Vacatures Gediplomeerd operatieassistent

Over de vacature

 • 18-36 uur per week
 • Onbepaalde tijd
 • Per direct ruimte voor nieuwe operatieassistenten
 • Schaal 9M
 • Fulltime: min € 3463 - max € 5069 bruto per maand

Functie

Werken in een academische setting bij een level 1 traumacentrum? Dat kan bij het Radboudumc in Nijmegen. Als operatieassistent werk je mee aan de gezondheidszorg van de toekomst. De uitdagende casussen bieden diepgang en ruimte om je persoonlijke ambities binnen dit mooie vak waar te maken. lees meer

Functie

Werken in een academische setting bij een level 1 traumacentrum? Dat kan bij het Radboudumc in Nijmegen. Als operatieassistent werk je mee aan de gezondheidszorg van de toekomst. De uitdagende casussen bieden diepgang en ruimte om je persoonlijke ambities binnen dit mooie vak waar te maken.

Met ons OK-team leveren we de beste zorg voor elke patiënt. Als operatieassistent ben je er medeverantwoordelijk voor dat operaties kwalitatief goed, veilig en op tijd uitgevoerd worden. Omdat we naast een groot academisch ziekenhuis ook een traumacentrum zijn gaat het om complexe en acute operaties. Je krijgt te maken met ingewikkelde patiëntcasussen, waarin we echt het verschil maken. Daarin blijft, naast doelmatige, onderscheidende en persoonsgerichte zorg, maximale patiëntveiligheid de belangrijkste doelstelling. In het team ontwikkelen we dagelijks nieuwe innovatieve technieken en methodes. Als betrokken operatieassistent ben jij bezig met het:

 • samenwerken met alle betrokkenen op de operatie kamer waarbij je samen verantwoordelijk bent voor de patiënt
 • voor en nabespreken van de operatie, wat zijn mogelijke knelpunten? Wat ging er goed, en wat kon beter?
 • afhandelen van administratieve werkzaamheden
 
 


Werkplek

Op onze afdeling Operatiekamers zijn we 99% van de tijd samen te vinden op, je raadt het al, de operatiekamer. Samen met alle operatieassistenten vormen we een hecht team. Vertrouwen is hierbij het sleutelwoord. Binnen de verschillende teams is er alle ruimte voor persoonlijke inbreng en...

lees meer

Werkplek

Op onze afdeling Operatiekamers zijn we 99% van de tijd samen te vinden op, je raadt het al, de operatiekamer. Samen met alle operatieassistenten vormen we een hecht team. Vertrouwen is hierbij het sleutelwoord. Binnen de verschillende teams is er alle ruimte voor persoonlijke inbreng en ontwikkeling. Zo bieden we bijvoorbeeld een interne opleiding aan voor operatieassistenten met leidinggevende ambities. Van elkaar leren vinden we belangrijk. Heeft een collega minder ervaring? Dan zorgen wij voor de beste begeleiding die er is.

Het Radboudumc heeft een Zelfstandig Uitname Team (ZUT). Dit team wordt ingezet bij orgaandonatie en orgaantransplantatie. Een uniek team dat niet ieder ziekenhuis heeft. Binnen de afdeling zijn er verschillende doorgroeimogelijkheden. Samen kijken we naar de mogelijkheden.  

“Het OK- team is een team waar je bij wil horen, omdat we excelleren in wat we doen. Wil jij het beste uit jezelf en uit de dag halen? Dan bieden we je een werkplek die dit mogelijk maakt.” Tessa, operatieassistent.

Het Radboudumc heeft als missie om significant impact te hebben op health and healthcare. We willen vooroplopen bij de ontwikkeling van duurzame zorg. Zorg die mens en milieu zo gezond mogelijk houdt, zinnig en betaalbaar is en liever voorkomt dan geneest. Zorg die er ook is voor de kinderen van onze kinderen. Daarom streven we elke dag naar betere zorg, onderzoek en onderwijs. We werken innovatief, persoonsgericht en in nauwe samenwerking met ons netwerk. Zo krijgt iedere patiënt altijd de beste zorg.

Lees meer over onze strategie en wat werken bij het Radboudumc betekent. Onze collega’s vertellen je er graag over, #wijzijnradboudumc.
 


Profiel

Jij bent een enthousiaste en ambitieuze CZO gediplomeerde operatieassistent. Je bent sociaal en een echte teamplayer. Het begeleiden van leerlingen, stagiairs en onderzoekers doe je graag en daarnaast werk je mee aan wetenschappelijk onderzoek. Ook beschik je over een positieve instelling waarbij... lees meer

Profiel

Jij bent een enthousiaste en ambitieuze CZO gediplomeerde operatieassistent. Je bent sociaal en een echte teamplayer. Het begeleiden van leerlingen, stagiairs en onderzoekers doe je graag en daarnaast werk je mee aan  wetenschappelijk onderzoek. Ook beschik je over een positieve instelling waarbij je alles uit jezelf wil halen. Iedere collega brengt waardevolle ervaring, expertise en creativiteit mee. Dus wie je ook bent, je bent welkom. Daarnaast heb je als operatieassistent:

 • actuele kennis van innovaties binnen je vakgebied, denk aan technieken, materialen, instrumenten en apparatuur. Je wil vooroplopen in de beste zorg.
 • geen last van stress. Jij functioneert goed in acute situaties.
 • een flexibele agenda. Je bent bereid alle (aanwezigheids) diensten mee te draaien.
 • Ook herken je jezelf in de Radboud manier van werken.

