Vacatures Gediplomeerd operatieassistent

Over de vacature

 • 18-36 uur per week
 • Onbepaalde tijd
 • Per direct ruimte voor nieuwe operatieassistenten
 • Schaal 9M
 • Fulltime: min € 3746 - max € 5483 bruto per maand

Functie

Werken in een academische setting bij een level 1 traumacentrum? Dat kan bij het Radboudumc in Nijmegen. Als operatieassistent werk je mee aan de gezondheidszorg van de toekomst. De uitdagende casussen bieden diepgang en ruimte om je persoonlijke ambities binnen dit mooie vak waar te maken. lees meer

Functie

Werken in een academische setting bij een level 1 traumacentrum? Dat kan bij het Radboudumc in Nijmegen. Als operatieassistent werk je mee aan de gezondheidszorg van de toekomst. De uitdagende casussen bieden diepgang en ruimte om je persoonlijke ambities binnen dit mooie vak waar te maken.

Met ons OK-team leveren we de beste zorg voor elke patiënt. Als operatieassistent ben je er medeverantwoordelijk voor dat operaties kwalitatief goed, veilig en op tijd uitgevoerd worden. Omdat we naast een groot academisch ziekenhuis ook een traumacentrum zijn gaat het om complexe en acute operaties. Je krijgt te maken met ingewikkelde patiëntcasussen, waarin we echt het verschil maken. Daarin blijft, naast doelmatige, onderscheidende en persoonsgerichte zorg, maximale patiëntveiligheid de belangrijkste doelstelling. In het team ontwikkelen we dagelijks nieuwe innovatieve technieken en methodes. Als betrokken operatieassistent ben jij bezig met het:

 • samenwerken met alle betrokkenen op de operatie kamer waarbij je samen verantwoordelijk bent voor de patiënt
 • voor en nabespreken van de operatie, wat zijn mogelijke knelpunten? Wat ging er goed, en wat kon beter?
 • afhandelen van administratieve werkzaamheden.


Werkplek

Op onze afdeling Operatiekamers zijn we 99% van de tijd samen te vinden op, je raadt het al, de operatiekamer. Samen met alle operatieassistenten vormen we een hecht team. Vertrouwen is hierbij het sleutelwoord. Binnen de verschillende teams is er alle ruimte voor persoonlijke inbreng en...

lees meer

Werkplek

Op onze afdeling Operatiekamers zijn we 99% van de tijd samen te vinden op, je raadt het al, de operatiekamer. Samen met alle operatieassistenten vormen we een hecht team. Vertrouwen is hierbij het sleutelwoord. Binnen de verschillende teams is er alle ruimte voor persoonlijke inbreng en ontwikkeling. Zo bieden we bijvoorbeeld een interne opleiding aan voor operatieassistenten met leidinggevende ambities. Van elkaar leren vinden we belangrijk. Heeft een collega minder ervaring? Dan zorgen wij voor de beste begeleiding die er is.

Het Radboudumc heeft een Zelfstandig Uitname Team (ZUT). Dit team wordt ingezet bij orgaandonatie en orgaantransplantatie. Een uniek team dat niet ieder ziekenhuis heeft. Binnen de afdeling zijn er verschillende doorgroeimogelijkheden. Samen kijken we naar de mogelijkheden.  

“Het OK- team is een team waar je bij wil horen, omdat we excelleren in wat we doen. Wil jij het beste uit jezelf en uit de dag halen? Dan bieden we je een werkplek die dit mogelijk maakt.” Tessa, operatieassistent.

Het Radboudumc
Onze missie is: to have a significant impact on health and healthcare. We willen vooroplopen bij de ontwikkeling van duurzame zorg: zorg die mens en milieu zo gezond mogelijk houdt, zinnig en betaalbaar is, en liever voorkomt dan geneest. Zorg die er ook nog is voor de kinderen van onze kinderen. Dat doen we in alle drie onze kerntaken: zorg, onderwijs en onderzoek. We werken innovatief, persoonsgericht en samen met anderen in netwerken.


