Vacatures Medewerker Beveiliging

Over de vacature

 • 36 uur per week
 • Bepaalde tijd
 • 1 jaar met uitzicht op een contract voor onbepaalde tijd
 • Schaal 5
 • Fulltime: min € 2380 - max € 3154 bruto per maand
 • Solliciteer voor 2 november 2023

Functie

Werken als medewerker beveiliging op de campus van het Radboudumc en de Radboud Universiteit is een uitdagende en afwisselende baan waarin je een belangrijke rol speelt in het handhaven van de veiligheid en het veiligheidsgevoel van onze patiënten, bezoekers, studenten en medewerkers. Kom jij... lees meer

Functie

Werken als medewerker beveiliging op de campus van het Radboudumc en de Radboud Universiteit is een uitdagende en afwisselende baan waarin je een belangrijke rol speelt in het handhaven van de veiligheid en het veiligheidsgevoel van onze patiënten, bezoekers, studenten en medewerkers. Kom jij ook werken in een dynamische omgeving waarin geen dag hetzelfde is?

Naast je rol als surveillant en lid van de snelle interventieploeg, ben je ook verantwoordelijk voor het uitvoeren van toezicht en treed je op als meldkamercentralist. Dit betekent dat je alert moet zijn op verdachte situaties en snel en effectief moet kunnen handelen in geval van nood. In de meldkamer ben je de spin in het web van de incidentenafhandeling en verzorg je de beeldvorming ten behoeve van de crisis- en calamiteitenorganisatie.

Taken en verantwoordelijkheden

 • Algemene beveiliging door centralistenactiviteiten en surveillance diensten.
 • Afhandelen van verstoringen, incidenten en calamiteiten.
 • Uitvoeren van specifieke taken zoals het optreden bij (potentiële) dreiging, agressie of andere risicosituaties en als Heli Landing Officer (HLO).
 • Incidentele activiteiten als persoons- en evenementenbeveiliging.
 • Signaleren en rapporteren en zo bijdragen aan continue veiligheid en beveiliging.
Hoor in onze podcast alvast hoe leuk en afwisselend je baan als medewerker beveiliging bij ons is!

Wil je deel uitmaken van een hecht team van professionals die zich dag in dag uit inzetten voor een veilige en gastvrije omgeving? Solliciteer direct en start jouw carrière als medewerker beveiliging!


Werkplek

De bedrijfsbeveiliging treedt op als een gezamenlijke dienst voor het Radboudumc en de Radboud Universiteit (RU). We werken 24/7h op de gehele campus en in gebouwen buiten de campus die in eigendom van, en in gebruik zijn door het Radboudumc en/of de RU. Er wordt gewerkt in onregelmatigheid...

lees meer

Werkplek

De bedrijfsbeveiliging treedt op als een gezamenlijke dienst voor het Radboudumc en de Radboud Universiteit (RU). We werken 24/7h op de gehele campus en in gebouwen buiten de campus die in eigendom van, en in gebruik zijn door het Radboudumc en/of de RU. Er wordt gewerkt in onregelmatigheid, nacht-, weekend en feestdagen.

In de meldkamer beveiliging komen dag en nacht calamiteiten-, inbraak- en technische meldingen binnen. Daarnaast is de meldkamer het punt waar de incidentenafhandeling wordt aangestuurd en waar de beeldvorming en coördinatie wordt verzorgd bij crisis of calamiteiten.

De surveillancedienst bestaat uit onder andere uit:

 • Het afhandelen van meldingen met een hoge prioriteit (zo genaamde snelle interventieploeg inzet).
 • Het verrichten van toezicht en dienstverlening.
 • Het begeleiden van evenementen en hoogwaardigheidsbekleders.
 • Het parkeerbeheer.
Het Team Beveiliging kenmerkt zich door de kernwaarden; veilige werkplek, samenspel, kennis en kunde en fit for the job. In dit team gaan we uit van de unieke kwaliteiten van elke medewerker. Door deze te zien, te ontwikkelen, te delen met collega’s, in te zetten en te waarderen bieden we als Team een uitermate gastvrije, vriendelijke ontvangst en veilige omgeving.

Het Radboudumc
Onze missie is: to have a significant impact on health and healthcare. We willen vooroplopen bij de ontwikkeling van duurzame zorg: zorg die mens en milieu zo gezond mogelijk houdt, zinnig en betaalbaar is, en liever voorkomt dan geneest. Zorg die er ook nog is voor de kinderen van onze kinderen. Dat doen we in alle drie onze kerntaken: zorg, onderwijs en onderzoek. We werken innovatief, persoonsgericht en samen met anderen in netwerken.

Lees meer over onze strategie en wat werken bij het Radboudumc betekent. Onze collega’s vertellen je er graag over, #wijzijnradboudumc.


Profiel

Wil jij deel uitmaken van een team dat volop in ontwikkeling is en een extra dimensie geeft aan het begrip beveiliging in de zorg? Heb jij jouw diploma beveiliger niveau 2 op zak en ben je klaar voor een nieuwe uitdaging? Dan zijn wij op zoek naar jou! Solliciteer nu en kom ook werken op de... lees meer

Profiel

Wil jij deel uitmaken van een team dat volop in ontwikkeling is en een extra dimensie geeft aan het begrip beveiliging in de zorg? Heb jij jouw diploma beveiliger niveau 2 op zak en ben je klaar voor een nieuwe uitdaging? Dan zijn wij op zoek naar jou! Solliciteer nu en kom ook werken op de mooiste campus van Nederland!

