Vacatures 66485-Onderhoudsvakman/vrouw

 • 36 uur per week
 • Bepaalde tijd
 • 1 jaar met uitzicht op verlenging
 • Publicatiedatum: 26 maart 2019
 • Sluitingsdatum: 23 april 2019
 • Schaal 6: max € 39565 bruto per jaar bij volledig dienstverband (incl. vakantiegeld en eindejaarsuitkering)
solliciteer naar functie

Functieomschrijving

Voor de afdeling Vastgoedonderhoud (VGO) zijn wij op zoek naar een onderhoudsvakman voor het aandachtsveld bouwkunde / werktuigbouwkunde / elektrotechniek.

De functie is gepositioneerd binnen de subunit Uitvoering van de unit VGO. De subunit Uitvoering bestaat uit een team van 22 onderhoudstechnici en 5 coördinatoren. Voor uitbreiding van ons team zoeken wij een collega die kleine reparaties en verbeteringen uitvoert aan ons vastgoed, met name het inpandige gedeelte. Het betreft zowel bouw, elektro en werktuigbouwkundige werkzaamheden.

Taken en verantwoordelijkheden
 • Begeleidt technici van externe organisaties bij uit te voeren werkzaamheden;
 • Signaleert (toekomstige) gebreken;
 • Analyseert storingen en lokaliseert oorzaken;
 • Verhelpt storingen en gebreken, schakelt indien nodig andere deskundigen in;
 • Treft indien nodig noodvoorzieningen en houdt deze operationeel;
 • Onderhoudt het vastgoed en de infra.

Profiel

 • Bij voorkeur afgeronde mbo opleiding niveau 3;
 • Basiskennis van bouwkunde / (elektrotechniek niveau 2) en werktuigbouwkunde;
 • Bereid om consignatiedienst te draaien tot 18:00 uur;
 • Flexibel, nauwkeurig en bewaart het overzicht;
 • Beheerst de Nederlandse taal in woord en geschrift;
 • Sociaal vaardig, klantgericht, empathisch vermogen en communicatief vaardig;
 • Tot slot herken je jezelf in de Radboud manier van werken.

Organisatie

De unit Vastgoedonderhoud is onderdeel van de productgroep Vastgoed en Infrastructuur en vormt samen met de productgroepen Logistiek & Services, Inkoop, Adviesgroep Procesverbetering & Implementatie en Business Intelligence & Analytics het Servicebedrijf.

De unit Vastgoedonderhoud staat voor het in goede technische staat houden van alle gebouwen van het Radboudumc en de daarin aanwezige assets. De taak van onze afdeling is om met deze dienstverlening toegevoegde waarde te leveren voor het primaire proces van het Radboudumc. De afdeling voert een gedeelte van de werkzaamheden uit in eigen beheer en een gedeelte wordt uitbesteed aan externe bedrijven.

Het Radboudumc
Het Radboudumc wil vooroplopen in de ontwikkeling van duurzame, innovatieve en betaalbare gezondheidszorg. En daarmee aan de gezondheid van mens en maatschappij in Nederland en daarbuiten. Onze missie is dan ook: To have a significant impact on healthcare. Bekijk zelf hoe dat zich uit in onze strategie.

Lees meer over wat werken bij het Radboudumc betekent en wat onze medewerkers daarover vertellen.

Arbeidsvoorwaarden

Bij indiensttreding vragen wij om een verklaring omtrent gedrag (VOG) en vindt er, afhankelijk van de functie, een screening plaats op basis van het aangeleverde cv. De procedure hiervoor verloopt via de afdeling HR van het Radboudumc. 
 
Lees meer over de arbeidsvoorwaarden en sollicitatieprocedure binnen het Radboudumc.

Opmerkingen en contactinformatie

Een assessment maakt mogelijk deel uit van de selectieprocedure.

Voor alle aanvullende vragen over de functie kun je contact opnemen met Theo van Kampen, subunit Uitvoering, (024) 361 64 94.
 
Graag solliciteren vóór 23 april.
Acquisitie naar aanleiding van onze vacatures stellen wij niet op prijs.

solliciteer naar functie

meer informatie


Onze strategie persoonsgericht en innovatief

Het Radboudumc wil voorop lopen in het vormgeven van de gezondheidszorg van de toekomst. lees meer

Solliciteren bij het Radboudumc

 • Wat kun je verwachten als je solliciteert bij het Radboudumc?

  lees meer


Werken bij het Radboudumc

 • Op deze pagina vertellen onze medewerkers wat werken bij het Radboudumc voor hen betekent.

  lees meer