Na de behandeling

Na de behandeling komt u terug op afdeling. Daar controleren we uw bloeddruk, hartslag, zuurstofgehalte en temperatuur. U moet een aantal uur in bed blijven liggen, zodat het wondje in uw lies goed kan genezen.

Zodra u zich goed genoeg voelt, mag u eten en drinken. Ook mag u bezoek ontvangen. Voordat u naar huis mag, verwijderen wij het drukverband en zo nodig de hechting.

Als u naar huis gaat, mag u nog niet zelf autorijden. Wilt u daarom iemand vragen om u naar huis te brengen

Nacontroles

 Enkele weken na de ablatie heeft u een afspraak op de poli. Ook vinden controles plaats met behulp van event-recorders. Dit is een klein kastje dat gedurende 6 dagen uw hartritme registreert.

Leefregels voor thuis

Bij thuiskomst mag u het been waarvan de lies is aangeprikt gedurende drie dagen niet belasten. Dit betekent dat u niet mag:

  • hurken
  • bukken
  • tillen
  • autorijden
  • fietsen
  • niet te hard persen bij de ontlasting
  • in bad (water) gaan zitten. Douchen is wel toegestaan.

Traplopen kunt u trede voor trede doen, zonder af te zetten met het been waarvan de lies is aangeprikt.

Patiƫntenzorg Behandelingen
Resultaten (854)

Filter

  • Medewerkers
  • Intranet