Vacatures 96381-Arts-Bekkenbodemzorg

Word jij onze nieuwe collega?

solliciteer direct

Over de vacature

 • 36 uur per week
 • Bepaalde tijd
 • 1 jaar met uitzicht op een contract voor onbepaalde tijd
 • Schaal 10
 • min € 2911 - max € 4615 bruto per maand bij volledig dienstverband
 • Sluitingsdatum: 20 mei 2021
 • Datum eerste gesprek: 26 mei 2021

#wijzijnradboudumc, jij ook?


Functie

De functie ziekenhuisarts bekkenbodemzorg is een nieuwe, nog niet bestaande functie. Je wordt dan ook intern opgeleid en begeleid door onze zorgprofessionals om je de benodigde expertise eigen te laten maken. Het opleidingstraject ga je in samen met een arts endometriose, die parallel wordt...

lees meer

Functie

De functie ziekenhuisarts bekkenbodemzorg is een nieuwe, nog niet bestaande functie. Je wordt dan ook intern opgeleid en begeleid door onze zorgprofessionals om je de benodigde expertise eigen te laten maken. Het opleidingstraject ga je in samen met een arts endometriose, die parallel wordt opgeleid. Wil jij als arts bekkenbodemzorg een centrale rol spelen binnen ons centrum en optreden als gelijkwaardige partner binnen ons zorgnetwerk, dan maken graag kennis met je! 

De werkzaamheden van de arts bekkenbodemzorg zullen heel divers zijn. Je houdt bijvoorbeeld zelfstandig poli, je begeleidt patiënten tijdens de preoperatieve en postoperatieve zorg en je speelt een belangrijke rol als casemanager. 

Taken en verantwoordelijkheden
Alle werkzaamheden vinden plaats onder supervisie van de begeleidend gynaecoloog.

 • Werkzaamheden binnen onze reguliere polikliniek:
  • Digitale en fysieke consulten.
  • Maken van echo’s.
  • Aanmeten van pessaria.
  • Participatie in MDO’s.
  • Correspondentie met verwijzers.
 • Organiseren, coördineren en aansturen van ons  urogynaecologische zorgnetwerk.
 • Maken en onderhouden van zorgpaden en protocollen.
 • Participatie in wetenschappelijk onderzoek.
 • Participatie in onderwijs en begeleiding van zorgpersoneel, medisch studenten en AIOS.
 • Supervisietaken voor de polikliniek en afdeling benigne gynaecologie, inclusief spoedconsulten.
 • Je hoeft niet te participeren in ANW diensten.


Afdeling

Het bekkenbodemcentrum van de afdeling Verloskunde en Gynaecologie kent een brede spreiding aan zorg. Wij leveren veelal hoog-complexe zorg, binnen een multidisciplinair team met vele spelers. Er wordt samengewerkt met onder andere gynaecologen, urologen, chirurgen, MDL-artsen en...

lees meer

Afdeling

Het bekkenbodemcentrum van de afdeling Verloskunde en Gynaecologie kent een brede spreiding aan zorg. Wij leveren veelal hoog-complexe zorg, binnen een multidisciplinair team met vele spelers. Er wordt samengewerkt met onder andere gynaecologen, urologen, chirurgen, MDL-artsen en bekkenfysiotherapeuten, zowel binnen ons ziekenhuis als in de regio. Op deze wijze wordt hoogkwalitatieve zorg geleverd aan patiënten met klachten van een verzakking of incontinentie.

Daarnaast wordt er nauw samengewerkt met het pijnbehandelcentrum, voor de behandeling van (chronische) bekkenpijnklachten. Ook kindergynaecologie en de recent gestarte transgenderzorg behoren tot de expertise van ons centrum. Onze afdeling is wetenschappelijk actief en er lopen diverse eigen onderzoekslijnen. Daarnaast wordt het fellowship urogynaecologie aangeboden en is er veel aandacht voor opleiding en ontwikkeling.

Het Radboudumc
Het Radboudumc wil voorop lopen in het vormgeven van de gezondheidszorg van de toekomst. Dat doen we persoonsgericht en innovatief. En in nauwe samenwerking met ons netwerk. We willen significant impact on healthcare hebben. Elke dag willen we het beter doen. Elke dag streven naar betere zorg, onderzoek en onderwijs. Elke dag beter begrijpen hoe ziektes ontstaan, hoe we ze kunnen voorkomen, behandelen en genezen. Zo krijgt iedere patiënt altijd de beste zorg, nu en in de toekomst. Want daar doen we het voor.

Lees meer over onze strategie en wat werken bij het Radboudumc betekent. Onze collega’s vertellen je er graag over, #wijzijnradboudumc.


