Vacatures 76241-Administratief-medewerker-Patientenzorg-Klinische-Genetica
 • 36 uur per week
 • Bepaalde tijd
 • 1 jaar met uitzicht op een aanstelling voor onbepaalde tijd
 • Publicatiedatum: 2 december 2019
 • Sluitingsdatum: 9 december 2019
 • Schaal 6: min € 2069 - max € 2892 bruto per maand bij volledig dienstverband (excl. vakantiegeld en eindejaarsuitkering)
 • Planning eerste gesprek: 16 december 2019
solliciteer naar functie

Functieomschrijving

Het team van de patiëntenadministratie van de afdeling Klinische Genetica draagt zorg voor alle secretariële en administratieve werkzaamheden voor het primaire proces. Het doel van de administratie is om een optimale service en ondersteuning te verlenen aan onze artsen en de patiënt. Je bent verantwoordelijk voor een optimaal resultaat en je levert een duidelijke bijdrage aan de verdere ontwikkeling van de werkprocessen en de samenwerking daarbinnen.

Alle medewerkers in ons team rouleren van taak en van werkzaamheden. Dit houdt in dat je werkzaamheden op de backoffice verricht en in het telefoonteam plaatsneemt.
In het telefoonteam ben je het telefonisch aanspreekpunt voor patiënten en zorgverleners. Je verricht administratieve werkzaamheden en helpt patiënten bij hun vraagstukken.

Op de backoffice voer je diverse administratieve werkzaamheden uit. Het gaat hierbij onder andere om het completeren van patiëntengegevens in ons Elektronisch Patiënten Dossier, het voorbereiden van het spreekuur, het uitwerken van stambomen, het verwerken van correspondentie, het invoeren van nieuwe verwijzingen en het inplannen van telefonische afspraken. Verder ben je verantwoordelijk voor een eventueel toegeschreven aandachtsgebied.

Werken in ons team doe je samen. Je stemt je werkzaamheden af met je collega’s en bent bereid om feedback te ontvangen en te geven.

Profiel

 • Minimaal een afgeronde secretariële mbo-opleiding niveau 4 en ervaring in een vergelijkbare functie in de gezondheidszorg is een pre.
 • In het bezit van een diploma Medische Terminologie of bereid hiervoor een cursus te volgen.
 • Uitstekende mondelinge en schriftelijke beheersing van de Nederlands taal.
 • Ervaring met het administratieve zorgproces in Epic is een pre.
 • Functioneert zelfstandig en in teamverband.
 • Positieve en proactieve grondhouding en denken in mogelijkheden.
 • Ziet veranderprocessen als een uitdaging en stelt zich proactief op.
 • Flexibel in het schakelen in de diversiteit aan werkzaamheden.
 • Betrokken, accuraat, en klantvriendelijk.
 • Tot slot herken je jezelf in de Radboud manier van werken.

Organisatie

De sectie Klinische Genetica is onderdeel van de afdeling Genetica. Een afdeling waarbij Innovatie en Kwaliteit centraal staan. Genetica behandelt en onderzoekt erfelijke en aangeboren aandoeningen bij patiënten en hun familie. Klinische Genetica is verantwoordelijk voor de poliklinische zorg van de patiënt. Binnen de sectie Klinische Genetica werken we met bezieling en plezier en stellen we de patiënt en zijn of haar zorgvraag centraal. We werken met vakkundige medewerkers die met enthousiasme hun vak uitoefenen en aangesloten zijn en blijven bij de ambities en vernieuwingen binnen de sectie.

Het Radboudumc
Het Radboudumc wil vooroplopen in de ontwikkeling van duurzame, innovatieve en betaalbare gezondheidszorg. En daarmee aan de gezondheid van mens en maatschappij in Nederland en daarbuiten. Onze missie is dan ook: To have a significant impact on healthcare. Bekijk zelf hoe dat zich uit in onze strategie.

Lees meer over wat werken bij het Radboudumc betekent en wat onze medewerkers daarover vertellen.

Arbeidsvoorwaarden

Bij indiensttreding vragen wij om een verklaring omtrent gedrag (VOG) en vindt er, afhankelijk van de functie, een screening plaats op basis van het aangeleverde cv. De procedure hiervoor verloopt via de afdeling HR van het Radboudumc. 
 
Lees meer over de arbeidsvoorwaarden en sollicitatieprocedure binnen het Radboudumc.

Opmerkingen en contactinformatie

Voor alle aanvullende vragen over de functie kun je contact opnemen met  Petra Janssen, leidinggevende Patiëntenzorgsecretariaat (024) 365 36 78 Voor solliciteren gebruik de knop ‘solliciteer naar functie’. 
 
Graag solliciteren vóór 9 december.
Acquisitie naar aanleiding van onze vacatures stellen wij niet op prijs.

solliciteer naar functie

meer informatie


Onze strategie persoonsgericht en innovatief

Het Radboudumc wil voorop lopen in het vormgeven van de gezondheidszorg van de toekomst. lees meer

Solliciteren bij het Radboudumc

 • Wat kun je verwachten als je solliciteert bij het Radboudumc?

  lees meer


Werken bij het Radboudumc

 • Op deze pagina vertellen onze medewerkers wat werken bij het Radboudumc voor hen betekent.

  lees meer