

 • Wat kun je verwachten als je solliciteert bij het Radboudumc?

  lees meer


Werken bij het Radboudumc

 • Op deze pagina vertellen onze medewerkers wat werken bij het Radboudumc voor hen betekent.

  lees meer