Vacatures 94261-Verpleegkundige-Neurologie

Word jij onze nieuwe collega?

solliciteer direct

Over de vacature

 • 28-36 uur per week
 • Bepaalde tijd
 • 1 jaar met uitzicht op een contract voor onbepaalde tijd
 • Schaal 7min € 2422 - max € 3280 bruto per maand bij volledig dienstverband
 • Sluitingsdatum: 11 maart 2021
 • Datum eerste gesprek: 18 maart 2021

Functie­omschrijving

De verpleegafdeling neurologie is een afdeling met veelal neuro acute zorg en patiënten met hersenaandoeningen en bijkomende gedragsstoornissen. Wil jij je verder ontwikkelen op het gebied van acute zorg en zie jij uitdaging in het hanteren van gedragsstoornissen? Wil jij ons team komen...

lees meer

Functie­omschrijving

De verpleegafdeling neurologie is een afdeling met veelal neuro acute zorg en patiënten met hersenaandoeningen en bijkomende gedragsstoornissen. Wil jij je verder ontwikkelen op het gebied van acute zorg en zie jij uitdaging in het hanteren van gedragsstoornissen? Wil jij ons team komen versterken dan komen we graag met jou in contact!

Een belangrijk deel van de opgenomen patiënten (ongeveer 90%) komt met spoed via de spoedeisende hulp op onze verpleegafdeling. Dit betekent veel opnames en een hoge turnover van patiënten. De gemiddelde ligduur van patiënten op de afdeling is 5 dagen. Dit vormt samen met  de complexiteit van de zorgvraag een dynamische werkomgeving. De zorg voor de neurologische patiënt is veelal intensief en vraagt zowel fysiek, mentaal en emotionele veerkracht van de verpleegkundigen. Naast multidisciplinaire samenwerking in de dagelijkse zorg is er ook nauw contact en samenwerking met mantelzorgers.

Door de hoge concentratie acute zorg ben je als verpleegkundige neurologie gericht op monitoring van vitale functies en het stabiliseren van de patiënt. Dit kan zijn bij een patiënt die via de spoedeisende hulp op de verpleegafdeling komt, maar ook bij de patiënten die overkomen vanuit de medium care en intensive care. Tijdens je dienst kom je zeer verschillende aspecten tegen. Op de ene kamer ben je druk met een patiënt waarbij de vitale functies nauwlettend gemonitord moeten worden en op de kamer ernaast heb je een patiënt die ontregelt in gedrag.

Een dynamische en uitdagende werkomgeving waarin jij als neurologie verpleegkundige het overzicht bewaart. Kortom; volop uitdaging, met alle kansen om je te ontwikkelen en je te scholen in een academische setting, binnen een ervaren team.


Profiel

Wij zijn op zoek naar een gemotiveerde verpleegkundige, die mbo-v of hbo-v gediplomeerd en BIG-geregistreerd is. Je voelt je aangetrokken tot het werken in een academische setting, waarbij onderzoek en innovatieve ontwikkelingen, hand in hand gaan met excellente patiëntenzorg. Je staat s tevig in...

lees meer

Profiel

Wij zijn op zoek naar een gemotiveerde verpleegkundige, die mbo-v of hbo-v gediplomeerd en BIG-geregistreerd is. Je voelt je aangetrokken tot het werken in een academische setting, waarbij onderzoek en innovatieve ontwikkelingen, hand in hand gaan met excellente patiëntenzorg. Je staat stevig in je schoenen. Daarnaast ben je een multitasker, flexibel en geïnteresseerd in psychosociale begeleiding. Je kent jouw eigen grenzen goed en bent in staat om deze te bewaken. Je kan relativeren en doet vanuit echte betrokkenheid bij de patiëntengroep je werk. Hierbij kan je invulling geven aan de term "De patiënt als partner". Je bent proactief en wil graag een bijdrage leveren aan de verdere ontwikkeling van onze afdeling. Om dit te bereiken draag je bij aan het creëren van een open, ontspannen sfeer binnen het team.

Verder ben je:

 • In het bezit van de vervolgopleiding neurologie verpleegkundige of bereid deze te gaan volgen.
 • Bereid te ontwikkelen op het gebied van studentbegeleiding.
 • Bereid te verdiepen in één van de verpleegkundige aandachtsgebieden binnen de neurologie.
Tot slot herken je jezelf in de Radboud manier van werken.


