Communiceren doe je de hele dag. Vooral in het onderwijs. Maar toch hebben we nooit geleerd hoe het moet. In deze workshop gaan we gaan de slag met de transactionele analyse.
Communiceren doe je de hele dag. Vooral in het onderwijs. Maar toch hebben we nooit geleerd hoe het moet. In deze workshop gaan we gaan de slag met de transactionele analyse. Dit is een communicatiemodel dat een duidelijk kader biedt om jouw gedrag en communicatie beter te begrijpen.
-
De workshop wordt gehouden op 12 mei 2026 op de campus van het Radboudumc (de exacte locatie volgt), van 13:00 tot 15:00 uur.
-
- Je gaat inefficiënte communicatiepatronen herkennen en doorbreken.
- Je krijgt handvatten om gesprekken constructiever en gelijkwaardiger te maken.
- Je begrijpt waarom sommige gesprekken veel energie kosten en anderen juist heel soepel lopen.
-
Aanmelden kan via deze link.
-
"Ik ben derdejaarsstudent Learning and Development in Organisations (opleidingskunde). Ik loop 10 maanden stage bij de Radboudumc Health Academy. Ik geef regelmatig workshops over communicatie en ben gespecialiseerd in het ontwikkelen en verzorgen ervan. De workshop door mij gegeven op een verfrissende, praktijkgerichte manier."
-
- Als je een krachtige verdieping zoekt om jouw onderwijs naar een hoger niveau te tillen.
- Als je minder reactief en meer bewust wil communiceren.
- Als je wil leren wat er gebeurt tussen mensen en wat jouw rol daarin is.
- Als je benieuwd bent wat er écht gebeurt onder de oppervlakte van communicatie in het onderwijs.