Vacatures 99822-Basisarts-Klinische-Genetica

Word jij onze nieuwe collega?

solliciteer direct

Over de vacature

 • 36 uur per week
 • Bepaalde tijd
 • 1 jaar
 • Schaal 10
 • min € 2911 - max € 4615 bruto per maand bij volledig dienstverband
 • Sluitingsdatum: 28 juni 2021
 • Datum eerste gesprek: in de middag van 7 juli 2021

#wijzijnradboudumc, jij ook?


Functie

Als basisarts houd je je bezig met poliklinische activiteiten met betrekking tot diagnostiek en advisering van erfelijke en aangeboren aandoeningen in de volle breedte onder begeleiding en supervisie van een klinisch geneticus (staflid Klinische Genetica). Kom jij ons team zo spoedig mogelijk...

lees meer

Functie

Als basisarts houd je je bezig met poliklinische activiteiten met betrekking tot diagnostiek en advisering van erfelijke en aangeboren aandoeningen in de volle breedte onder begeleiding en supervisie van een klinisch geneticus (staflid Klinische Genetica). Kom jij ons team zo spoedig mogelijk versterken? 


Afdeling

De afdeling Genetica voert onder andere poliklinische behandelingen en diagnostiek van erfelijke aandoeningen uit. De onderzoeksgroepen verrichten baanbrekend onderzoek naar de relatie tussen genen en aandoeningen; in het bijzonder doofheid, blindheid, kanker, verstandelijke beperkingen en...

lees meer

Afdeling

De afdeling Genetica voert onder andere poliklinische behandelingen en diagnostiek van erfelijke aandoeningen uit. De onderzoeksgroepen verrichten baanbrekend onderzoek naar de relatie tussen genen en aandoeningen; in het bijzonder doofheid, blindheid, kanker, verstandelijke beperkingen en aangeboren afwijkingen.

Het Radboudumc
Het Radboudumc wil voorop lopen in het vormgeven van de gezondheidszorg van de toekomst. Dat doen we persoonsgericht en innovatief. En in nauwe samenwerking met ons netwerk. We willen significant impact on healthcare hebben. Elke dag willen we het beter doen. Elke dag streven naar betere zorg, onderzoek en onderwijs. Elke dag beter begrijpen hoe ziektes ontstaan, hoe we ze kunnen voorkomen, behandelen en genezen. Zo krijgt iedere patiënt altijd de beste zorg, nu en in de toekomst. Want daar doen we het voor.

Lees meer over onze strategie en wat werken bij het Radboudumc betekent. Onze collega’s vertellen je er graag over, #wijzijnradboudumc.


Profiel

We zijn op zoek naar een enthousiaste BIG-geregistreerde basisarts met aantoonbare interesse voor klinische genetica. Je bent zelfstandig, maar vind het ook prettig om in een team te werken. Daarnaast ben je een echte organisator. Je beschikt over goede mondeling en schriftelijke...

lees meer

Profiel

We zijn op zoek naar een enthousiaste BIG-geregistreerde basisarts met aantoonbare interesse voor klinische genetica. Je bent zelfstandig, maar vind het ook prettig om in een team te werken. Daarnaast ben je een echte organisator. Je beschikt over goede mondeling en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden in de Nederlandse taal. Ook herken je jezelf in de Radboud manier van werken.

 

Laten we kennismaken


Arbeids­voorwaarden

Werken bij het Radboudumc betekent dat je voorop loopt en samen werkt aan de gezondheidszorg van de toekomst. Maar er is meer. Onze secundaire arbeidsvoorwaarden mogen er namelijk zijn. Helemaal op jou afgestemd dankzij ons keuzemodel arbeidsvoorwaarden. In het Radboudumc krijg je het vertrouwen...

lees meer

Arbeids­voorwaarden

Werken bij het Radboudumc betekent dat je voorop loopt en samen werkt aan de gezondheidszorg van de toekomst. Maar er is meer. Onze secundaire arbeidsvoorwaarden mogen er namelijk zijn. Helemaal op jou afgestemd dankzij ons keuzemodel arbeidsvoorwaarden. In het Radboudumc krijg je het vertrouwen en neem je verantwoordelijkheid om het samen voor elkaar te krijgen. Wij zorgen voor jaarlijkse opleidingen, zowel vakinhoudelijk als op persoonlijk vlak.

 • Naast je maandelijkse salaris en een jaarlijkse vakantie-uitkering van 8% ontvang je een eindejaarsuitkering van 8,3%.
 • Werk je op onregelmatige tijden, dan ontvang je daarvoor een toelage.
 • Op basis van een 36-urige werkweek heb je recht op ongeveer 168 uur vakantie (ruim 23 dagen) per jaar.
 • Het Radboudumc betaalt 70% van de pensioenpremie. De rest van de premie betaal je zelf via je brutosalaris.
 • Korting op je zorgverzekering. Je kunt gebruik maken van twee collectieve ziektekostenverzekeringen: UMC Zorgverzekering en CZ collectief.
 
Naast onze arbeidsvoorwaarden bieden we medewerkers ook verschillende andere aantrekkelijke faciliteiten zoals kinderopvang en sportvoorzieningen. Wil je meer weten? Bekijk ook eens de Cao umc.


Sollicitatie­procedure

Graag ontvangen we je sollicitatie vóór 28 juni 2021. We nemen daarna snel contact met je op. De eerste gespreksronde vindt plaats in de middag van 7 juli 2021. Fijn als je hier alvast rekening mee houdt.

lees meer

Sollicitatie­procedure

Graag ontvangen we je sollicitatie vóór 28 juni 2021. We nemen daarna snel contact met je op. De eerste gespreksronde vindt plaats in de middag van 7 juli 2021. Fijn als je hier alvast rekening mee houdt.

Wat kun je verder verwachten?

Bij indiensttreding vragen wij een verklaring omtrent gedrag (VOG) en vindt er, afhankelijk van de functie, een screening plaats. Hiervoor hoef je niets te doen, we vertellen je op een later moment meer.

Het Radboudumc is een werkgever waar iedereen welkom is. Iedere collega brengt waardevolle ervaring, expertise en creativiteit mee. Wij geloven in de meerwaarde van een diverse en inclusieve organisatie. #wijzijnradboudumc

Lees meer over onze sollicitatieprocedure of bekijk de veelgestelde vragen.

Wij werven zelf voor deze vacature. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld, maar delen in je netwerk wel.


Contact

Heb je nog vragen over deze functie, neem dan contact met ons op via het secretariaat Klinische Genetica. Voor solliciteren gebruik de knop ‘solliciteer direct’.

lees meer

Contact

Heb je nog vragen over deze functie, neem dan contact met ons op via het secretariaat Klinische Genetica.  Voor solliciteren gebruik de knop ‘solliciteer direct’.

Is solliciteren nog een stap te ver, maar ben jij wel benieuwd wat het betekent om in deze functie te werken bij het Radboudumc? Neem dan ter oriëntatie eens contact op via het hierboven genoemde mailadres. Heb je een andere vraag? Bekijk dan onze pagina veelgestelde vragen.

Vind de baan die bij je past


Alle vacatures

Bekijk ook andere interessante functies naar vacatures

Job alert

Geen vacature missen? Ontvang onze nieuwste vacatures direct in je mailbox! aanmelden