

Verloskundige Nascholingsdag
Op 21 mei 2026 vindt de volgende editie plaats van de Verloskundige Nascholingsdag met als thema:
FITaliteit
Over slaap, werk, sport, vroege echo’s en wat als de zwangerschap ongewenst is?
lees meerVerloskundige Nascholingsdag
We nodigen jullie uit voor de 33e Verloskundige Nascholingsdag op donderdag 21 mei 2026. Dit jaar wederom in het Van der Valk Hotel Nijmegen-Lent!
Deze afwisselende dag staat in het teken van een fitte en vitale zwangerschap. Onder de titel FITaliteit duiken we in actuele en soms complexe thema’s die spelen in de zwangerschap. Van slaapstoornissen en de rol van medicatie en gedragstherapie, tot de impact van werk en de nieuwe arbo-richtlijn.Ook gaan we in op de ongewenste zwangerschap tot 24 weken.
In de middag geven we door middel van interactieve workshops een update over actuele ontwikkelingen en de nieuwste inzichten in de verloskunde, onder andere over vroege echoscopie. Tot slot gaan we in op sport: wat zijn do’s en don’t bij sporten tijdens de zwangerschap?
Kortom: een dag om bij te leren, bij te praten en fit weer de praktijk in te gaan!
Inschrijven
Meld je hier aan naar het formulierIn het kort
-
Doelgroep: Verloskundigen. Gynaecologen, huisartsen en andere geïnteresseerden zijn uiteraard ook welkom.
-
21 mei 2026
-
De nascholing is 1 dag.
-
€285,-
-
Accreditatie wordt aangevraagd bij de KNOV, NVOG en ABC1.
-
Bij annulering tot uiterlijk 14 dagen van tevoren brengen we € 50,- administratiekosten in rekening. Bij annulering na deze termijn het volledige bedrag.
Meer weten? Neem contact op
Yvonne Savelkoul-Broekman
Projectmedewerker
contactformulier
