Vacatures 76921-Verpleegkundige-Neurologie
 • 24-36 uur per week
 • Bepaalde tijd
 • 1 jaar met uitzicht op een contract voor onbepaalde tijd
 • Publicatiedatum: 13 december 2019
 • Sluitingsdatum: 10 februari 2020
 • Schaal 7: min € 2351 - max € 3184 bruto per maand bij volledig dienstverband (excl. vakantiegeld en eindejaarsuitkering)
solliciteer naar functie

Functieomschrijving

Wij zijn op zoek naar jou!

Verpleegafdeling neurologie is een afdeling met veelal neuro acute zorg (cva) en patiënten met hersenaandoeningen en bijkomende gedragsstoornissen. Wil jij je verder ontwikkelen op het gebied van acute zorg en zie jij uitdaging in het hanteren van gedragsstoornissen? Wil jij ons team komen versterken als ervaren neurologie verpleegkundige, of als junior, met wens tot ontwikkelen, dan komen we graag met jou in contact!


Een belangrijk deel van de opgenomen patiënten (ongeveer 90%) komt met spoed via de SEH op onze afdeling. Dit betekent veel opnames en een hoge turnover van patiënten. De gemiddelde ligduur van patiënten op de afdeling is 5 dagen. Dit vormt samen met  de complexiteit van de zorgvraag een dynamische werkomgeving. De zorg voor de neurologische patiënt is veelal intensief en vraagt zowel fysiek, mentaal en emotionele veerkracht van onze verpleegkundigen. Naast multidisciplinaire samenwerking in de dagelijkse zorg is er ook nauw contact en samenwerking met mantelzorgers.

Door de hoge concentratie acute zorg ben je als verpleegkundige neurologie gericht op monitoring van vitale functies en het stabiliseren van de patiënt. Dit kan zijn bij een nieuwe opname, maar ook bij de veel voorkomende overnames van de MC/IC. Tijdens je dienst kom je zeer verschillende zaken tegen. Op de ene kamer ben je druk met een patiënt waarbij de vitale functies nauwlettend gemonitord moeten worden en op de kamer ernaast heb je een patiënt die ontregelt in gedrag.

Een dynamische en uitdagende werkomgeving waarin jij als neurologie verpleegkundige de rust zelve bent en het overzicht bewaart. Kortom; volop uitdaging, met alle kansen om je te ontwikkelen en je te scholen in een academische setting, binnen een ervaren team.

Profiel

Wij zijn op zoek naar een gemotiveerde verpleegkundige, die:
 • Mbo-v of Hbo-v gediplomeerd en BIG-geregistreerd is.
 • In het bezit is van de vervolgopleiding neurologie verpleegkundige of bereid is deze te gaan volgen.
 • Bereid is tot ontwikkelen op het gebied van studentbegeleiding.
 • Bereid is zich te verdiepen in één van de verpleegkundige aandachtsgebieden binnen de neurologie.
 • Bij voorkeur ervaring heeft in het werken met mensen met gedragsstoornissen.
 • Stevig in zijn/haar schoenen staat, een multitasker is, flexibel kan zijn en geïnteresseerd is in psychosociale begeleiding.
 • De eigen grenzen goed kent en deze kan bewaken.
 • Kan relativeren en vanuit echte betrokkenheid bij de patiëntengroep haar/zijn werk doet.
 • Invulling kan geven aan de term “de patiënt als partner”.
 • Proactief is en een bijdrage wil leveren aan een verdere ontwikkeling van onze afdeling.
 • Een bijdrage levert aan het creëren van een open, ontspannen sfeer binnen het team.
 • Zich aangetrokken voelt tot het werken in een academische setting, waarbij onderzoek en innovatieve ontwikkelingen, hand in hand gaan met excellente patiëntenzorg.
Tot slot herken je jezelf in de Radboud manier van werken.

Organisatie

De verpleegafdeling Neurologie is een kleine afdeling met hoog complexe zorg en heeft 16 bedden. Op de afdeling zijn 5 stroke-kamers. De andere kamers zijn merendeels eenpersoons met een enkele tweepersoonskamer. Van de eenpersoonskamers hebben er een aantal bijzondere functies; zoals rooming-in, slaapregistratie, isolatie en monitoring vitale functies. We opereren in het acute neurologische werkveld in combinatie met gedragsstoornissen. Binnen de verpleegafdeling worden patiënten behandeld met cva’s, hersentrauma’s, neuro oncologie, ruggenmergaandoeningen, neuro infectiologie en patiënten met spier- en zenuwaandoeningen.

Multi professioneel opleiden
De verpleegafdeling Neurologie is tevens een multiprofessionele opleidingsafdeling (MPO) voor hbo studenten. Het doel van een MPO-afdeling is het gezamenlijk opleiden van studenten van verschillende disciplines/ beroepsgroepen. Een belangrijk aandachtspunt hierbij is het leren in de groep. Op de MPO-afdeling werken naast het vaste (multidisciplinaire) team een grote groep verpleegkunde studenten en paramedische studenten. Voor de vaste medewerkers op de verpleegafdeling Neurologie is het opleiden/ begeleiden van studenten een belangrijk onderdeel van hun dagtaak.

Verpleegkundige in het Radboudumc
In het Radboudumc werken om en nabij de 2.000 verpleegkundigen. De verpleegkundigen in het Radboudumc werken verspreid over vele afdelingen, thema's en centra; alles georganiseerd rondom de patiënt. Zo kunnen we de patiënt de meest innovatieve en persoonsgerichte zorg bieden.

Het Radboudumc
Het Radboudumc wil vooroplopen in de ontwikkeling van duurzame, innovatieve en betaalbare gezondheidszorg. En daarmee aan de gezondheid van mens en maatschappij in Nederland en daarbuiten. Onze missie is dan ook: To have a significant impact on healthcare. Bekijk zelf hoe dat zich uit in onze strategie.

Lees meer over wat werken bij het Radboudumc betekent en wat onze medewerkers daarover vertellen.

Arbeidsvoorwaarden

Bij indiensttreding vragen wij om een verklaring omtrent gedrag (VOG) en vindt er, afhankelijk van de functie, een screening plaats op basis van het aangeleverde cv. De procedure hiervoor verloopt via de afdeling HR van het Radboudumc. 
 
Lees meer over de arbeidsvoorwaarden en sollicitatieprocedure binnen het Radboudumc.

Opmerkingen en contactinformatie

Voor alle aanvullende vragen over de functie kun je contact opnemen met Gidi van Neerven, hoofd Polikliniek Neurologie, 06 462 54 129. Voor solliciteren gebruik de knop ‘Solliciteren’.
 
Graag solliciteren vóór 10 februari 2020.
Acquisitie naar aanleiding van onze vacatures stellen wij niet op prijs.

solliciteer naar functie

meer informatie


Onze strategie persoonsgericht en innovatief

Het Radboudumc wil voorop lopen in het vormgeven van de gezondheidszorg van de toekomst. lees meer

Solliciteren bij het Radboudumc

 • Wat kun je verwachten als je solliciteert bij het Radboudumc?

  lees meer


Werken bij het Radboudumc

 • Op deze pagina vertellen onze medewerkers wat werken bij het Radboudumc voor hen betekent.

  lees meer