Profiel

Jij bent een enthousiaste en ambitieuze CZO gediplomeerde operatieassistent. Je bent sociaal en een echte teamplayer. Het begeleiden van leerlingen, stagiairs en onderzoekers doe je graag en daarnaast werk je mee aan wetenschappelijk onderzoek. Ook beschik je over een positieve instelling waarbij... lees meer

Profiel

Jij bent een enthousiaste en ambitieuze CZO gediplomeerde operatieassistent. Je bent sociaal en een echte teamplayer. Het begeleiden van leerlingen, stagiairs en onderzoekers doe je graag en daarnaast werk je mee aan  wetenschappelijk onderzoek. Ook beschik je over een positieve instelling waarbij je alles uit jezelf wil halen. Iedere collega brengt waardevolle ervaring, expertise en creativiteit mee. Dus wie je ook bent, je bent welkom. Daarnaast heb je als operatieassistent:

 • actuele kennis van innovaties binnen je vakgebied, denk aan technieken, materialen, instrumenten en apparatuur. Je wil vooroplopen in de beste zorg.
 • geen last van stress. Jij functioneert goed in acute situaties.
 • een flexibele agenda. Je bent bereid alle (aanwezigheids) diensten mee te draaien.

Laten we kennismaken


Arbeids­voorwaarden

Bij het Radboudumc bouw je aan de toekomst. We gaan voor de beste zorg, onderwijs en onderzoek. Dat maken we waar omdat je je bij ons ontwikkelt, kansen pakt en ruimte voelt om op te staan. Als werkgever vinden we het belangrijk dat medewerkers binnen alle levensfasen vitaal en met plezier aan...

lees meer

Arbeids­voorwaarden

Bij het Radboudumc bouw je aan de toekomst. We gaan voor de beste zorg, onderwijs en onderzoek. Dat maken we waar omdat je je bij ons ontwikkelt, kansen pakt en ruimte voelt om op te staan. Als werkgever vinden we het belangrijk dat medewerkers binnen alle levensfasen vitaal en met plezier aan het werk zijn. Dit in een gezonde en veilige omgeving. Onze arbeidsvoorwaarden mogen er ook zijn. Zo kun je rekenen op:

 • Een brutomaandsalaris tussen de € 3.746 en € 5.483 (schaal 9M bij fulltime). Ook krijg je 8% vakantiegeld, 8,3% eindejaarsuitkering en, als dat voor je functie geldt, een onregelmatigheidstoelage van 47% tot 72%.
 • 172 vakantie-uren per jaar op basis van een 36-urige werkweek. (Per 1 januari 2025 krijg je 176 vakantie-uren.) 
 • Een keuzemodel arbeidsvoorwaarden waardoor je een deel van je arbeidsvoorwaarden naar eigen behoefte inzet. Zo kun je met je brutoloon extra vakantie-uren of mantelzorgverlofuren kopen. Of je kunt bijvoorbeeld je bruto eindejaarsuitkering inzetten voor de aanschaf van een fiets, waardoor je minder belasting betaalt.
 • Volop kansen om je te ontwikkelen. Zo kun je via onze online leeromgeving uiteenlopende trainingen en opleidingen volgen. 
 • Veel aandacht voor je welzijn en vitaliteit. Denk bij voorbeeld aan:
  • Tijd sparen voor balansverlof. 
  • 40% korting op een sportabonnement van het Radboud Sportcentrum.
  • Healthy professionals-programma waarin je leert om goed met je energie om te gaan. 
  • Bedrijfsopvangteam en een persoonlijke coach als je een ingrijpende gebeurtenis meemaakt.
  • Financieel gunstig minder werken via een generatieregeling als je de AOW-leeftijd nadert.
 • Ondersteuning in een goede werk-privébalans in alle fasen van je leven. Denk aan:
  • Advies en trainingen over bijvoorbeeld ‘Millennialdilemma’s’ en ‘Je loopbaan na je 57ste’;
  • Activiteiten bij ons eigen centrum voor mindfulness;
  • Mantelzorgspreekuren voor als je vragen hebt over het combineren van je werk en zorgtaken thuis.
 • Naast het wettelijke zwangerschaps- en bevallingsverlof, biedt het Radboudumc 26 weken ouderschapsverlof, waarvan 9 weken betaald. Daarnaast kun je als partner maximaal 5 weken aanvullend geboorteverlof opnemen. Tijdens het aanvullend geboorteverlof en ouderschapsverlof vullen we de uitkering van het UWV aan tot 100% van je loon.
 • Trek je op het werk kleding van het Radboudumc aan? Dan ontvang je, als dat voor je functie geldt, een omkleedtoelage van € 80,- bruto per maand (bij een fulltime dienstverband).
 • Pensioenopbouw bij het ABP Pensioenfonds. Het Radboudumc betaalt 70% van de pensioenpremie. 
 • Korting op de aanvullende pakketten van twee collectieve zorgverzekeringen én op tien andere verzekeringen; van woonhuis- tot rechtsbijstandsverzekering.
 • Per 1 oktober 2024: een tegemoetkoming in je reiskosten woon-werkverkeer van € 0,18 per km tot maximaal 40 km enkele reis. Kom je met het OV naar je werk? Dan vergoeden we de OV-kosten volledig (2e klasse). En werk je regelmatig thuis? Dan krijg je een thuiswerkvergoeding van € 2,35 per dag.

