Vacatures 92061-ANIOS-Psychiatrie
 • 36.8 uur per week
 • Standplaats: Nijmegen
 • Bepaalde tijd
 • 1 jaar
 • Publicatiedatum: 7 januari 2021
 • Sluitingsdatum: 1 februari 2021
 • Schaal 11A: min € 3649 - max € 5037 bruto per maand bij volledig dienstverband (excl. vakantiegeld en eindejaarsuitkering)
solliciteer naar functie

Functieomschrijving

Ben je geïnteresseerd in een academische loopbaan met onderzoeksactiviteiten? Op onze afdeling krijg je volop inzicht in neurobiologisch onderzoek en raak je vertrouwd met de opzet van onderzoekswerk in de psychiatrie.

Als ANIOS psychiatrie maak je deel uit van een vast behandelteam dat onder leiding staat van één psychiater/supervisor. Binnen het team ondersteun je de medische patiëntenzorg op een klinische of poliklinische afdeling. Je leert alle kanten van het vak goed kennen: de diagnostiek, de psychosociale kant, biologische en psychotherapeutische behandelopties, het wetenschappelijk kader en de aanpak van multidisciplinaire behandelteams.

De zorgtrajecten, klinisch en poliklinisch, zijn complex. Het is daarom belangrijk dat je stevig in je schoenen staat. We zien bij onze patiënten vaak combinaties van geestelijke en lichamelijke klachten voorkomen (comorbiditeit), daarom is afdelingsoverstijgend overleg noodzakelijk. Met onze regionale partners voor geestelijke gezondheidszorg, ProPersona en GGnet, vindt doorlopend overleg plaats over het welzijn en de behandeling van patiënten.

Vanzelfsprekend is onze afdeling ook volop aanwezig in de academische wereld. Dit doen we door participatie in (internationale) onderzoeken en door initiatie van onderzoek op onder andere biopsychosociaal terrein.

Wanneer je bent ingewerkt draai je bereikbaarheidsdiensten. Tevens draai je mee in de waarnemingspool voor de kliniek.

Profiel

Heb jij de ambitie om in de toekomst de opleiding tot psychiater te volgen? Dan maken we graag kennis met je. 

Voor deze functie zoeken we een BIG geregistreerd arts met specifieke belangstelling voor een biopsychosociale benadering van patiënten met een complexe zorgvraag (derdelijn verwijzing). Daarnaast beschik je over uitzonderlijk goede sociale en communicatieve vaardigheden.

Tot slot herken je jezelf in de Radboud manier van werken.

Organisatie

Afdeling Psychiatrie
Medische topzorg staat op de afdeling Psychiatrie centraal. Wij richten ons op een breed spectrum patiëntgroepen met ontwikkelingsstoornissen op volwassen leeftijd zoals ADHD en autisme, depressies en psychiatrische ziekten met een somatische comorbiditeit.

Het Radboudumc
Het Radboudumc in Nijmegen wil vooroplopen in de ontwikkeling van duurzame, innovatieve en betaalbare gezondheidszorg. En daarmee aan de gezondheid van mens en maatschappij in Nederland en daarbuiten. Onze missie is dan ook: To have a significant impact on healthcare. Bekijk zelf hoe dat zich uit in onze strategie.

Lees meer over wat werken bij het Radboudumc betekent en wat onze medewerkers daarover vertellen.

Arbeidsvoorwaarden

De startdatum is 1 maart 2021.

Bij indiensttreding vragen wij om een verklaring omtrent gedrag (VOG) en vindt er, afhankelijk van de functie, een screening plaats op basis van het aangeleverde cv. De procedure hiervoor verloopt via de afdeling HR van het Radboudumc. 
 
Lees meer over de arbeidsvoorwaarden en sollicitatieprocedure binnen het Radboudumc.

Opmerkingen en contactinformatie

Is solliciteren nog een stap te ver, maar ben jij wel benieuwd wat het betekent om in deze functie te werken bij het Radboudumc? Neem dan ter oriëntatie eens contact op met de vacaturehouder. Ook voor alle aanvullende vragen over de functie kun je contact opnemen met dr. Philip van Eijndhoven, psychiater en A-opleider van de afdeling Psychiatrie via (024) 361 89 19. Voor solliciteren gebruik de knop ‘solliciteer naar functie’. 
 
Graag solliciteren vóór 1 februari.
Acquisitie naar aanleiding van onze vacatures stellen wij niet op prijs.

solliciteer naar functie

meer informatie


Onze strategie persoonsgericht en innovatief

Het Radboudumc wil voorop lopen in het vormgeven van de gezondheidszorg van de toekomst. lees meer

Solliciteren bij het Radboudumc

 • Wat kun je verwachten als je solliciteert bij het Radboudumc?

  lees meer


Werken bij het Radboudumc

 • Op deze pagina vertellen onze medewerkers wat werken bij het Radboudumc voor hen betekent.

  lees meer