Profiel

We zijn op zoek naar een nieuwe collega met een brede interesse in de problematiek die speelt binnen ons bekkenbodemcentrum. Jouw echte ambitie is om elke dag weer de allerbeste persoongerichte zorg aan patiënten te geven. En de zorg daar waar mogelijk verder te verbeteren. Daarin kun je prima...

lees meer

Profiel

We zijn op zoek naar een nieuwe collega met een brede interesse in de problematiek die speelt binnen ons bekkenbodemcentrum. Jouw echte ambitie is om elke dag weer de allerbeste persoongerichte zorg aan patiënten te geven. En de zorg daar waar mogelijk verder te verbeteren. Daarin kun je prima zelfstandig functioneren, maar je werkt ook graag met anderen samen. Niet voor niets beschik je over uitzonderlijk goede sociale en communicatieve vaardigheden.

Je bent een echte verbinder die het voortouw neemt in samenwerking en die anderen meekrijgt in verandering en innovatie. Je staat onder alle omstandigheden stevig in je schoenen. Bovendien ben je stressbestendig, je gaat flexibel om met de dynamiek die kenmerkend is voor onze afdeling en het geven en ontvangen van constructieve feedback is voor jou vanzelfsprekend.

Daarnaast: 

 • Afgeronde opleiding tot basisarts met BIG registratie. 
 • Ervaring in het maken van echo’s en/of het geven van gynaecologische zorg is een pre, maar geen vereiste.
 • Ook herken je jezelf in de Radboud manier van werken.

Laten we kennismaken


Arbeids­voorwaarden

Werken bij het Radboudumc betekent dat je voorop loopt en samen werkt aan de gezondheidszorg van de toekomst. Maar er is meer. Onze secundaire arbeidsvoorwaarden mogen er namelijk zijn. Helemaal op jou afgestemd dankzij ons keuzemodel arbeidsvoorwaarden. In het Radboudumc krijg je het vertrouwen...

lees meer

Arbeids­voorwaarden

Werken bij het Radboudumc betekent dat je voorop loopt en samen werkt aan de gezondheidszorg van de toekomst. Maar er is meer. Onze secundaire arbeidsvoorwaarden mogen er namelijk zijn. Helemaal op jou afgestemd dankzij ons keuzemodel arbeidsvoorwaarden. In het Radboudumc krijg je het vertrouwen en neem je verantwoordelijkheid om het samen voor elkaar te krijgen. Wij zorgen voor jaarlijkse opleidingen, zowel vakinhoudelijk als op persoonlijk vlak.

 • Naast je maandelijkse salaris en een jaarlijkse vakantie-uitkering van 8% ontvang je een eindejaarsuitkering van 8,3%.
 • Werk je op onregelmatige tijden, dan ontvang je daarvoor een toelage (47% of 72%).
 • Als fulltime medewerker heb je recht op ongeveer 168 uur vakantie (ruim 23 dagen) per jaar.
 • Het Radboudumc betaalt 70% van de pensioenpremie. De rest van de premie betaal je zelf via je brutosalaris.
 • Korting op je zorgverzekering. Je kunt gebruik maken van twee collectieve ziektekostenverzekeringen: UMC Zorgverzekering en CZ collectief.
 
Naast onze arbeidsvoorwaarden bieden we medewerkers ook verschillende andere aantrekkelijke faciliteiten zoals kinderopvang en sportvoorzieningen. Wil je meer weten? Bekijk ook eens de Cao umc.


Solliciteren bij het Radboudumc

 • Wat kun je verwachten als je solliciteert bij het Radboudumc?

  lees meer


Contact

Heb je nog vragen over deze functie, neem dan contact op met dr. Kim Notten , gynaecoloog. Voor solliciteren gebruik de knop ‘solliciteer direct’.

lees meer

Contact

Heb je nog vragen over deze functie, neem dan contact op met dr. Kim Notten, gynaecoloog. Voor solliciteren gebruik de knop ‘solliciteer direct’.

De eerste gespreksronde vindt plaats op 26 mei. Fijn als je hier alvast rekening mee houdt. Graag ontvangen we je sollicitatie voor 20 mei. 

Wat kun je verder verwachten?
Bij indiensttreding vragen wij een verklaring omtrent gedrag (VOG) en vindt er, afhankelijk van de functie, een screening plaats. Hiervoor hoef je niets te doen, we vertellen je op een later moment meer. Lees meer over onze sollicitatieprocedure of bekijk de veelgestelde vragen

Is solliciteren nog een stap te ver, maar ben jij wel benieuwd wat het betekent om in deze functie te werken bij het Radboudumc? Neem dan ter oriëntatie eens contact op met dr. Kim Notten. Heb je een andere vraag? Bekijk dan onze pagina veelgestelde vragen.

Acquisitie naar aanleiding van onze vacatures stellen wij niet op prijs.

Vind de baan die bij je past


Alle vacatures

Bekijk ook andere interessante functies naar vacatures

Job alert

Geen vacature missen? Ontvang onze nieuwste vacatures direct in je mailbox! aanmelden