Vacatures 95061-Bedrijfsarts-in-opleiding

Word jij onze nieuwe collega?

solliciteer direct

Over de vacature

  • 24-36 uur per week
  • Bepaalde tijd
  • 1 jaar met uitzicht op een contract voor onbepaalde tijd
  • Sluitingsdatum: 3 mei 2021

#wijzijnradboudumc, jij ook?


Functie

We zoeken versterking van ons team met een bedrijfsarts of een AIOS bedrijfsgeneeskunde in de laatste twee jaar van zijn/haar opleiding. De Arbo- en Milieudienst (AMD) is de interne, gecertificeerde arbodienst van het Radboudumc en de Radboud Universiteit. Als bedrijfsarts of AIOS kijk jij verder...

lees meer

Functie

We zoeken versterking van ons team met een bedrijfsarts of een AIOS bedrijfsgeneeskunde in de laatste twee jaar van zijn/haar opleiding. De Arbo- en Milieudienst (AMD) is de interne, gecertificeerde arbodienst van het Radboudumc en de Radboud Universiteit. Als bedrijfsarts of AIOS  kijk jij verder dan de spreekkamer; je benadert de klant proactief om de beste bedrijfsgeneeskundige zorg en adviezen te geven. Bij ons werk je met 6 collega’s waarvan er 1 in opleiding is. Wij werken vanuit 1 locatie waardoor intercollegiaal contact laagdrempelig en dagelijks mogelijk is.

Als bedrijfsarts (in opleiding) bij de AMD verricht je het vak in volle omvang. We hebben een actieve rol in gesprekken met interne klanten, verzuim analyses en advisering over beleid. We zijn betrokken bij kleinere incidenten zoals prikaccidenten, maar ook bij grotere projecten zoals projectleiding in de griepvaccinatiecampagne. Onze kennis en ervaring delen we graag met anderen. Zo zijn we betrokken bij onderwijs van studenten, co-assistenten en leiden we meerdere collega’s op tot bedrijfsarts.

We hebben veel en laagdrempelig contact met alle kerndisciplines die wij zelf in huis hebben. Er wordt samen opgetrokken bij toetsen van RI&E’s, bedrijfsongevallen, stralingsvraagstukken en milieuproblematiek. In een persoonlijk gesprek vertellen we je daar graag meer over. Daarnaast hebben wij door onze positionering korte lijnen met HR adviseurs zowel op verzuim als preventief gebied. Als je een keer een dag wil meelopen, ben je uiteraard van harte welkom.

Waarom de keuze voor AMD?
Als je als (aankomend) bedrijfsarts het beste uit jezelf wil halen door grenzen te verleggen en het verschil wil maken dan zit je bij de AMD op de juiste plek! Alle kerndisciplines zijn binnen de AMD vertegenwoordigd. Er zijn korte lijnen in de samenwerking met bedrijfsmaatschappelijk werk, arboverpleegkundige en arbo & veiligheid.

Werken in een academische omgeving is boeiend en uitdagend en motiveert om te blijven ontwikkelen en kritische vragen te blijven stellen. Tevens kun je makkelijk gebruik maken van diverse expertise op de campus omdat je dichtbij het vuur zit.

Lees meer over wat werken bij het Radboudumc betekent en wat onze collega bedrijfsarts en praktijkopleider  Nannet van der Geest, daarover vertelt.


Afdeling

Wij zijn een divers, fris en geolied team van vijf bedrijfsartsen en een AIOS bedrijfsgeneeskunde. Ons doel is het leveren van de beste bedrijfsgeneeskundige zorg aan de medewerkers van het Radboudumc en de Radboud Universiteit. Regelmatig intercollegiaal overleg is voor ons normaal en een...

lees meer

Afdeling

Wij zijn een divers, fris en geolied team van vijf bedrijfsartsen en een AIOS bedrijfsgeneeskunde. Ons doel is het leveren van de beste bedrijfsgeneeskundige zorg aan de medewerkers van het Radboudumc en de Radboud Universiteit. Regelmatig intercollegiaal overleg is voor ons normaal en een vanzelfsprekendheid.

De AMD ondersteunt het Radboudumc en de Radboud Universiteit op het gebied van gezondheid, vitaliteit, veiligheid en duurzaamheid. Wij begeleiden medewerkers en leidinggevenden bij het creëren van een gezond en veilig werkklimaat. Daarnaast biedt de AMD advies en begeleiding op het gebied van straling, biologische veiligheid en milieu.

