Vacatures 85601-Verpleegkundige-Medisch-Psychiatrische-Unit-MPU
 • 28-32 uur per week
 • Bepaalde tijd
 • 1 jaar met uitzicht op een contract voor onbepaalde tijd
 • Publicatiedatum: 28 juli 2020
 • Sluitingsdatum: 24 augustus 2020
 • Schaal 7/8A: min € 2422 - max € 3505 bruto per maand bij volledig dienstverband (excl. vakantiegeld en eindejaarsuitkering)
 • Planning eerste gesprek: donderdag 27 augustus van 9-12 uur
solliciteer naar functie

Functieomschrijving

Geen enkele dag is hetzelfde op onze afdeling Psychiatrie!”
Werken als verpleegkundige op onze afdeling Psychiatrie is uitdagend en afwisselend. Het is een actieve afdeling waar je actief in werkgroepen kan deelnemene een waarbij je wordt betrokken in nieuwe ontwikkelingen. Soms is er sprake van hectische situaties en dan moet je er als psychiatrisch verpleegkundige natuurlijk wel staan. Je leert hierdoor veel en wordt actief aangemoedigd om te leren en jezelf te ontwikkelen. Omdat we vertrouwen in elkaar hebben kunnen we goed in teamverband werken. We leren van elkaar en als collega’s zijn we er voor elkaar. Topzorg is voor ons de patiënt zien als partner: je geeft aandacht en biedt zorg aan lichaam en geest, een stevige klinische blik helpt daarbij.

“Ik ben er trots op om op de afdeling Psychiatrie van het Radboudumc te werken want wij kijken naar de mens als een geheel dat voortdurend in beweging is. Naast aandacht en zorg voor de ander is er ook ruimte en zijn er mogelijkheden voor mijn persoonlijke groei en is er een gedegen intern scholingsprogramma!”

Als psychiatrisch verpleegkundige lever je intensieve en complexe zorg aan één of meerdere patiënten. Je organiseert en coördineert de verpleegkundige zorg aan toegewezen patiënten. Je draagt bij aan de ontwikkeling van standaardprocedures en je informeert en begeleidt patiënten, hun begeleiders en familieleden. Je introduceert, begeleidt en coacht nieuwe medewerkers. Je levert een actieve bijdrage aan het opstellen van (nieuw) afdelingsbeleid.

Profiel

 • Hbo-v of mbo-v en BIG-geregistreerd verpleegkundige met affiniteit voor psychiatrie en affiniteit met ziekenhuispsychiatrie (comorbide psychiatrische en somatische problematiek).
 • Ervaring met volwassenpsychiatrie en/of somatische zorg.
 • Flexibele en creatieve teamplayer met een proactieve werkhouding en je staat open voor veranderingen en nieuwe ontwikkelingen.
 • Communicatief vaardig, servicegericht en stressbestendig.
 • Bereidheid om een deel van het dienstverband nachtdiensten te draaien.
 • Tot slot herken je jezelf in de Radboud manier van werken.

Organisatie

De afdeling Psychiatrie van het Radboudumc bestaat uit een kliniek, een polikliniek en een consultatieve dienst. De afdeling heeft in januari 2016 haar nieuwe kliniek geopend. Op deze Medisch Psychiatrische Unit (MPU) komen psychiatrische en somatische zorg samen, vormgegeven binnen verschillende zorgconcepten. Voor dit nieuwe gebouw hebben persoonsgerichte zorg en Healing Environment het uitgangspunt gevormd en zijn de landelijke MPU veldnormen leidend geweest. De afdeling beschikt over 27 bedden.

Er is een HIC (High & Intensive Care) waar kortdurende intensieve behandeling wordt geboden en kan de zorg, indien noodzakelijk, verder worden geïntensiveerd. Hiermee is het Radboudumc het eerste ziekenhuis dat een HIC Psychiatrie heeft. Daarnaast beschikt de kliniek over een moeder en kind kamer waar moeder kan worden opgenomen en waar haar pasgeboren baby kan verblijven.
 
Wij werken nu op een geheel nieuwe afdeling. Het is heel bijzonder geweest om dit verbouwingsproces van dichtbij mee te maken en actief mee te denken“.

Verpleegkundige in het Radboudumc
In het Radboudumc werken om en nabij de 2.000 verpleegkundigen. De verpleegkundigen in het Radboudumc werken verspreid over vele afdelingen, thema's en centra; alles georganiseerd rondom de patiënt. Zo kunnen we de patiënt de meest innovatieve en persoonsgerichte zorg bieden.

Het Radboudumc
Het Radboudumc wil vooroplopen in de ontwikkeling van duurzame, innovatieve en betaalbare gezondheidszorg. En daarmee aan de gezondheid van mens en maatschappij in Nederland en daarbuiten. Onze missie is dan ook: To have a significant impact on healthcare. Bekijk zelf hoe dat zich uit in onze strategie.

Lees meer over wat werken bij het Radboudumc betekent en wat onze medewerkers daarover vertellen.

Arbeidsvoorwaarden

 • We hebben twee vacatures. Één voor 28 uur en één voor 32 uur per week.
 • Inschaling vindt afhankelijk van kennis en ervaring plaats in schaal 7 Cao umc, op termijn is doorgroei naar schaal 8A Cao umc mogelijk.

Bij indiensttreding vragen wij om een verklaring omtrent gedrag (VOG) en vindt er een screening plaats op basis van het aangeleverde cv. De procedure hiervoor verloopt via de afdeling HR van het Radboudumc. 
 
Lees meer over de arbeidsvoorwaarden en sollicitatieprocedure binnen het Radboudumc.

Opmerkingen en contactinformatie

Is solliciteren nog een stap te ver, maar ben jij wel benieuwd wat het betekent om als psychiatrie verpleegkundige in het Radboudumc te werken? Meld je dan aan voor een meeloopdag en beleef zelf wat werken in ons UMC je te bieden heeft.

Voor alle aanvullende vragen over de functie kun je contact opnemen met Dimitri Pelser, teamleider zorg via 06-29082461 (tot 1 augustus bereikbaar i.v.m. vakantie) en Marieke Franssen, teamleider zorg (vanaf 4 augustus bereikbaar i.v.m. vakantie) via 06-50159408. Voor solliciteren gebruik de knop ‘Solliciteren’. 

Graag solliciteren vóór 24 augustus.
Acquisitie naar aanleiding van onze vacatures stellen wij niet op prijs.

solliciteer naar functie

meer informatie


Onze strategie persoonsgericht en innovatief

Het Radboudumc wil voorop lopen in het vormgeven van de gezondheidszorg van de toekomst. lees meer

Solliciteren bij het Radboudumc

 • Wat kun je verwachten als je solliciteert bij het Radboudumc?

  lees meer


Werken bij het Radboudumc

 • Op deze pagina vertellen onze medewerkers wat werken bij het Radboudumc voor hen betekent.

  lees meer