Vacatures 84481-Consulent-FLEXbureau
 • 24 uur per week
 • Bepaalde tijd
 • 1 jaar, met uitzicht op een contract voor onbepaalde tijd
 • Publicatiedatum: 29 juni 2020
 • Sluitingsdatum: 7 juli 2020
 • Schaal 8: min € 2688 - max € 3604 bruto per maand bij volledig dienstverband (excl. vakantiegeld en eindejaarsuitkering)
solliciteer naar functie

Functieomschrijving

Als consulent van het FLEXbureau houd je je bezig met het adviseren over en beheren van de interne als externe flexibele schil van diverse afdelingen. Denk hierbij aan het inplannen van tijdelijk personeel, het werven en selecteren van nieuw personeel en het beheren van de kwantiteit en kwaliteit van de medewerkers in de flexpool. Je bent verantwoordelijk voor je eigen afdelingen en FLEXteam die daar werkzaam zijn.

Door jouw kennis van de Wet werk en zekerheid en het correct toepassen van de cao, ben je een waardige sparringpartner voor afdelingen op het gebied van flexibilisering. Naast je dagelijkse werkzaamheden neem je deel aan HR gerelateerde projecten.

Zo maar een werkdag
Om 7.30 uur ben je druk met het invullen van een verpleegkundige dienst omdat er een zieke is, om 11.00 uur zit je in een werkgroep voor de implementatie van een nieuw softwaresysteem, vervolgens houd je om 14.00 uur een jaargesprek met een polikliniek medewerker en om de dag af te sluiten help je een afdeling, die geen formatieruimte heeft, met het bedenken van een oplossing voor een langdurig bezettingsprobleem.

Deze combinatie van werkzaamheden vraagt dat je sterk bent op zowel operationeel als tactisch vlak.

Profiel

Je hebt hbo werk- en denkniveau en onze ideale kandidaat heeft ervaring in Human Resources, kennis en ervaring van de wet- werk en zekerheid, algemene bescherming persoonsgegevens en het toepassen van de cao. De administratie die voortkomt uit deze activiteiten voer je nauwkeurig en systematisch uit. Je behartigt de belangen van de afdeling èn van de FLEXmedewerker zonder in een conflictsituatie te komen. Gedegen kennis van zaken en uitstekende communicatieve vaardigheden zijn daarvoor noodzakelijk.

De uitdaging om in een ogenschijnlijk uitzichtloze situatie een oplossing te vinden ga jij graag aan. Het FLEXbureau bestaat uit een gemêleerd gezelschap waarbij voor elkaar klaar staan en samen het doel bereiken de belangrijkste drijfveren zijn. Er is sprake van een open sfeer waarbij alles bespreekbaar is en wij elkaar niet veroordelen.

Tot slot herken je jezelf in de Radboud manier van werken.

Organisatie

Het FLEXbureau is de afdeling binnen het Radboudumc die verantwoordelijk is voor de flexibele schil van diverse afdelingen. Met een team van consulenten zorgen wij ervoor dat de juiste mensen, met de juiste kwalificaties invulling kunnen geven aan de personele hulpvraag van de afdelingen. Dit kan gaan om ad hoc invulling ter vervanging van ziekte, maar ook om opdrachten voor een langere periode waarbij sprake is van tijdelijke formatieruimte op een afdeling. In verband met de toenemende vraag naar flexibel personeel, zijn wij op zoek naar vaste versterking voor ons team.

Het Radboudumc
Het Radboudumc wil vooroplopen in de ontwikkeling van duurzame, innovatieve en betaalbare gezondheidszorg. En daarmee aan de gezondheid van mens en maatschappij in Nederland en daarbuiten. Onze missie is dan ook: To have a significant impact on healthcare. Bekijk zelf hoe dat zich uit in onze strategie.

Lees meer over wat werken bij het Radboudumc betekent en wat onze medewerkers daarover vertellen.

Arbeidsvoorwaarden

De aanstelling is voor 24 uur per week, met uitzicht op meer uren. 

Bij indiensttreding vragen wij om een verklaring omtrent gedrag (VOG) en vindt er, afhankelijk van de functie, een screening plaats op basis van het aangeleverde cv. De procedure hiervoor verloopt via de afdeling HR van het Radboudumc. 
 
Lees meer over de arbeidsvoorwaarden en sollicitatieprocedure binnen het Radboudumc.

Opmerkingen en contactinformatie

Herken jij je in dit profiel en wil je deel uit maken van ons team? Wil je mee werken aan het organiseren van de flexibele schil van het Radboudumc? Dan maken we graag kennis met je.

Is solliciteren nog een stap te ver, maar ben jij wel benieuwd wat het betekent om in deze functie te werken bij het Radboudumc? Neem dan ter oriëntatie eens contact op met de vacaturehouder. Ook voor alle aanvullende vragen over de functie kun je contact opnemen met Berdien Dijkstra, hoofd FLEXbureau, via 06-15509334. Voor solliciteren gebruik de knop ‘solliciteer naar functie’. 
 
Graag solliciteren vóór 7 juli 2020.
Acquisitie naar aanleiding van onze vacatures stellen wij niet op prijs.

solliciteer naar functie

meer informatie


Onze strategie persoonsgericht en innovatief

Het Radboudumc wil voorop lopen in het vormgeven van de gezondheidszorg van de toekomst. lees meer

Solliciteren bij het Radboudumc

 • Wat kun je verwachten als je solliciteert bij het Radboudumc?

  lees meer


Werken bij het Radboudumc

 • Op deze pagina vertellen onze medewerkers wat werken bij het Radboudumc voor hen betekent.

  lees meer