Vacatures 69441-Klinisch-fysicus
 • 36 uur per week
 • Bepaalde tijd
 • 1 jaar met uitzicht op een contract voor onbepaalde tijd
 • Publicatiedatum: 11 juli 2019
 • Sluitingsdatum: 19 augustus 2019
 • Schaal 14: max € 96219 bruto per jaar bij volledig dienstverband (incl. vakantiegeld en eindejaarsuitkering)
 • Planning eerste gesprek: vrijdag 23 augustus 2019
solliciteer naar functie

Functieomschrijving

De afdeling Radiologie en Nucleaire Geneeskunde is op zoek naar een klinisch fysicus ter ondersteuning van het radiologische deel van onze afdeling. We zoeken een klinisch fysicus met ervaring, die gewend is zelfstandig te werken en dat graag doet vanuit een hecht teamverband.

Je bent verantwoordelijk voor een deel van de medische technologie op de afdeling. Dit deel betreft zowel de radiologische beeldvormende modaliteiten als ook het hele palet aan medische technologie dat hoort bij de toepassingen rond beeldgestuurde interventies. Je treedt hierbij namens de afdeling op als coördinator medische technologie en bent voor dit thema zowel aanspreekpunt als vertegenwoordiger voor de diverse partners binnen en buiten de afdeling. Er is voldoende ruimte voor persoonlijke ontwikkeling. 
  
Taken en verantwoordelijkheden
 • Bewaren van overzicht over alle nieuwe toepassingen van medische technologie.
 • Adviseren en begeleiden van afdelingsspecifieke ICT.
 • Toezien op veiligheid en optimaal klinisch gebruik van (nieuwe) apparatuur en methoden, ook in relatie tot wet- en regelgeving.
 • Het als stralingsbeschermingsdeskundige toezien op naleving van stralingshygiëne toegespitst op de röntgentoestellen.
 • Begeleiden, sturen en uitvoeren van wetenschappelijk onderzoek.
 • Verzorgen van onderwijs.

Profiel

 • Een registratie bij de OKF als klinisch fysicus (RNG of AKF).
 • Aantoonbare belangstelling en ervaring op het domein van de radiologie.
 • Aantoonbare belangstelling en expertise op het gebied van CT en Interventieradiologie.
 • Expertise op het gebied van ablatietechnieken is een pre.
 • Aantoonbare affiniteit met (klinisch) wetenschappelijk onderzoek.
 • Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid.
 • Goed kunnen samenwerken in multidisciplinair verband.
 • Tot slot herken je jezelf in de Radboud manier van werken.

Organisatie

De afdeling Radiologie en Nucleaire Geneeskunde van het Radboudumc is een dynamische en innovatieve afdeling waar dagelijks meer dan 450 patiënten onderzocht en behandeld worden. Samen werken we aan de diagnostiek en beeldgestuurde zorg van morgen. Dit doen wij met de meest geavanceerde apparatuur die beschikbaar is op het gebied van Angio- & Interventieradiologie, MRI, CT, Nucleaire Geneeskunde, Echografie en Conventionele Radiologie. Dit doen we zowel op de afdeling als op het (MITeC) OK-complex. Werken op onze afdeling biedt uitdagingen en ontwikkelmogelijkheden. Wij zijn een afdeling waar we van elkaar willen leren. Dit stimuleren wij in een open en collegiale sfeer. Wij gaan voor topkwaliteit en service, en toetsen dit continue bij onze klanten.
 
Je wordt aangesteld bij de sectie Klinische fysica van de afdeling Radiologie en Nucleaire Geneeskunde. Deze sectie draagt zorg voor de medische technologie op de afdeling ter bevordering van de kwaliteit, doelmatigheid en veiligheid van de diagnostische en therapeutische patiëntenzorg op deze afdeling. Dit betreft de zorg voor innovatie, onderhoud en beschikbaarheid van de diverse beeldvormende modaliteiten en de daaraan gerelateerde ICT, apparatuur, hulpmiddelen en de eventuele instructie aan gebruikers. Daarnaast zet zij haar expertise in ter ondersteuning van andere afdelingen op het gebied van radiologische beeldvorming en therapie.

De sectie klinische fysica ondersteunt verschillende researchlijnen op de afdeling, participeert actief in het onderwijs binnen en buiten de afdeling en er zijn klinisch fysici in opleiding. Buiten het Radboudumc levert de sectie in verschillende ziekenhuizen klinisch fysische ondersteuning.

Het Radboudumc
Het Radboudumc wil vooroplopen in de ontwikkeling van duurzame, innovatieve en betaalbare gezondheidszorg. En daarmee aan de gezondheid van mens en maatschappij in Nederland en daarbuiten. Onze missie is dan ook: To have a significant impact on healthcare. Bekijk zelf hoe dat zich uit in onze strategie.

Lees meer over wat werken bij het Radboudumc betekent en wat onze medewerkers daarover vertellen.

Arbeidsvoorwaarden

Bij indiensttreding vragen wij om een verklaring omtrent gedrag (VOG) en vindt er, afhankelijk van de functie, een screening plaats op basis van het aangeleverde cv. De procedure hiervoor verloopt via de afdeling HR van het Radboudumc. 
 
Lees meer over de arbeidsvoorwaarden en sollicitatieprocedure binnen het Radboudumc.

Opmerkingen en contactinformatie

Voor alle aanvullende vragen over de functie kun je contact opnemen met dr. Frank de Lange en ir. Steffie Peters, klinisch fysici op de afdeling Radiologie en Nucleaire geneeskunde van het Radboudumc via Marjolein Bastiaans via (024) 361 72 72. Voor solliciteren gebruik de knop ‘solliciteer naar functie’. 
 
Graag solliciteren vóór 19 augustus.
Acquisitie naar aanleiding van onze vacatures stellen wij niet op prijs.

solliciteer naar functie

meer informatie


Onze strategie persoonsgericht en innovatief

Het Radboudumc wil voorop lopen in het vormgeven van de gezondheidszorg van de toekomst. lees meer

Solliciteren bij het Radboudumc

 • Wat kun je verwachten als je solliciteert bij het Radboudumc?

  lees meer


Werken bij het Radboudumc

 • Op deze pagina vertellen onze medewerkers wat werken bij het Radboudumc voor hen betekent.

  lees meer