Vacatures 71423-Verpleegkundige-CCU-io-doorlopende-werving

Word jij onze nieuwe collega?

solliciteer direct

Over de vacature

  • 32-36 uur per week
  • Bepaalde tijd
  • Doorlopende werving talentpool CCU verpleegkundigen (i.o)
  • Schaal 8A
  • min € 2911 - max € 3505 bruto per maand bij volledig dienstverband

#wijzijnradboudumc, jij ook?


Functie

Als afdeling CCU ( Coronary Care Unit) werven wij doorlopend nieuwe medewerkers voor onze ‘Talentpool'. Verpleegkundigen die bij ons opgeleid willen worden tot CCU verpleegkundige. Ambitieuze zorgprofessionals die, nu of in de toekomst, op onze afdeling in opleiding willen starten.

lees meer

Functie

Als afdeling CCU (Coronary Care Unit) werven wij doorlopend nieuwe medewerkers voor onze ‘Talentpool'. Verpleegkundigen die bij ons opgeleid willen worden tot CCU verpleegkundige. Ambitieuze zorgprofessionals die, nu of in de toekomst, op onze afdeling in opleiding willen starten.

Stuur jij ons een passend profiel en blijkt tijdens een individuele meeloopdag dat onze ambities matchen, dan nemen we je op in onze Talentpool. Zodra we op zoek zijn naar een nieuwe collega met jouw specifieke profiel, word jij uitgenodigd voor het daadwerkelijke selectiegesprek. Zie onze animatie hoe dit werkt.

Breed opgeleid worden in de acute zorg op een afdeling met heel diverse en uitzonderlijke aandoeningen.
De opleiding tot CCU-verpleegkundige in het Radboudumc is niet bepaald standaard. In 15 tot 16 maanden leer je namelijk de hele acute zorgketen van de Cardiologie kennen. In een combinatie van werken en leren doe je brede kennis op van de zeer diverse en vaak uitzonderlijke aandoeningen die zo kenmerkend zijn voor een academische afdeling.

Je begint met een inwerkperiode van een maand, waarin je op de hartbewaking onze patiëntcategorie leert kennen. Daarna word je stapsgewijs en onder goede begeleiding van ervaren collega’s eerst opgeleid op onze hartbewaking. Vervolgens word je ingewerkt op de EHH (Eerste Hart Hulp). Ook loop je 3 maanden stage op de hartkatheterisatiekamer. Je theoretische lessen volg je aan de Radboudumc Health Academy, maar je draait een groot deel van je werkweek mee in de praktijk van alledag. Je verleent daarbij intensieve, multi- en interdisciplinaire persoonsgerichte zorg.

Op de hartbewaking met zeven bedden lever je zorg aan maximaal drie patiënten. Dit kunnen patiënten zijn die kort bij ons verblijven, maar ook patiënten die wat langer zijn opgenomen. Bijvoorbeeld omdat hun complexiteit en comorbiditeit hierom vraagt. Vergeleken met een verpleegafdeling heb je hier relatief veel tijd voor je patiënten. Dit geeft je de ruimte om je goed in patiënt te verdiepen en ook om de naasten de aandacht te geven die nodig is.

Op de EHH met zes bedden kan het behoorlijk hectisch zijn. Hier heb je te maken met zeer uiteenlopende acute gevallen en vaak ook met uitzonderlijke cardiologische en cardio-gerelateerde aandoeningen. Het werk op de EHH is erg dynamisch en de zorg verloopt zelden volgens protocollen. Maar dit geeft ook veel afwisseling en maakt je rol als verpleegkundige heel boeiend.

Tot slot op de hartkatheterisatiekamer, leer je ondersteunen bij het opvangen van patiënten die direct een coronaire interventie moeten ondergaan.

Kortom, een brede opleiding, waarin je kennismaakt met alle facetten van het interessante vakgebied Cardiologie. En dit op een afdeling waar we niet alleen tijdens je opleiding, maar ook daarna veel aandacht hebben voor je scholing, persoonlijke ontwikkeling en voor je doorgroei.

Zie jij de opleiding tot CCU-verpleegkundige in het Radboudumc helemaal zitten? We maken graag op korte termijn kennis met je!


Afdeling

De Coronary Care Unit of hartbewaking (CCU) en de Eerste Hart Hulp (EHH)

lees meer

Afdeling

De Coronary Care Unit of hartbewaking (CCU) en de Eerste Hart Hulp (EHH)

Op de hartbewaking liggen patiënten die om uiteenlopende redenen bewaking nodig hebben. Bijvoorbeeld omdat zij hemodynamisch instabiel zijn door hartfalen. Of omdat zij hartchirurgie nodig hebben bij ernstige coronaire vernauwingen.

De EHH is een spoedeisende afdeling. Hier komen patiënten met verschillende klachten, zoals een acuut hartinfarct, ritmestoornissen of hartfalen.

In totaal werken we op de afdeling CCU met ongeveer 50 verpleegkundigen. Een hecht team waarin het erg fijn (samen)werken is. We delen onderling veel kennis en we zijn enorm goed op elkaar ingespeeld. Dat moet ook wel, want bij acute gevallen is direct en snel met elkaar afstemmen noodzakelijk. We moeten blindelings op elkaar kunnen vertrouwen en het werk aan elkaar kunnen overdragen. Zeker als ons reanimatieteam moet uitrukken voor een reanimatie ergens in het Radboudumc. Dan telt iedere seconde.

