De parkeerterreinen tegenover Tandheelkunde en ingang West aan de Philips van Leydenlaan worden geheel gerenoveerd. Er komt nieuwe bestrating, nieuwe riolering en betere verlichting. Ook het betaalsysteem verandert: slagbomen en parkeerautomaten maken in de toekomst betalen achteraf mogelijk. In de huidige situatie kopen patiënten en bezoekers hun kaartje vooraf voor een bepaalde geldigheidsduur.
Vanaf 5 september tot eind 2011
De werkzaamheden starten op 5 september en duren tot eind dit jaar. Ze zijn onderdeel van ons Totaalplan Verbetering Parkeren voor Bezoekers.
Gevolg
Het aantal parkeerplaatsen voor patiënten en bezoekers blijft gelijk. U ondervindt wel enige overlast. We vragen daarvoor uw begrip.
Meer informatie
Meer informatie over de renovatiefasen en de planning vindt u op binnenkort op de pagina Wegwerkzaamheden.
-
Meer weten over deze onderwerpen? Klik dan via onderstaande buttons door naar meer nieuws.