Nieuws Weekendafsluiting Prins Mauritssingel 24 en 25 april

21 april 2010

Het Nijmeegse deel van de A325, de Prins Mauritssingel, is in het weekend van 24 en 25 april afgesloten vanwege werkzaamheden.




Volgende week vinden buiten de spits nog voorbereidende werkzaamheden plaats. Vanaf zondagavond 18 april tot maandagochtend 19 april wordt het verkeer op de Mauritssingel tussen de huidige invoegstrook uit Lent en het voormalige Philipsgebouw gescheiden in twee aparte rijbanen. De invoegstrook vanuit Lent komt hiermee definitief te vervallen.



De rest van de week wordt er overdagop dat gedeelte gewerkt aan de nieuwe middenbermen. Hiervoor wordt in beide richtingen de linker rijstrook afgezet. ’s Avonds en ’s nachts wordt gewerkt aan de verkeerslichtinstallaties. Hiervoor wordt tussen 19.00 uur (donderdag vanaf 20.00 uur) en 06.00 uur de westelijke of de oostelijke weghelft afgesloten. Op de andere weghelft is dan steeds in beide richtingen een rijstrook beschikbaar.



Lees verder op de website van de Gemeente Nijmegen.

Meer nieuws

  • Medewerkers
  • Intranet