Vacatures 98361-ANIOS-Maag-Darm-en-Leverziekten

Word jij onze nieuwe collega?

solliciteer direct

Over de vacature

 • 46 uur per week
 • Bepaalde tijd
 • 1 jaar, met uitzicht op een contract voor onbepaalde tijd
 • Schaal 11A
 • min € 3649 - max € 5037 bruto per maand bij volledig dienstverband
 • Sluitingsdatum: 2 augustus 2021

#wijzijnradboudumc, jij ook?


Functie

Als ANIOS op de afdeling Maag- Darm- en Leverziekten dagen we je uit om samen met je collega’s een fantastische klinische afdeling neer te zetten en mee te denken over het optimaliseren van de zorg voor onze patiënten.

lees meer

Functie

Als ANIOS op de afdeling Maag- Darm- en Leverziekten dagen we je uit om samen met je collega’s een fantastische klinische afdeling neer te zetten en mee te denken over het optimaliseren van de zorg voor onze patiënten.

Je vervult een uitdagende functie waarin je samen met twee directe collega’s verantwoordelijk bent voor de klinische afdeling. Je bent een belangrijke spil in de dagelijkse medische zorg voor patiënten in onze kliniek. Je verricht taken in de consultatieve dienstverlening. Tevens onderhoud je de poliklinische contacten met patiënten nadat zij opgenomen zijn geweest en zul je incidenteel als dienstwacht worden ingedeeld amen met de MDL-artsen en physician assistant ga je voor kwalitatief hoogstaande en patiëntgerichte zorg van de klinisch opgenomen MDL patiënten.
 
In de functie van ANIOS maak je deel uit van een enthousiast team van artsen, physician assistants  en verpleegkundigen. Je krijgt de kans om jezelf als ANIOS en als persoon te ontwikkelen binnen onze klinische afdeling door bijvoorbeeld het bijwonen van multidisciplinair overleg, regionale en landelijke opleidingsavonden en het volgen van cursussen (zoals CRM en ALERT-trainingen).


Afdeling

Je werkt met ongeveer 160 collega’s binnen de ambitieuze afdeling Maag- Darm- en Leverziekten . Onze afdeling bestaat uit een klinische verpleegafdeling, een polikliniek, een endoscopiecentrum en een laboratorium voor translationeel onderzoek. Daarnaast behoort de afdeling diëtetiek tot de...

lees meer

Afdeling

Je werkt met ongeveer 160 collega’s binnen de ambitieuze afdeling Maag- Darm- en Leverziekten. Onze afdeling bestaat uit een klinische verpleegafdeling, een polikliniek, een endoscopiecentrum en een laboratorium voor translationeel onderzoek. Daarnaast behoort de afdeling diëtetiek tot de afdeling MDL. We vormen met de Abdominale Heelkunde één multidisciplinaire verpleegafdeling om de zorg voor onze patiënten nóg beter te kunnen maken.

Onze speerpunten zijn kanker van het maag-darmkanaal, ontstekingsziekten van de darm, darmfalen, advanced endoscopy en leverziekten. We onderscheiden ons door synergie tussen de beste persoonsgerichte zorg, onderwijs en hoogwaardig onderzoek. We beschikken over innovatieve technieken waarmee we onze patiënten behandelen volgens de nieuwste inzichten. Door onze academische kennis en kunde vervullen we een belangrijke functie als tertiair verwijscentrum voor patiënten met complexe problematiek in de regio, waarbij we intensief samenwerken met de ons omringende ziekenhuizen.

Het Radboudumc
Het Radboudumc wil voorop lopen in het vormgeven van de gezondheidszorg van de toekomst. Dat doen we persoonsgericht en innovatief. En in nauwe samenwerking met ons netwerk. We willen significant impact on healthcare hebben. Elke dag willen we het beter doen. Elke dag streven naar betere zorg, onderzoek en onderwijs. Elke dag beter begrijpen hoe ziektes ontstaan, hoe we ze kunnen voorkomen, behandelen en genezen. Zo krijgt iedere patiënt altijd de beste zorg, nu en in de toekomst. Want daar doen we het voor.

Lees meer over onze strategie en wat werken bij het Radboudumc betekent. Onze collega’s vertellen je er graag over, #wijzijnradboudumc.


Profiel

We zijn op zoek naar een enthousiaste ANIOS voor de afdeling Maag- Darm en Leverziekten, met een groot inlevingsvermogen. Je bent initiatiefrijk, je stelt je flexibel op en je werkt uitstekend in teamverband.

lees meer

Profiel

We zijn op zoek naar een enthousiaste ANIOS voor de afdeling Maag- Darm en Leverziekten, met een groot inlevingsvermogen. Je bent initiatiefrijk, je stelt je flexibel op en je werkt uitstekend in teamverband.