Arbeids­voorwaarden

Bij indiensttreding vragen wij om een verklaring omtrent gedrag (VOG) en vindt er, afhankelijk van de functie, een screening plaats op basis van het aangeleverde cv. De procedure hiervoor verloopt via de afdeling HR van het Radboudumc.

lees meer

Arbeids­voorwaarden

Bij indiensttreding vragen wij om een verklaring omtrent gedrag (VOG) en vindt er, afhankelijk van de functie, een screening plaats op basis van het aangeleverde cv. De procedure hiervoor verloopt via de afdeling HR van het Radboudumc. 
 
Lees meer over de arbeidsvoorwaarden en sollicitatieprocedure binnen het Radboudumc.


Afdeling

De verpleegafdeling Neurologie is een kleinere verpleegafdeling met hoog complexe zorg en heeft 16 bedden. We opereren in het acute neurologische werkveld in combinatie met gedragsstoornissen. Op de afdeling zijn 5 monitor-kamers voor de patiënten opgenomen na een herseninfarct of hersenbloeding....

lees meer

Afdeling

De verpleegafdeling Neurologie is een kleinere verpleegafdeling met hoog complexe zorg en heeft 16 bedden. We opereren in het acute neurologische werkveld in combinatie met gedragsstoornissen. Op de afdeling zijn 5 monitor-kamers voor de patiënten opgenomen na een herseninfarct of hersenbloeding. Binnen de verpleegafdeling worden daarnaast patiënten behandeld na een hersentrauma en met neuro oncologische aandoeningen, parkinson, ruggenmergaandoeningen, infecties van de hersenen en patiënten met spier- en zenuwaandoeningen.

Multi professioneel opleiden
De verpleegafdeling Neurologie is tevens een multiprofessionele opleidingsafdeling (MPO) voor studenten. Het doel van een MPO-afdeling is het gezamenlijk opleiden van studenten van verschillende disciplines/ beroepsgroepen. Een belangrijk aandachtspunt hierbij is het leren in de groep. Op de MPO-afdeling werken naast het vaste (multidisciplinaire) team een grote groep verpleegkunde studenten en paramedische studenten. Voor de vaste medewerkers op de verpleegafdeling Neurologie is het opleiden en begeleiden van studenten een belangrijk onderdeel van hun dagtaak.

Verpleegkundige in het Radboudumc
In het Radboudumc werken om en nabij de 2.000 verpleegkundigen. De verpleegkundigen in het Radboudumc werken verspreid over vele afdelingen, thema's en centra; alles georganiseerd rondom de patiënt. Zo kunnen we de patiënt de meest innovatieve en persoonsgerichte zorg bieden.

Het Radboudumc
Het Radboudumc wil vooroplopen in de ontwikkeling van duurzame, innovatieve en betaalbare gezondheidszorg. En daarmee aan de gezondheid van mens en maatschappij in Nederland en daarbuiten. Onze missie is dan ook: To have a significant impact on healthcare. Bekijk zelf hoe dat zich uit in onze strategie.

Lees meer over wat werken bij het Radboudumc betekent en wat onze medewerkers daarover vertellen.


Contact

Voor alle aanvullende vragen over de functie kun je contact opnemen met Sanne de Graaf of Marjolein van Dongen , teamleiders verpleegafdeling Neurologie, (024) 361 50 20. Voor solliciteren gebruik de knop ‘solliciteer direct’.

lees meer

Contact

Voor alle aanvullende vragen over de functie kun je contact opnemen met Sanne de Graaf of Marjolein van Dongen, teamleiders verpleegafdeling Neurologie, (024) 361 50 20. Voor solliciteren gebruik de knop ‘solliciteer direct’.  

De eerste gespreksronde vindt plaats op 18 maart. Fijn als je hier alvast rekening mee houdt.

Is solliciteren nog een stap te ver, maar ben jij wel benieuwd wat het betekent om in deze functie te werken bij het Radboudumc? Neem dan ter oriëntatie eens contact op met de vacaturehouder.

Graag solliciteren vóór 11 maart.
Acquisitie naar aanleiding van onze vacatures stellen wij niet op prijs.

Meer informatie


Onze strategie persoonsgericht en innovatief

Het Radboudumc wil voorop lopen in het vormgeven van de gezondheidszorg van de toekomst. lees meer

Solliciteren bij het Radboudumc

 • Wat kun je verwachten als je solliciteert bij het Radboudumc?

  lees meer


Werken bij het Radboudumc

 • Op deze pagina vertellen onze medewerkers wat werken bij het Radboudumc voor hen betekent.

  lees meer