Vacatures 96981-Analist-Onderzoekslaboratorium-Tandheelkunde

Word jij onze nieuwe collega?

solliciteer direct

Over de vacature

 • 28.8 uur per week
 • Bepaalde tijd
 • 1 jaar met uitzicht op verlenging
 • Schaal 8
 • min € 2769 - max € 3712 bruto per maand bij volledig dienstverband
 • Sluitingsdatum: 17 mei 2021

#wijzijnradboudumc, jij ook?


Functie

Binnen het team van het onderzoekslaboratorium Tandheelkunde zoeken we ondersteuning op het gebied van tandheelkundige materialen en biomaterialen. Deze ondersteuning geef je ten behoeve van zowel het onderwijs, als de onderzoekslijn. Kom jij ons team versterken?

lees meer

Functie

Binnen het team van het onderzoekslaboratorium Tandheelkunde zoeken we ondersteuning op het gebied van tandheelkundige materialen en biomaterialen. Deze ondersteuning geef je ten behoeve van zowel het onderwijs, als de onderzoekslijn. Kom jij ons team versterken?

Wij zoeken een enthousiaste collega met een recent afgeronde HBO-opleiding en actuele kennis van een of meer van de volgende technieken:

 • Chemische synthese (organische en anorganische nano/microdeeltjes, scaffolds, hydrogels, coatings).
 • Fysisch-chemische karakterisatietechnieken (XRD, FTIR, HPLC, DLS, UV/VIS/fluorescentiespectroscopie).
 • Mechanische karakterisatietechnieken (SEM, lichtmicroscopie, hardheidsmeter, rheometer).
 • Statische en cyclische vermoeiingsproeven (Rub&Roll, trekbank, poetssimulator).
In deze functie heb je de volgende taken en verantwoordelijkheden:
 • Onderhouden van laboratoriumapparatuur.
 • Geven van instructie van methoden en technieken aan studenten, promovendi en postdocs.
 • Ondersteuning geven bij praktische uitvoering onderzoeksprojecten.
 • Ontwikkeling en implementatie van nieuwe fysisch-chemische syntheses en karakterisatietechnieken ten behoeve van diverse onderzoekslijnenBeheer en verwerking van digitale data.


Afdeling

Het onderzoekslaboratorium van de afdeling Tandheelkunde is een moderne en volledig toegeruste faciliteit. Hier bieden we ondersteuning aan een breed scala van researchactiviteiten, variërend van fundamenteel biologisch en materiaalkundig onderzoek, tot aan het niveau van translationele studies...

lees meer

Afdeling

Het onderzoekslaboratorium van de afdeling Tandheelkunde is een moderne en volledig toegeruste faciliteit. Hier bieden we ondersteuning aan een breed scala van researchactiviteiten, variërend van fundamenteel biologisch en materiaalkundig onderzoek, tot aan het niveau van translationele studies naar tandheelkundige behandelingen en aanverwante medische hulpmiddelen. Het laboratorium kenmerkt zich door de beschikbaarheid van vele multidisciplinaire technieken en is ingebed in een herkenbare en internationaal hoogstaande onderzoekslijn.

Het Radboudumc
Het Radboudumc wil voorop lopen in het vormgeven van de gezondheidszorg van de toekomst. Dat doen we persoonsgericht en innovatief. En in nauwe samenwerking met ons netwerk. We willen significant impact on healthcare hebben. Elke dag willen we het beter doen. Elke dag streven naar betere zorg, onderzoek en onderwijs. Elke dag beter begrijpen hoe ziektes ontstaan, hoe we ze kunnen voorkomen, behandelen en genezen. Zo krijgt iedere patiënt altijd de beste zorg, nu en in de toekomst. Want daar doen we het voor.

Lees meer over onze strategie en wat werken bij het Radboudumc betekent. Onze collega’s vertellen je er graag over, #wijzijnradboudumc.


Profiel

Je bent een gedreven analist met een recent afgeronde hbo/hlo opleiding, bij voorkeur in de richting van chemie, materiaalkunde of moleculaire wetenschappen. Je voelt je op je gemak in een laboratorium omgeving en hebt affiniteit met automatisering. Herken jij jezelf? Reageer dan nu!

lees meer

Profiel

Je bent een gedreven analist met een recent afgeronde hbo/hlo opleiding, bij voorkeur in de richting van chemie, materiaalkunde of moleculaire wetenschappen. Je voelt je op je gemak in een laboratorium omgeving en hebt affiniteit met automatisering. Herken jij jezelf? Reageer dan nu!