Wij dragen zorg voor ruim 16.000 medewerkers van het Radboudumc en de Radboud Universiteit. Kenmerkend is hier de diversiteit aan professionals, een breed palet aan functies en internationale verbindingen.

De Radboud Universiteit Nijmegen heeft zeven faculteiten waar onderzoek en onderwijs nauw met elkaar zijn verbonden. Zij wil bijdragen aan een gezonde, vrije wereld met gelijke kansen voor iedereen, en draagt uit: jij bent nodig!

Het Radboudumc
Het Radboudumc in Nijmegen wil vooroplopen in de ontwikkeling van duurzame, innovatieve en betaalbare gezondheidszorg. En daarmee aan de gezondheid van mens en maatschappij in Nederland en daarbuiten. Onze missie is dan ook: To have a significant impact on healthcare. Bekijk zelf hoe dat zich uit in onze strategie.

Lees meer over wat werken bij het Radboudumc betekent en wat onze medewerkers daarover vertellen.


Profiel

Wil jij ook het verschil maken? Jij bent een jonge, bevlogen bedrijfsarts of AIOS bedrijfsgeneeskunde. Je houdt van uitdagingen, om de diepte in te gaan, en bent altijd op zoek naar verbinding en perspectief voor de client. Zorgvuldigheid is voor jou vanzelfsprekend. Kwaliteit van zorg is voor...

lees meer

Profiel

Wil jij ook het verschil maken? Jij bent een jonge, bevlogen bedrijfsarts of AIOS bedrijfsgeneeskunde. Je houdt van uitdagingen, om de diepte in te gaan, en bent altijd op zoek naar verbinding en perspectief voor de client. Zorgvuldigheid is voor jou vanzelfsprekend. Kwaliteit van zorg is voor jou de belangrijkste drijfveer en bron van energie!

In jouw functie als (aankomend) bedrijfsarts bij de AMD draag je bij aan het verwezenlijken van de missies van het Radboudumc en de Radboud Universiteit om gezamenlijk prestaties te leveren die de wetenschap en zorg verder brengen en de samenleving ten goede komen.

Hiervoor zoeken wij een bedrijfsarts of AIOS bedrijfsgeneeskunde die mee voorop wil lopen in de ontwikkeling van de gezondheidszorg. Medewerkers die goed zijn in hun vakgebied en het beste van zichzelf laten zien door grenzen te verleggen en ‘net dat stukje meer’ te bieden.

Verbeteren, vernieuwen en veranderen zit in het hart van jouw werk. Betrokkenheid, samenwerken en excelleren staan centraal in de Radboud Manier van Werken. In het Radboudumc krijg je de ruimte en verantwoordelijkheid om jezelf en de organisatie verder te ontwikkelen. Voor de beste zorg voor patiënt en de toekomst van de gezondheidszorg.

Laten we kennismaken


Arbeids­voorwaarden

De inschaling is afhankelijk van opleiding, kennis en ervaring.

lees meer

Arbeids­voorwaarden

De inschaling is afhankelijk van opleiding, kennis en ervaring. 

Bij indiensttreding vragen wij om een verklaring omtrent gedrag (VOG) en vindt er, afhankelijk van de functie, een screening plaats op basis van het aangeleverde cv. De procedure hiervoor verloopt via de afdeling HR van het Radboudumc. 
 
Lees meer over de arbeidsvoorwaarden en sollicitatieprocedure binnen het Radboudumc.


Solliciteren bij het Radboudumc

  • Wat kun je verwachten als je solliciteert bij het Radboudumc?

    lees meer


Contact

Heb je nog vragen over deze functie neem dan contact op met dr. Patrick Struycken , bedrijfsarts. Voor solliciteren gebruik de knop ‘solliciteer direct’.

lees meer

Contact

Heb je nog vragen over deze functie neem dan contact op met dr. Patrick Struycken, bedrijfsarts. Voor solliciteren gebruik de knop ‘solliciteer direct’.  

Is solliciteren nog een stap te ver, maar ben jij wel benieuwd wat het betekent om in deze functie te werken bij het Radboudumc? Neem dan ter oriëntatie eens contact op met de vacaturehouder.

Graag solliciteren vóór 3 mei.
Acquisitie naar aanleiding van onze vacatures stellen wij niet op prijs.

Vind de baan die bij je past


Alle vacatures

Bekijk ook andere interessante functies naar vacatures

Job alert

Geen vacature missen? Ontvang onze nieuwste vacatures direct in je mailbox! aanmelden