En dat is nog lang niet alles! 
Wat dacht je van voorrang bij kinderopvang Heyendael op de Radboud-campus? Korting in ons restaurant, waar we gezonde en duurzaam geproduceerde voeding serveren? En ons Keuzemodel Arbeidsvoorwaarden, waarmee je voorwaarden tegen elkaar kunt uitwisselen zodat ze nog beter bij je passen.


Sollicitatie­procedure

Na je aanmelding bekijken we of jouw profiel aansluit. Is dit het geval, dan nodigen we je uit voor een individuele meeloopdag zodat we elkaar iets beter kunnen leren kennen. Blijkt dat onze ambities matchen?

lees meer

Sollicitatie­procedure

Goed om te weten

Na je aanmelding bekijken we of jouw profiel aansluit. Is dit het geval, dan nodigen we je uit voor een individuele meeloopdag zodat we elkaar iets beter kunnen leren kennen. Blijkt dat onze ambities matchen? Dan nemen we je op in onze Talentpool. Zodra er een vacature is, nodigen we je uit voor een selectiegesprek. 

 • Voor deze functie is een Verklaring Omtrent het Gedrag (VOG) vereist.  
 • Op onze website vind je uitgebreide informatie over onze sollicitatieprocedure en de veelgestelde vragen.    
 • Word jij onze nieuwe collega? Dan krijg je de tijd en ruimte om je functie, werkplek en collega’s goed te leren kennen. Een introductiedag voor alle nieuwe collega’s is een vast onderdeel van je inwerkprogramma.   

Wij werven zelf voor deze vacature. Acquisitie stellen wij niet op prijs; delen in je netwerk wél.


Contact

Heb je nog vragen over deze functie, neem dan contact op met Anne Rijnberk, operationeel manager. Voor solliciteren gebruik de knop ‘solliciteer direct’. lees meer

Contact

Heb je nog vragen over deze functie, neem dan contact op met Anne Rijnberk, operationeel manager. Voor solliciteren gebruik de knop ‘solliciteer direct’.

Is solliciteren nog een stap te ver, maar ben jij wel benieuwd wat het betekent om in deze functie te werken bij het Radboudumc? Neem dan ter oriëntatie eens contact op met de hierboven genoemde collega. 

Wij hebben op dit moment ruimte voor meerdere nieuwe collega's. Je krijgt direct een contract voor onbepaalde tijd. Solliciteer op deze vacature om op korte termijn een dag mee te lopen en deel te nemen aan een sollicitatieronde.

Denk verder, werk anders


Alle vacatures

Bekijk ook andere interessante functies naar vacatures

Ook interessant

 • Medewerkers
 • Intranet