Agenda Opening Neurobiologische Behandelunit

24 juni 2025

Met trots openen we op dinsdag 24 juni in het Radboudumc onze nieuwe Neurobiologische Behandelunit. Hier kunnen patiënten met ernstige stemmingsstoornissen en andere psychiatrische stoornissen terecht voor een neurobiologische behandeling. Deze behandelingen hebben een directe invloed op de hersenfuncties om zo psychische aandoeningen te behandelen en daarmee uiteindelijk het welzijn van patiënten te bevorderen.
Denk hierbij aan behandelingen zoals Electroconvulsieve Therapie (ECT), Magnetische Insult Therapie (MST), repetitieve Transcraniële Magnetische Stimulatie (rTMS) en Esketamine.

Tijdens de opening geven we meer uitleg over de behandelingsmogelijkheden en de rol van deze unit binnen de regio en het zorgsysteem. Ook kunt u een kijkje nemen in de verschillende behandelruimtes.
Wij hopen van harte dat onze collega’s, verwijzers en huisartsen in de regio deze speciale gelegenheid met ons willen delen en kijken ernaar uit u te verwelkomen.

  • Medewerkers
  • Intranet