Vacatures 71422-Verpleegkundige-CCU-doorlopende-werving
 • 24-36 uur per week
 • Onbepaalde tijd
 • Doorlopende werving talentpool CCU
 • Schaal 8B/9A: min € 2769 - max € 3922 bruto per maand bij volledig dienstverband (excl. vakantiegeld en eindejaarsuitkering)
solliciteer naar functie

Functieomschrijving

Als afdeling CCU (Coronary Care Unit) werven wij doorlopend nieuwe medewerkers voor onze ‘Talentpool'. Gediplomeerd CCU verpleegkundigen die, nu of in de toekomst, op onze afdeling willen komen werken, bieden wij een contract voor onbepaalde tijd.

Stuur jij ons een passend profiel en blijkt tijdens een individuele meeloopdag dat onze ambities matchen, dan nemen we je op in onze Talentpool. Zodra we op zoek zijn naar een nieuwe collega met jouw specifieke profiel, word jij uitgenodigd voor het daadwerkelijke selectiegesprek. Zie onze animatie over hoe dit werkt.


Op verschillende werkplekken acute zorg verlenen aan patiënten met heel diverse en uitzonderlijke aandoeningen.
Je werkt als CCU verpleegkundige bij de afdeling CCU afwisselend op de CCU (hartbewaking) en op de EHH (Eerste Hart Hulp). Afhankelijk van je rooster. Je verleent intensieve, multi- en interdisciplinaire persoongerichte zorg aan heel diverse patiënten. Daarbij bewaak, observeer, analyseer en interpreteer je voortdurend belangrijke medische en verpleegkundige gegevens over de gezondheidstoestand van de patiënt. Als de gezondheidstoestand van de patiënt (plotseling) verandert, grijp je samen met de arts in en je verleent de zorg die op dat moment nodig is.   

Bovendien draai je tijdens je diensten mee in het reanimatieteam. Dit team verzorgt in het hele ziekenhuis reanimaties. Gaat je pieper, omdat je reanimatieteam moet uitrukken? Dan draag je direct je werk over aan collega’s en ga je met spoed het ziekenhuis in.

Op de hartbewaking met zeven bedden lever je zorg aan twee, hooguit drie patiënten. Dit kunnen patiënten zijn die kort bij ons verblijven, maar ook patiënten die wat langer zijn opgenomen. Bijvoorbeeld omdat hun complexiteit en comorbiditeit hierom vraagt. Vergeleken met een verpleegafdeling heb je hier relatief veel tijd voor je patiënten. Dit geeft je de ruimte om je goed in de patiënt te verdiepen en ook om de naasten de aandacht te geven die nodig is.

Op de EHH met zes bedden kan het behoorlijk hectisch zijn. Hier heb je te maken met zeer uiteenlopende acute gevallen en vaak ook met uitzonderlijke cardiologische en cardio-gerelateerde aandoeningen. Het werk op de EHH is erg dynamisch en de zorg verloopt zelden volgens protocollen. Maar dit geeft ook veel afwisseling en maakt je rol als verpleegkundige heel boeiend.

Kortom, een brede functie, waarin je in aanraking komt met alle facetten van het interessante vakgebied Cardiologie. Dit op een afdeling waar we veel aandacht hebben voor je scholing, persoonlijke ontwikkeling en voor je doorgroei.

Zie jij werken als CCU verpleegkundige in het Radboudumc helemaal zitten? We maken graag op korte termijn kennis met je!

Profiel

Ambitieuze verpleegkundigen die onder alle omstandigheden het hoofd koel houden.

Werken als verpleegkundige op de afdeling CCU van het Radboudumc is niet voor iedereen weggelegd. De lat in onze zorg ligt hoog en we willen echt het allerbeste voor onze patiënten. Vanzelfsprekend ben je een gediplomeerd CCU verpleegkundige en BIG-geregistreerd.

Maar we kijken vooral naar je persoonlijkheid en motivatie. Zo is het belangrijk dat je goed bent in prioriteiten stellen in je werk. Ook (of juist) als het erg hectisch is. Dat je sterk bent in je communicatie. En dat je snel beslissingen durft te nemen als er sprake is van een acute situatie bij een patiënt; alleen of in afstemming met collega’s.

