Onderwijs
Alle scholingen
Verpleegkundige vervolgopleidingen
CZO Flex Level
Nieuws
Nieuwsbrief verpleegkundige vervolgopleidingen 2022
17 juni 2022
De ontwikkelingen rondom de nieuwe verpleegkundige vervolgopleidingen, CZO Flex Level, zijn in volle gang. Via deze nieuwsbrief informeren we u over planning, verzending updates per cluster en de nieuwe projectleider.
-
Meer weten over deze onderwerpen? Klik dan via onderstaande buttons door naar meer nieuws.
Meer nieuws

Nieuwe game traint huisarts en triagist sneller te beslissen bij spoedzorg Patiënt sneller op de juiste plek
15 maart 2023Gaming nu ook ingezet bij training huisartsen en triagisten om snel en veilig beslissingen te kunnen nemen in de spoedzorg. De doorstroming in de spoedzorgketen kan zo efficiënter verlopen.
lees meerWerk maken van nieuwe zorgopleidingen
17 juni 2022 Stuurgroepvoorzitter Bertine Lahuis: ‘We moeten tempo maken met flexibiliseren en moderniseren van opleidingen’ lees meer
Eerste cluster CZO Flex Level van start
4 februari 2022 Op 13 januari startte het eerste cluster van een vernieuwd opleidingsaanbod vanuit de verpleegkundige zorg. Als onderdeel van de start keken studenten binnen bij het Mobiel Medisch Team via VR-brillen. lees meer.aspx?width=1280&height=853&ext=.jpg&type=BlockColumn1Zoom1)