Ben jij een verpleegkundige waarop collega’s altijd kunnen rekenen? Maak dan snel kennis met de afdeling CCU van het Radboudumc!

Verpleegkundige in het Radboudumc
In het Radboudumc werken om en nabij de 2.000 verpleegkundigen. De verpleegkundigen in het Radboudumc werken verspreid over vele afdelingen, thema's en centra; alles georganiseerd rondom de patiënt. Zo kunnen we de patiënt de meest innovatieve en persoonsgerichte zorg bieden.

Het Radboudumc
Het Radboudumc wil vooroplopen in de ontwikkeling van duurzame, innovatieve en betaalbare gezondheidszorg. En daarmee aan de gezondheid van mens en maatschappij in Nederland en daarbuiten. Onze missie is dan ook: To have a significant impact on healthcare. Bekijk zelf hoe dat zich uit in onze strategie.

Lees meer over wat werken bij het Radboudumc betekent en wat onze medewerkers daarover vertellen.


Profiel

Ambitieuze verpleegkundigen die onder alle omstandigheden het hoofd koel houden.

lees meer

Profiel

Ambitieuze verpleegkundigen die onder alle omstandigheden het hoofd koel houden.

De opleiding tot CCU-verpleegkundige is niet voor iedereen weggelegd. De lat in onze zorg ligt hoog en we willen echt het allerbeste voor onze patiënten. Vanzelfsprekend ben je een MBO of HBO gediplomeerd verpleegkundige en BIG-geregistreerd. We vragen daarnaast minimaal 2 jaar verpleegkundige ervaring in een ziekenhuis. Het liefst binnen de Cardiologie, maar dat is geen voorwaarde.

We kijken vooral naar je persoonlijkheid en motivatie. Zo is het belangrijk dat je goed bent in prioriteiten stellen in je werk. Ook (of juist) als het erg hectisch is. Dat je sterk bent in je communicatie. En dat je snel beslissingen durft te nemen als er sprake is van een acute situatie bij een patiënt; alleen of in afstemming met collega’s.

Je bent flexibel en hebt een brede klinische blik. Goed kunnen samenwerken is in alles cruciaal. Daarnaast ben je goed in het begeleiden van de patiënt en de naasten. Inlevend vermogen en kunnen doorvragen zijn daarbij onmisbaar.

Verder ben je nieuwsgierig en leergierig. Je wilt jezelf verdiepen in voor jou onbekende ziektebeelden en je brede kennis continu op peil houden. Bovendien sta je stevig in je schoenen en durf je het (ook richting de artsen) voor je patiënt op te nemen. Dit alles maakt jou de perfecte nieuwe collega!

Tot slot herken je jezelf in de Radboud manier van werken.

Laten we kennismaken


Arbeids­voorwaarden

Over de opleiding tot CCU-verpleegkundige Inschaling in schaal 8A. Bij een afgeronde opleiding groei je door naar schaal 8B. Na het succesvol afronden van het traineejaar, groei je door naar schaal 9A; Minimaal aantal contracturen tijdens de opleiding is 32 uur. De opleiding duurt 15 maanden. Na...

lees meer

Arbeids­voorwaarden

Over de opleiding tot CCU-verpleegkundige

  • Inschaling in schaal 8A. Bij een afgeronde opleiding groei je door naar schaal 8B. Na het succesvol afronden van het traineejaar, groei je door naar schaal 9A;
  • Minimaal aantal contracturen tijdens de opleiding is 32 uur. De opleiding duurt 15 maanden. Na het afronden van de opleiding is het mogelijk om 24-36 uur per week te werken.
  • Na het met goed gevolg afleggen van de opleiding is het gebruikelijk dat er een jaarcontract volgt voor een traineejaar. Na het succesvol afronden van het traineejaar volgt een contract voor onbepaalde tijd.
  • Voordat je de opleiding start heb je een inwerkperiode van 1 maand.
Bij indiensttreding vragen wij om een verklaring omtrent gedrag (VOG) en vindt er, afhankelijk van de functie, een screening plaats op basis van het aangeleverde cv. De procedure hiervoor verloopt via de afdeling HR van het Radboudumc. 
 
Lees meer over de arbeidsvoorwaarden en sollicitatieprocedure binnen het Radboudumc.


Contact

Is solliciteren nog een stap te ver, maar ben jij wel benieuwd wat het betekent om in het Radboudumc opgeleid te worden tot CCU-verpleegkundige? Meld je dan aan voor een meeloopdag en beleef zelf wat werken in ons UMC je te bieden heeft.

lees meer

Contact

Is solliciteren nog een stap te ver, maar ben jij wel benieuwd wat het betekent om in het Radboudumc opgeleid te worden tot CCU-verpleegkundige? Meld je dan aan voor een meeloopdag en beleef zelf wat werken in ons UMC je te bieden heeft.

Voor alle aanvullende vragen over de functie kun je contact opnemen met Jessica Heimen-Scholten, operationeel manager CCU/EHH, telefoonnummer (024) 361 89 61. Voor solliciteren gebruik de knop ‘solliciteer naar functie’. 

Vind de baan die bij je past


Alle vacatures

Bekijk ook andere interessante functies naar vacatures

Job alert

Geen vacature missen? Ontvang onze nieuwste vacatures direct in je mailbox! aanmelden