Je bent flexibel en hebt een brede klinische blik. Goed kunnen samenwerken is in alles cruciaal. Daarnaast ben je goed in het begeleiden van de patiënt en de naasten. Inlevend vermogen en kunnen doorvragen zijn daarbij onmisbaar.

Verder ben je nieuwsgierig en leergierig. Je wilt jezelf verdiepen in voor jou onbekende ziektebeelden en je brede kennis continu op peil houden. Bovendien sta je stevig in je schoenen en durf je het (ook richting de artsen) voor je patiënt op te nemen. Dit alles maakt jou de perfecte nieuwe collega!

Tot slot herken je jezelf in de Radboud manier van werken.

Organisatie

De Coronary Care Unit of hartbewaking (CCU) en de Eerste Hart Hulp (EHH)
Op de hartbewaking liggen patiënten die om uiteenlopende redenen bewaking nodig hebben. Bijvoorbeeld omdat zij hemodynamisch instabiel zijn door hartfalen. Of omdat zij hartchirurgie nodig hebben bij ernstige coronaire vernauwingen.

De EHH is een spoedeisende afdeling. Hier komen patiënten met verschillende klachten, zoals een acuut hartinfarct, ritmestoornissen of hartfalen.

In totaal werken we op de afdeling CCU met ongeveer 50 verpleegkundigen. Een hecht team waarin het erg fijn (samen)werken is. We delen onderling veel kennis en we zijn enorm goed op elkaar ingespeeld. Dat moet ook wel, want bij acute gevallen is direct en snel met elkaar afstemmen noodzakelijk. We moeten blindelings op elkaar kunnen vertrouwen en het werk aan elkaar kunnen overdragen. Zeker als ons reanimatieteam moet uitrukken voor een reanimatie ergens in het Radboudumc. Dan telt iedere seconde.

Ben jij een verpleegkundige waarop collega’s altijd kunnen rekenen? Maak dan snel kennis met de afdeling CCU van het Radboudumc!

Verpleegkundige in het Radboudumc
In het Radboudumc werken om en nabij de 2.000 verpleegkundigen. De verpleegkundigen in het Radboudumc werken verspreid over vele afdelingen, thema's en centra; alles georganiseerd rondom de patiënt. Zo kunnen we de patiënt de meest innovatieve en persoonsgerichte zorg bieden.

Het Radboudumc
Het Radboudumc wil vooroplopen in de ontwikkeling van duurzame, innovatieve en betaalbare gezondheidszorg. En daarmee aan de gezondheid van mens en maatschappij in Nederland en daarbuiten. Onze missie is dan ook: To have a significant impact on healthcare. Bekijk zelf hoe dat zich uit in onze strategie.

Lees meer over wat werken bij het Radboudumc betekent en wat onze medewerkers daarover vertellen.

Arbeidsvoorwaarden

 • Inschaling in schaal 8B/9A, afhankelijk van je werkervaring;
 • De aanstelling is direct voor onbepaalde tijd. 
Bij indiensttreding vragen wij om een verklaring omtrent gedrag (VOG) en vindt er, afhankelijk van de functie, een screening plaats op basis van het aangeleverde cv. De procedure hiervoor verloopt via de afdeling HR van het Radboudumc. 
 
Lees meer over de arbeidsvoorwaarden en sollicitatieprocedure binnen het Radboudumc.

Opmerkingen en contactinformatie

Is solliciteren nog een stap te ver, maar ben jij wel benieuwd wat het betekent om als verpleegkundige op de CCU in het Radboudumc te werken? Kom dan een ochtend of middag meelopen in ons team. Meld je aan voor een meeloopdag en beleef zelf wat werken in ons UMC jou te bieden heeft.

Voor alle aanvullende vragen over de functie kun je contact opnemen met Jessica Heimen-Scholten, operationeel manager CCU/EHH. Voor solliciteren gebruik de knop ‘solliciteer naar functie’.

solliciteer naar functie

meer informatie


meer weten?

Jessica Heimen-Scholten
operationeel leidinggevende

contact

Solliciteren bij het Radboudumc

 • Wat kun je verwachten als je solliciteert bij het Radboudumc?

  lees meer


Werken bij het Radboudumc

 • Op deze pagina vertellen onze medewerkers wat werken bij het Radboudumc voor hen betekent.

  lees meer