Je bent in het bezit van rijbewijs B en bereid om in een 24/7 roosterdienst te werken. Centralisten ervaring is een pre. Het is belangrijk dat je goed kunt communiceren in het Nederlands en Engels en bij voorkeur ook in het Duits. Als medewerker beveiliging ben je niet alleen het visitekaartje van ons team, maar ook een voorbeeld voor anderen. Jouw integriteit is daarom van onschatbare waarde.

Ben jij fysiek en mentaal fit for the job en klaar om ons team te versterken en samen te werken aan een veilige en gastvrije omgeving? Aarzel niet en solliciteer direct!

Laten we kennismaken


Arbeids­voorwaarden

Werken bij het Radboudumc betekent dat je voorop loopt en samen werkt aan de gezondheidszorg van de toekomst. En er is meer. Onze secundaire arbeidsvoorwaarden mogen er namelijk zijn. Helemaal op jou afgestemd dankzij ons keuzemodel arbeidsvoorwaarden. In het Radboudumc krijg je het vertrouwen en... lees meer

Arbeids­voorwaarden

Werken bij het Radboudumc betekent dat je voorop loopt en samen werkt aan de gezondheidszorg van de toekomst. En er is meer. Onze secundaire arbeidsvoorwaarden mogen er namelijk zijn. Helemaal op jou afgestemd dankzij ons keuzemodel arbeidsvoorwaarden. In het Radboudumc krijg je het vertrouwen en neem je verantwoordelijkheid om het samen voor elkaar te krijgen. Zo kun je rekenen op: 

 • Een bruto maandsalaris tussen de € 2.380 en € 3.154 (schaal 5) op basis van een fulltime dienstverband.
 • Een jaarlijkse vakantie-uitkering van 8% en een eindejaarsuitkering van 8,3%.
 • Een toelage wanneer je op onregelmatige tijden werkt.
 • 168 vakantie-uren per jaar (23 dagen) op basis van een 36-urige werkweek.
 • De mogelijkheid om landelijk vastgestelde vrije feestdagen op andere dagen op te nemen.
 • Een vergoeding van 70% van jouw pensioenpremie. De rest van de premie betaal je zelf via je brutosalaris.
 • Korting op je zorgverzekering. Je kunt gebruik maken van twee collectieve ziektekostenverzekeringen: UMC Zorgverzekering en CZ collectief.
 • Jaarlijkse opleidingen, zowel vakinhoudelijk als op persoonlijk vlak.
 
Naast onze arbeidsvoorwaarden bieden we medewerkers ook verschillende andere aantrekkelijke faciliteiten zoals kinderopvang en sportvoorzieningen. Wil je meer weten? Bekijk ook eens de Cao umc.


Sollicitatie­procedure

Denk jij verder voor onze patiënten én de zorg in de toekomst?Solliciteer vóór 2 november 2023. Bij geschiktheid plannen we mogelijk al eerder een gesprek in. lees meer

Sollicitatie­procedure

Denk jij verder voor onze patiënten én de zorg in de toekomst?Solliciteer vóór 2 november 2023. Bij geschiktheid plannen we mogelijk al eerder een gesprek in.

Wat kun je verder verwachten?

Bij indiensttreding vragen wij een verklaring omtrent gedrag (VOG) en vindt er, afhankelijk van de functie, een screening plaats. Hiervoor hoef je niets te doen, we vertellen je op een later moment meer.

Het Radboudumc is een werkgever waar iedereen welkom is. Iedere collega brengt waardevolle ervaring, expertise en creativiteit mee. Wij geloven in de meerwaarde van een diverse en inclusieve organisatie. #wijzijnradboudumc

Lees meer over onze sollicitatieprocedure of bekijk de veelgestelde vragen.

Wij werven zelf voor deze vacature. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld, maar delen in je netwerk wel.


Contact

Heb je nog vragen? Neem contact op met Malika Louwers, teamleider Beveiliging, via 06 21 00 03 08, of met Hans Gerrits, teamleider Beveiliging, via 06 21 00 03 07. Voor solliciteren gebruik de knop ‘solliciteer direct’. lees meer

Contact

Heb je nog vragen? Neem contact op met Malika Louwers, teamleider Beveiliging, via 06 21 00 03 08, of met Hans Gerrits, teamleider Beveiliging, via 06 21 00 03 07. Voor solliciteren gebruik de knop ‘solliciteer direct’.

Is solliciteren nog een stap te ver, maar ben jij wel benieuwd wat het betekent om in deze functie te werken bij het Radboudumc? Neem dan ter oriëntatie eens contact op met de hierboven genoemde collega. Heb je een andere vraag? Bekijk dan onze pagina veelgestelde vragen.

Denk verder, werk anders


Alle vacatures

Bekijk ook andere interessante functies naar vacatures

Ook interessant

 • Medewerkers
 • Intranet