Laten we kennismaken


Arbeids­voorwaarden

Werken bij het Radboudumc betekent dat je voorop loopt en samen werkt aan de gezondheidszorg van de toekomst. En er is meer. Onze secundaire arbeidsvoorwaarden mogen er namelijk zijn. Helemaal op jou afgestemd dankzij ons keuzemodel arbeidsvoorwaarden. In het Radboudumc krijg je het vertrouwen en... lees meer

Arbeids­voorwaarden

Werken bij het Radboudumc betekent dat je voorop loopt en samen werkt aan de gezondheidszorg van de toekomst. En er is meer. Onze secundaire arbeidsvoorwaarden mogen er namelijk zijn. Helemaal op jou afgestemd dankzij ons keuzemodel arbeidsvoorwaarden. In het Radboudumc krijg je het vertrouwen en neem je verantwoordelijkheid om het samen voor elkaar te krijgen. Wij zorgen voor jaarlijkse opleidingen, zowel vakinhoudelijk als op persoonlijk vlak.

 • Inschaling in schaal 9M, min € 3.463 - max € 5.069 bruto per maand bij een volledig dienstverband.
 • direct een contract voor onbepaalde tijd.
 • een salaris wat per november met 4% stijgt
 • Naast je maandelijkse salaris en een jaarlijkse vakantie-uitkering van 8% ontvang je een eindejaarsuitkering van 8,3%.
 • Werk je op onregelmatige tijden, dan ontvang je daarvoor een toelage.
 • Op basis van een 36-urige werkweek heb je recht op ongeveer 168 uur vakantie (ruim 23 dagen) per jaar.
 • Het Radboudumc betaalt 70% van de pensioenpremie. De rest van de premie betaal je zelf via je brutosalaris.
 • Korting op je zorgverzekering. Je kunt gebruik maken van twee collectieve ziektekostenverzekeringen: UMC Zorgverzekering en CZ collectief.
Naast onze arbeidsvoorwaarden bieden we medewerkers ook verschillende andere aantrekkelijke faciliteiten zoals kinderopvang en sportvoorzieningen. Wil je meer weten? Bekijk ook eens de Cao umc.


Sollicitatie­procedure

Na je aanmelding bekijken we of jouw profiel aansluit. Is dit het geval, dan nodigen we je uit voor een individuele meeloopdag zodat we elkaar iets beter kunnen leren kennen. Blijkt dat onze ambities matchen? lees meer

Sollicitatie­procedure

Hoe gaat het nu verder?

Na je aanmelding bekijken we of jouw profiel aansluit. Is dit het geval, dan nodigen we je uit voor een individuele meeloopdag zodat we elkaar iets beter kunnen leren kennen. Blijkt dat onze ambities matchen? Dan nemen we je op in onze Talentpool. Zodra er een vacature is, nodigen we je uit voor een selectiegesprek. 

Bij indiensttreding vragen wij om een verklaring omtrent gedrag (VOG) en vindt er, afhankelijk van de functie, een screening plaats. 

Het Radboudumc is een werkgever waar iedereen welkom is. Iedere collega brengt waardevolle ervaring, expertise en creativiteit mee. Wij geloven in de meerwaarde van een diverse en inclusieve organisatie. #wijzijnradboudumc

Wij werven zelf voor deze vacature. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld, maar delen in je netwerk wel.


Contact

Heb je nog vragen over deze functie, neem dan contact op met Anne Rijnberk, operationeel manager. Voor solliciteren gebruik de knop ‘solliciteer direct’. lees meer

Contact

Heb je nog vragen over deze functie, neem dan contact op met Anne Rijnberk, operationeel manager. Voor solliciteren gebruik de knop ‘solliciteer direct’.

Is solliciteren nog een stap te ver, maar ben jij wel benieuwd wat het betekent om in deze functie te werken bij het Radboudumc? Neem dan ter oriëntatie eens contact op met de hierboven genoemde collega. Heb je een andere vraag? Bekijk dan onze pagina veelgestelde vragen.

Wij hebben op dit moment ruimte voor meerdere nieuwe collega's. Je krijgt direct een contract voor onbepaalde tijd. Solliciteer op deze vacature om op korte termijn een dag mee te lopen en deel te nemen aan een sollicitatieronde.

Denk verder, werk anders


Alle vacatures

Bekijk ook andere interessante functies naar vacatures

Ook interessant

 • Medewerkers
 • Intranet