Vacatures 73241-Opleidingskundige-LRCB
 • 24-28 uur per week
 • Bepaalde tijd
 • 2 jaar met uitzicht op verlenging
 • Publicatiedatum: 8 oktober 2019
 • Sluitingsdatum: 5 november 2019
 • Schaal 9: min € 2961 - max € 4078 bruto per maand bij volledig dienstverband (excl. vakantiegeld en eindejaarsuitkering)
 • Planning eerste gesprek: 11 november 2019
solliciteer naar functie

Functieomschrijving

Voor onze afdeling Opleidingen zoeken wij een gedreven en deskundige opleidingskundige. Je gaat je binnen ons team vooral toeleggen op het ontwerpen, ontwikkelen en vormgeven van online leren en online lesmateriaal, met name binnen blended leertrajecten. Je werkt hierbij nauw samen met onze inhoudelijk experts op het gebied van de borstkanker- en TBC screening, en vertaalt hun expertise naar (online) modules en lesmateriaal. Ook zul je je bezighouden met het op ICT-gebied faciliteren van onze trainingen. 

Met jouw kennis van, en affiniteit met, ICT-tools en -applicaties help je onze opleidingen verder te professionaliseren en moderniseren. Op de dagen dat er bij ons opleidingen plaatsvinden ontvang je gastdocenten, help je hen op weg, en bewaak je de agenda van de dag. Samen met de senior opleidingskundige van het LRCB werk je continue aan het optimaliseren van de kwaliteit van onze opleidingen.

Taken en verantwoordelijkheden
 • Ontwerpen, ontwikkelen en vormgeven van (online) lessen, trainingen en lesmateriaal in samenwerking met onze inhoudelijke experts.
 • Ondersteunen van collega’s bij het voorbereiden, gebruiken en toepassen van digitale onderwijsmiddelen.
 • Het op ICT-gebied faciliteren van trainingen.
 • Ontvangen en op weg helpen van gastsprekers.
Voor deze functie is het van belang te weten dat (een deel van) de werkzaamheden worden verricht op de dag van de trainingen. Je vervult een representatieve functie voor het LRCB en dient hiernaar te handelen.

Profiel

 • Je hebt een opleiding Opleidingskunde (of vergelijkbaar) en enkele jaren ervaring in dit vakgebied.
 • Ervaring met het ontwerpen en ontwikkelen van online en blended leren.
 • Ervaring en affiniteit met online tools en applicaties voor leren.
 • Je beschikt over uitstekende mondelinge en schriftelijke vaardigheden (ook in het Engels).
 • Je beschikt over improvisatievermogen, bent creatief, gedreven en flexibel.
 • Daarnaast beschik je over de competenties: samenwerken, teamgeest, service- en klantgericht, resultaatgericht, flexibiliteit, ontwerpen en ontwikkelen, creativiteit.

Organisatie

LRCB
Het LRCB is het landelijk expertisecentrum voor bevolkingsonderzoek. Onze experts hebben oog voor verbetering. We leiden deskundigen op, ontwikkelen kwaliteitssystemen en houden toezicht op de kwaliteit van screening. Samen zorgen we ervoor dat professionals en apparatuur steeds beter worden en beter functioneren, zodat we borstkanker en tbc vroegtijdig kunnen opsporen.

Werken bij LRCB?
Bij LRCB werken 35 experts op het gebied van medische beeldvorming, fysica en epidemiologie van screening. We zijn een lerende organisatie waar verschillende disciplines samenwerken op het gebied van kwaliteit. Dat doen we in een informele sfeer, met respect voor elkaar en met oog voor verbetering. Ons moderne kantoor is gevestigd aan de Wijchenseweg in Nijmegen.

Stichting LRCB
Het LRCB is een zelfstandige stichting. We worden gecontracteerd voor de kwaliteitsborging en het optimaliseren van bevolkingsonderzoeken. Het LRCB is statutair gevestigd te Nijmegen.

Arbeidsvoorwaarden

Je komt in dienst bij het Radboudumc en wordt gedetacheerd naar het LRCB.

Bij indiensttreding vragen wij om een verklaring omtrent gedrag (VOG) en vindt er, afhankelijk van de functie, een screening plaats op basis van het aangeleverde cv. De procedure hiervoor verloopt via de afdeling HR van het Radboudumc. 
 
Lees meer over de arbeidsvoorwaarden en sollicitatieprocedure binnen het Radboudumc.

Opmerkingen en contactinformatie

 • De eerste gespreksronde vindt plaats op maandag 11 november 2019.
 • De tweede gespreksronde staat gepland op vrijdag 15 november 2019. Een presentatie kan onderdeel zijn van deze ronde.
Voor alle aanvullende vragen over de functie kun je contact opnemen met Danielle Dobbe, senior opleidingskundige bij het LRCB via (024) 760 06 50. Voor solliciteren gebruik de knop ‘solliciteer naar functie’. 
 
Graag solliciteren vóór 5 november.
Acquisitie naar aanleiding van onze vacatures stellen wij niet op prijs.

solliciteer naar functie

meer informatie


Onze strategie persoonsgericht en innovatief

Het Radboudumc wil voorop lopen in het vormgeven van de gezondheidszorg van de toekomst. lees meer

Solliciteren bij het Radboudumc

 • Wat kun je verwachten als je solliciteert bij het Radboudumc?

  lees meer


Werken bij het Radboudumc

 • Op deze pagina vertellen onze medewerkers wat werken bij het Radboudumc voor hen betekent.

  lees meer