Je bent een analist met interesse in een breed scala aan medisch technologisch, materiaalkundig, en preklinisch/ translationeel tandheelkundig onderzoek. Ook heb je affiniteit met studenten en onderwijs. Je werkt projectmatig en hebt goede mondelinge en schriftelijke beheersing van de Engelse taal. Ook herken je jezelf in de Radboud manier van werken.

Laten we kennismaken


Arbeids­voorwaarden

Werken bij het Radboudumc betekent dat je voorop loopt en samen werkt aan de gezondheidszorg van de toekomst. Maar er is meer. Onze secundaire arbeidsvoorwaarden mogen er namelijk zijn. Helemaal op jou afgestemd dankzij ons keuzemodel arbeidsvoorwaarden. In het Radboudumc krijg je het vertrouwen...

lees meer

Arbeids­voorwaarden

Werken bij het Radboudumc betekent dat je voorop loopt en samen werkt aan de gezondheidszorg van de toekomst. Maar er is meer. Onze secundaire arbeidsvoorwaarden mogen er namelijk zijn. Helemaal op jou afgestemd dankzij ons keuzemodel arbeidsvoorwaarden. In het Radboudumc krijg je het vertrouwen en neem je verantwoordelijkheid om het samen voor elkaar te krijgen. Wij zorgen voor jaarlijkse opleidingen, zowel vakinhoudelijk als op persoonlijk vlak.

 • Naast je maandelijkse salaris en een jaarlijkse vakantie-uitkering van 8% ontvang je een eindejaarsuitkering van 8,3%.
 • Op basis van een 36-urige werkweek heb je recht op ongeveer 168 uur vakantie (ruim 23 dagen) per jaar.
 • Het Radboudumc betaalt 70% van de pensioenpremie. De rest van de premie betaal je zelf via je brutosalaris.
 • Korting op je zorgverzekering. Je kunt gebruik maken van twee collectieve ziektekostenverzekeringen: UMC Zorgverzekering en CZ collectief.
Naast onze arbeidsvoorwaarden bieden we medewerkers ook verschillende andere aantrekkelijke faciliteiten zoals kinderopvang en sportvoorzieningen. Wil je meer weten? Bekijk ook eens de Cao umc.


Solliciteren bij het Radboudumc

 • Wat kun je verwachten als je solliciteert bij het Radboudumc?

  lees meer


Contact

Heb je nog vragen over deze functie, neem dan contact op met dr. Frank Walboomers , hoofd onderzoekslaboratorium Tandheelkunde, 06 15 82 72 20. Voor solliciteren gebruik de knop ‘solliciteer direct’.

lees meer

Contact

Heb je nog vragen over deze functie, neem dan contact op met dr. Frank Walboomers, hoofd onderzoekslaboratorium Tandheelkunde, 06 15 82 72 20.  Voor solliciteren gebruik de knop ‘solliciteer direct’.

Is solliciteren nog een stap te ver, maar ben jij wel benieuwd wat het betekent om in deze functie te werken bij het Radboudumc? Neem dan ter oriëntatie eens contact op met dr. Frank Walboomers. Heb je een andere vraag? Bekijk dan onze pagina veelgestelde vragen.

Graag ontvangen we je sollicitatie voor maandag 17 mei 2021.

Wat kun je verder verwachten?
Bij indiensttreding vragen wij een verklaring omtrent gedrag (VOG) en vindt er, afhankelijk van de functie, een screening plaats. Hiervoor hoef je niets te doen, we vertellen je op een later moment meer. Lees meer over onze sollicitatieprocedure of bekijk de veelgestelde vragen

Acquisitie naar aanleiding van onze vacatures stellen wij niet op prijs.

Vind de baan die bij je past


Alle vacatures

Bekijk ook andere interessante functies naar vacatures

Job alert

Geen vacature missen? Ontvang onze nieuwste vacatures direct in je mailbox! aanmelden