Daarnaast herken je jezelf in het volgende profiel:

 • Een afgeronde master geneeskunde (ANIOS).
 • Recente werkervaring opgedaan in de uitvoering van de patiëntenzorg is gewenst, maar dit is geen vereiste.
 • Affiniteit met zowel acute als chronische zorg.
 • Ook herken je jezelf in de Radboud manier van werken.

Laten we kennismaken


Arbeids­voorwaarden

Werken bij het Radboudumc betekent dat je voorop loopt en samen werkt aan de gezondheidszorg van de toekomst. Maar er is meer. Onze secundaire arbeidsvoorwaarden mogen er namelijk zijn. Helemaal op jou afgestemd dankzij ons keuzemodel arbeidsvoorwaarden. In het Radboudumc krijg je het vertrouwen...

lees meer

Arbeids­voorwaarden

Werken bij het Radboudumc betekent dat je voorop loopt en samen werkt aan de gezondheidszorg van de toekomst. Maar er is meer. Onze secundaire arbeidsvoorwaarden mogen er namelijk zijn. Helemaal op jou afgestemd dankzij ons keuzemodel arbeidsvoorwaarden. In het Radboudumc krijg je het vertrouwen en neem je verantwoordelijkheid om het samen voor elkaar te krijgen. Wij zorgen voor jaarlijkse opleidingen, zowel vakinhoudelijk als op persoonlijk vlak.

 • Naast je maandelijkse salaris en een jaarlijkse vakantie-uitkering van 8% ontvang je een eindejaarsuitkering van 8,3%.
 • Werk je op onregelmatige tijden, dan ontvang je daarvoor een toelage.
 • Op basis van een 36-urige werkweek heb je recht op ongeveer 168 uur vakantie (ruim 23 dagen) per jaar.
 • Het Radboudumc betaalt 70% van de pensioenpremie. De rest van de premie betaal je zelf via je brutosalaris.
 • Korting op je zorgverzekering. Je kunt gebruik maken van twee collectieve ziektekostenverzekeringen: UMC Zorgverzekering en CZ collectief.
Naast onze arbeidsvoorwaarden bieden we medewerkers ook verschillende andere aantrekkelijke faciliteiten zoals kinderopvang en sportvoorzieningen. Wil je meer weten? Bekijk ook eens de Cao umc.


Sollicitatie­procedure

Graag ontvangen we je sollicitatie vóór maandag 2 augustus 2021. We nemen daarna snel contact met je op.

lees meer

Sollicitatie­procedure

Graag ontvangen we je sollicitatie vóór maandag 2 augustus 2021. We nemen daarna snel contact met je op.

Wat kun je verder verwachten?

Bij indiensttreding vragen wij een verklaring omtrent gedrag (VOG) en vindt er, afhankelijk van de functie, een screening plaats. Hiervoor hoef je niets te doen, we vertellen je op een later moment meer.

Het Radboudumc is een werkgever waar iedereen welkom is. Iedere collega brengt waardevolle ervaring, expertise en creativiteit mee. Wij geloven in de meerwaarde van een diverse en inclusieve organisatie. #wijzijnradboudumc

Lees meer over onze sollicitatieprocedure of bekijk de veelgestelde vragen.

Wij werven zelf voor deze vacature. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld, maar delen in je netwerk wel.


Contact

Heb je nog vragen over deze functie, neem dan contact op met Mariëlle Ouwens, bedrijfsleider MDL, via 06 11 51 10 49 of Anton Jonkers, physician assistant MDL, via 06 11 74 89 85. Voor solliciteren gebruik de knop ‘solliciteer direct’.

lees meer

Contact

Heb je nog vragen over deze functie, neem dan contact op met Mariëlle Ouwens, bedrijfsleider MDL, via 06 11 51 10 49 of Anton Jonkers, physician assistant MDL, via 06 11 74 89 85. Voor solliciteren gebruik de knop ‘solliciteer direct’.

Is solliciteren nog een stap te ver, maar ben jij wel benieuwd wat het betekent om in deze functie te werken bij het Radboudumc? Neem dan ter oriëntatie eens contact op met de hierboven genoemde vacaturehouder. Heb je een andere vraag? Bekijk dan onze pagina veelgestelde vragen.

Vind de baan die bij je past


Alle vacatures

Bekijk ook andere interessante functies naar vacatures

Job alert

Geen vacature missen? Ontvang onze nieuwste vacatures direct in je mailbox! aanmelden